کاوکو Kaweco

خودنویس لوکس
روان نویس لوکس
خودکار لوکس
اتود لوکس
جا قلمی چرم
۲,۹۶۰,۰۰۰ تومان
۲,۵۹۰,۰۰۰ تومان
۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان
۷,۴۶۰,۰۰۰ تومان
۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان
۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان
۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان
۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان
جوهر و لوازم خودنویس
۱۷۰,۰۰۰ تومان
۱۷۰,۰۰۰ تومان
۱۷۰,۰۰۰ تومان
۱۷۰,۰۰۰ تومان
۱۷۰,۰۰۰ تومان
۱۷۰,۰۰۰ تومان
۱۷۰,۰۰۰ تومان
۱۷۰,۰۰۰ تومان
۱۷۰,۰۰۰ تومان
۲۵۰,۰۰۰ تومان
۲۵۰,۰۰۰ تومان
۴۰۰,۰۰۰ تومان
کاوکو Kaweco

معرفی برند کاوکو

تولید محصولات خوب زمان بر است. طراحی و تولید محصولات با کیفیت و منحصربفرد نیازمند تفکر، ویرایش و صرف زمان برای تولید نهایی محصول است. برند کاوکو Kaweco  در زمینه طراحی و تولید دست ساز قلم لوکس الهام گرفته از تفکر، هنر و صنعت آلمانی امروزه با ارائه مجموعه های منحصربفرد خودنویس، روان نویس، خودکار و اتود مخاطبین بسیاری را در سراسر دنیا به خود جذب نموده است.

کاوکو با تلفیق سبک کلاسیک و مدرن همچنین استفاده از دانش دقیق مهندسی آلمانی همواره توانسته است با مجموعه های شگفت انگیزی از انواع قلم و لوازم جانبی مرتبط با آن گروه بیشماری از افراد با سلیقه های مختلف را تحت تأثیر قرار دهد و به یک برند جهانی و شناخته شده تبدیل شود.

تاریخچه کاوکو به سال 1883 میلادی بر می گردد اما شکوفایی شرکت کاوکو به سال 1921 با 600 نفر پرسنل و تولید سالانه 130 هزار عدد خودنویس بر میگردد. این شرکت در همان سال با تولید قلم های شش وجهی کوتاه و قطور بنام مجموعه اسپورت Sport موفق به طراحی و تولید نمونه ای موفق و ماندگار از قلم شد که تا به امروز پس از گذشت چندین دهه به عنوان سبک شاخص و منحصربفرد محصولات کاوکو بشمار می رود.

محصولات کاوکو در 5 گروه نوشت افزار شامل خودنویس، روان نویس، خودکار، اتود و مداد فشاری طراحی و تولید می شود. در حال حاضر کاوکو مجموعه های بسیار متنوعی با عناوین مختلف به بازار عرضه می نماید که به لحاظ ساختار طراحی بدنه و رنگ تنوع بسیاری دارند. بیشتر مجموعه ها با بدنه ای از جنس رزین، برنج و یا آلمینیوم تولید شده اند. در اینجا با نام مجموعه های کاوکو آشنا می شویم:

 

- کلاسیک اسپورت کاوکو

- اسکای لاین اسپورت کاوکو

- فراست اسپورت کاوکو

- آل اسپورت کاوکو

- برس اسپورت کاوکو

- استیل اسپورت کاوکو

- ای سی اسپورت کاوکو

- لی لی پوت کاوکو

- سوپرا کاوکو

- اسکچاپ کاوکو

- الگانس کاوکو

- استیودنت کاوکو

- دایا2 کاوکو

- پرکئو کاوکو

محصولات برند کاوکو (Kaweco)

-خودنویس کاوکو

-خودکار کاوکو

-روان نویس کاوکو 

-اتود کاوکو

در کلیه مجموعه های اسپورت همانطور که پیشتر گفته شد بدنه قلم 6 وجهی و قطور و ارتفاع آن 10 سانتیمتر است که کلیه این ویژگی ها باعث وجه تمیز آنها با دیگر قلم های نفیس موجود در بازار است. مجموعه لی لی پوت نیز همانطور که از اسم آن پیداست قلمی کوتاه و بسیار ظریف و سبک دارای سبکی منحصر بفرد است. یکی از ویژگی های خاص این دو مجموعه ارائه محصولات بدون گیره است! گیره قلم در مجموعه اسپورت و لی لی پوت بصورت مجزا در رنگ های طلایی، نقره ای، مسی و مشکی تولید شده است که شما بسته به رنگ بدنه قلم و سرقلم می توانید یکی از گیره ها را برای قلم خود تهیه نمایید.

