بیک Bic

روان نویس
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
خودنویس
مداد
ماژیک نقاشی
ماژیک وایت برد
مداد شمعی
کاتر
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
ماژیک رنگ ثابت و سی دی
۲۳,۰۰۰ تومان
۲۳,۰۰۰ تومان
قیچی
لاک غلط گیر
۵۱,۵۰۰ تومان
۶۹,۵۰۰ تومان
پاک کن
۱۲,۵۰۰ تومان
نوک اتود
بیک Bic

معرفی برند بیک

برند بیک Bicنام شرکتی است که در کلیشی فرانسه واقع و در سال ۱۹۴۵ توسط مارسل بیک پایه ‌گذاری شده ‌است. شهرت این شرکت به خاطر تولید محصولات یکبار مصرف از قبیل فندک، آهنربا، خودکار است. در بیشتر بازارهای فروش بیک با شرکت‌ هایی مانند فابرکاستل و ژیلت به رقابت می ‌پردازد. خودکار بیک یا به ‌طور صحیح ‌تر بیک کریستال اولین محصول تولیدی بیک است که بیش از شصت سال از شروع تولید آن می‌گذرد و همچنان با نام شرکت بیک گره خورده ‌است. خودکار کریستال بیک نماد خودکارهای ساچمه ای در دنیاست و به عضو ثابت مجموعه موزه هایی چون MOMA در نیویورک و یا Center Pompidou در پاریس تبدیل شده است.
سیستم تولید در شرکت بیک یکپارچه است. متخصصان بیک طراحی و توسعه ماشین آلات کارخانجات را انجام می دهند و بر تکنولوژی روز دنیا در امر تولید تسلط کامل دارند. آموزش مداوم کارکنان و اطمینان از سیر رشد آن ها هدف واحد شرکت بیک است. همچنین روزانه هزاران تست متفاوت روی محصولات بیک بخصوص نوشت افزار انجام می گیرد. روزانه 40 میلیون محصول بیک توسط مشتریان در سراسر دنیا انتخاب و خریداری می شود.
محصولات کودک بیک کاملاً غیر سمی و دارای ویژگی های خاص می باشد. محدودیت سنی این محصولات از یک سال به بالا در نظر گرفته شده است. محصولات بیک برای پاسخگویی به تک تک نیازهای مشتریان طراحی شده است.

آشنایی با محصولات بیک

محصولات بیک در گروه متنوعی از کالا طراحی و تولید می شود:

- نوشت افزار و لوازم التحریر بیک

این مجموعه شامل طراحی و تولید خودکار بیک، روان نویس، اتود، مداد، مداد رنگی، ماژیک نقاشی، جامدادی رومیزی است.

- ابزار جانبی بیک

این مجموعه شامل طراحی و تولید انواع کاتر و قیچی است.

- محصولات بهداشتی و آرایشی بیک

این مجموعه شامل عطر زنانه، عطر مردانه و خودتراش است.

کلیه محصولات توسط نمایندگی بیک در ایران در بازار عرضه شده و مشتریان بسیاری را به خود جذب نموده است.

خرید اینترنتی محصولات بیک از دفتر دستک

فروشگاه دفتردستک با هدف ارائه محصولات متنوع و کاربردی از برندهای جهانی گروه متنوعی از محصولات بیک را در فروشگاه اینترنتی خود عرضه نموده است. در دفتر دستک امکان خرید اینترنتی لوازم التحریر بیک با مجموعه متنوعی از خودکار، روان نویس، اتود، قیچی و کاتر برای کاربران در سراسر ایران فراهم شده است. محصولاتی کاربردی و مصرفی که وجود آنها بر روی هر میز کاری لازم است.

قیمت محصولات بیک در بازار

با توجه به مصرفی بودن گروه محصولات بیک و موارد عمومی استفاده محصولات قیمت در نظر گرفته شده برای هر محصول با توجه به کیفیت و کاربرد آن بسیار مقرون بصرفه بوده نیاز به صرف بودجه بالایی نیست. سیاست طراحی و تولید این محصولات با توجه به استفاده عمومی و روزانه توسط کاربران مختلف باعث شده است تا نسبت به دیگر برندها محصولات خود را با قیمتی بسیار مناسب در بازار نوشت افزار و لوازم التحریر عرضه نماید که این خود یک عامل مهم در جلب رضایت مشتری است.