واترمن Waterman

خودنویس لوکس
۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۷,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۶,۷۰۰,۰۰۰ تومان
۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۶,۷۰۰,۰۰۰ تومان
۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۲۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۱۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
روان نویس لوکس
اتود لوکس
۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
جوهر و لوازم خودنویس
مغزی و لوازم خودکار
مغزی روان نویس
واترمن Waterman

معرفی برند واترمن

از آغاز پایه گذاری در سال 1883 توسط Lewis Edson Waterman و اختراع اولین خودنویس دارای مخزن مجزای جوهر، با قابلیت پر کردن مجدد واترمن پیوسته در تلاش برای ابداعات دیگر بوده است، لذا با داشتن پیشینه ای پربار در خلاقیت و ابتکار به یک مرجع واقعی در زمینه های نوشتاری در دنیا تبدیل شده است.
در اوایل قرن حاضر برند واترمن Waterman از طریق دانش فنی و روح نوآوری خود بیش از پیش بر مشخصات بارز خود پافشاری می کند. هر قلم واترمن در نوع خود بینظیر و منحصر بفرد بوده و نشان دهنده خصوصیات و حالات صاحبش است.
واترمن با استفاده از مواد، رنگ، طرح و مدل های مختلف برای اینکه بیشتر از همیشه مظهر برازندگی فردی باقی بماند همواره طرح های جدیدی را به کلکسیون خود می افزاید. کلکسیون واترمن در انتظار شماست! پس برای کشفیات جدید شما را به یک سفر دعوت می کنیم تا با هم قلمی از واترمن را بیابیم که به بهترین وجه، گویای حال و هوای خاص شما و بازتابی از شخصیتتان باشد.

آشنایی با محصولات واترمن

محصولات واترمن در 4 گروه اتود، روان نویس، خودکار و خودنویس واترمن طراحی و تولید می شوند.

روان نویس واترمن (waterman)

خودکار واترمن (waterman)

خودنویس واترمن (waterman)

اتود واترمن (waterman)

در حال حاضر شرکت واترمن با طراحی و تولید بیش از 8 مجموعه متنوع از قلم لوکس به شما این امکان را می دهد تا متناسب با سلیقه و استایل شخصی خود قلمی برازنده را انتخاب نمایید. مجموعه قلم های واترمن دارای اسامی مختلفی هستند که به لحاظ شکل ساختار و رنگ و بافت بدنه با یکدیگر متفاوت هستند. در حال حاضر این مجموعه های از قلم برند واترمن در حال تولید و عرضه با بازار جهانی است.

- واترمن ادسون EDSON

- واترمن اکسپشن EXCEPTION

- واترمن الگانس ELEGANCE

- واترمن کرن CARENE

- واترمن چارلستون CHARLESTON

- واترمن پرسپکتیو PERSPECTIVE

- واترمن همیسفر HEMISPHERE

- واترمن اکسپرت EXPERT

دلیل با شکوه بودن قلم واترمن را می توان پیوند آن با فلزات گرانبها و تولید شده توسط بهترین صنعت گران دانست. طراحی خیره کننده و منطبق با قوانین مهندسی محصولات واترمن را از دیگر رقبا خود متمایز نموده است. واترمن با ارائه قلم هایی با اصالت و خوش دست توانسته است طرفداران بیشماری را در سراسر دنیا به خود جذب نماید.

مجموعه قلم های واترمن با بدنه ای تولید شده از فلز که در برخی محصولات با لایه هایی از لاک اعلی پوشانده شده است و در برخی مجموعه ها حکاکی هایی منحصربفرد و ظریف بر روی فلز نقش شده است که بیانگر نفیس بودن ذاتی قلم است.

سرقلم خودنویس واترمن با فرم و حکاکی منحصربفرد و آبکاری شده با طلای 18 عیار و یا تیتانیوم درخششی خیره کننده را به خودنویس می بخشد. خودنویس و روان نویس واترمن دارای درب پوش به همراه گیره ای ظریف مزین به نشان W واترمن است. مکانیزم خودکار و اتود واترمن نیز چرخشی است.

با در نظر گرفتن این نکته که دست خط هر شخص نشان دهنده هویت نویسنده آن است، واترمن مجموعه خودنویس را با 4 اندازه سرقلم بسیار نازک (EF)، نازک (F)، متوسط (M) و ضخیم نویس (B) ارائه نموده است.  

نمایندگی واترمن لوازم جانبی مانند کانورتور جهت شارژ جوهر خودنویس واترمن را به همراه جوهر شیشه ای واترمن در 8 رنگ شفاف و درخشان برای کامل نمودن این مجموعه فرا زمانی عرضه نموده است.

روان نویس و خودکار واترمن نیز که قابلیت تعویض مغزی را دارند می توان پس از اتمام مغزی قلم با مغزی یدک خودکار و روان نویس واترمن که در رنگ های مشکی و آبی با قطر نوشتاری متوسط (M) عرضه شده است مجدداً شارژ نمود. با خرید روان نویس واترمن و سایر لوازم تحریر این برند، تجربه لذت بخشی را در نوشتن برای خود فراهم سازید.


خرید روان نویس استدلر


خرید اینترنتی محصولات واترمن از دفتر دستک

در فروشگاه دفتر دستک امکان خرید اینترنتی روان نویس لوکس، خرید خودنویس واترمن ، خرید خودکار واترمن و ... به همراه لوازم جانبی آن مانند کانورتور، جوهر شیشه ای، مغزی روان نویس و خودکار را خواهید داشت تا با اطمینان از اصالت و سلامت فیزیکی کالا خریدی آسان را تجربه نمایید. کلیه قلم های واترمن در جعبه اوریجینال واترمن مزین به لگو واترمن بر روی آن عرضه می شوند.

همچنین تیم دفتردستک خدمات حکاکی نام و نشان تجاری را بر روی قلم ارائه مینماید تا قلم را تبدیل به هدیه ای خاص نماید.

قیمت محصولات واترمن در بازار

مجموعه قلم واترمن به دلیل شکوه طرحی و استفاده از مواد با ارزش و گرانبها در تولید آنها که ویژگی ذاتی محصولات واترمن به حساب می آید جزء محصولات لوکس بشمار رفته و برای خرید هر یک از محصولات لازم است بودجه قابل توجهی را اختصاص داد. اما در اصل خرید قلم واترمن یک سرمایه گذاری با ارزش است چرا که محصولات واترمن فرا زمانی بوده و تا چندین نسل می توانند از اصالت و شکوه این محصولات بهره مند شوند.

faq
پرسش های متداول

روان نویس واترمن، خودکار واترمن، خودنویس واترمن، اتود واترمن ، جوهر و لوازم خودنویس واترمن و ...

مجموعه قلم واترمن به دلیل شکوه و طراحی منحصر به فردی که دارند جز محصولات لوکس به شمار رفته و بودجه قابل توجهی را برای خرید آنها باید اختصاص داد. با توجه به تنوع گروه های این برند (خودکار واترمن، روان نویس واترمن و ...) محصولات دارای قیمت های مختص به خودشان می باشند.