مجموعه خودنویس و روان نویس کاوکو دارای درپوش هستند و مکانیزم استفاده شده در خودکار، اتود و مداد فشاری کلیکی است. سرقلم خودنویس کاوکو از جنس استیل ضد زنگ تولید میشود که مزین به نشان کاوکو است که در برخی مجموعه ها با آبکاری طلای 18 عیار ارائه شده. خودنویس ها امکان شارژ با فشنگ جوهر و کانورتور را دارند اما کانورتور کاوکو در 3 نوع مختلف طراحی و تولید می شود که هنگام خرید خودنویس باید توجه نمایید چه کانورتوری مناسب آن است.

سر قلم خودنویس کاوکو Kaweco با قطر نوشتاری بسیار ضخیم (BB)، ضخیم (B)، متوسط (M)، نازک (F)، بسیار نازک (EF) برای مجموعه های مختلف خودنویس طراحی و تولید می شود و در کنار این مجموعه سر قلم مخصوص خوشنویسی نیز برای خوشنویسان و طراحان حروف عرضه شده است.

همینطور جوهر شیشه ای کاوکو در رنگین کمانی از رنگ های بسیار جذاب و زیبا آماده است تا به نگارش های شما رنگ نو ببخشد!

لوازم جانبی مانند مغزی یدک روان نویس و خودکار و اتود نیز این مجموعه را کامل کرده تا سالیان طولانی با خیالی آسوده بتوانید از محصولات با کیفیت این برند جهانی استفاده نمایید.

کاوکو با طراحی و تولید مداد مکانیکی و مداد فشاری لوکس با قطر نوشتاری متنوع گامی جسورانه در تولید نوشت افزار مهندسی و طراحی برداشته است! مداد مکانیکی با قطر نوشتاری 0.5، 0.7، 0.9 و 2 میلیمتر همچنین مداد فشاری با قطر نوشتاری 3.2 و 5.6 میلیمتر مهندسین و طراحان بسیاری را به خود جذب نموده است.

قلم های کاوکو در جعبه فلزی و یا چرمی اوریجینال عرضه می شوند که برای نگهداری قلم و هدیه بسیار مهم است.

در کنار طراحی و تولید نوشت افزار لوکس کاوکو اقدام به طراحی و تولید محصولات چرمی مرتبط با قلم نموده است. جا قلمی های چرم کاوکو با طراحی و رنگ های بسیار متنوع و جذاب مناسب قلم های مختلف کاوکو مجموعه ای تمام عیار از برندی لوکس را به نمایش می گذارد.

خرید اینترنتی محصولات کاوکو از دفتر دستک

در فروشگاه لوازم تحریر دفتر دستک محصولات کاوکو به همراه لوازم جانبی و چرمی عرضه شده است و شما قادر به خرید اینترنتی محصولات کاوکو در هر کجای ایران هستید تا تیم فروش ما در کمترین زمان ممکن کالا را برای شما ارسال نمایند. نمایندگی کاوکو این امکان را فراهم نموده است تا کلیه محصولات نوشت افزار و چرم برند کاوکو در فروشگاه دفتر دستک عرضه شود و شما بتوانید با اطمینان از اصالت و سلامت فیزیکی کالا محصول مورد نظر خود را با لوازم جانبی مرتبط با آن خریداری نمایید.

قیمت محصولات کاوکو در بازار

مجموعه قلم ها و محصولات چرمی کاوکو همانند دیگر محصولات لوکس از با کیفیت ترین مواد اولیه و فلزات با ارزش با بهترین کیفیت تولید و عرضه می شوند و قیمت محصولات کاوکو بر این اساس تعیین شده است. با توجه به تنوع مجموعه قلم های کاوکو شما امکان این را خواهید داشت که متناسب با بودجه خود یکی از محصولات را به همراه لواز جانبی آن انتخاب و خریداری نمایید. شما با انتخاب کاوکو و اطمینان از خرید محصولی با کیفیت و ماندگار سرمایه گذاری انجام خواهید داد.

کاوکو انتخابی شایسته برای هدیه ای منحصربفرد!