پارکر Parker

خودنویس لوکس
۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
خودکار لوکس
۳۵۷,۰۰۰ تومان
۱۸۰,۰۰۰ تومان
۳۵۷,۰۰۰ تومان
۱۸۰,۰۰۰ تومان
اتود لوکس
مغزی و لوازم خودکار
مغزی روان نویس
جوهر و لوازم خودنویس
۲۱۵,۰۰۰ تومان
۲۱۵,۰۰۰ تومان
۹۷,۰۰۰ تومان
۲۱۵,۰۰۰ تومان
۹۷,۰۰۰ تومان
۲۱۵,۰۰۰ تومان
۲۱۵,۰۰۰ تومان
۱۰۰,۰۰۰ تومان
۱۰۰,۰۰۰ تومان
۱۰۰,۰۰۰ تومان
۱۵۰,۰۰۰ تومان
پارکر Parker

 

معرفی برند پارکر

پارکر نیازی به معرفی ندارد. برندی که نسل های زیادی از گذشته تا به امروز از آن به عنوان کیفیت یاد می کنند.
"خودکاری بهتر بسازید و مردم آن را خواهند خرید." این جمله را بیش از 120 سال پیش جرج پارکر بنیانگذار کمپانی پارکر گفت. تاریخی که تا امروز زنده نگه داشته شده و کیفیتی که هر روز پایدارتر می شود. کمپانی پارکر در سال 1888 میلادی در آمریکا بنا نهاده شد و امروزه یکی از برندهای معتبر در تولید نوشت افزار لوکس به شمار می رود. برند پارکر Parker نیازهای نوشتاری شما را می شناسد و با طراحی های بدون نقص محصولی ماندگار را به شما هدیه میدهد.
پارکر از سال 1888 میلادی همواره با نوآوری در راه دستیابی به بهترین قلم ممکن به پیش رفته است. جرج استنفود پارکر هنگامی که ماندگاری کم قلم ها و مشکل شایع نشت جوهر در آن ها را دید تصمیم گرفت چهره نوینی از نگارش ارائه دهد. از ایجاد انقلاب در ساختار قلم ها تا رکورد بیشترین فروش در قرن بیستم و تکنولوژی خشک شدن سریع جوهر محصولات پارکر را از دیگر رقبا متمایز کرده است. متخصصان و صنعتگران شرکت پارکر بیش از 125 سال را پشت سر گذاشته اند تا ترکیبی از نوآوری، پیچیدگی و ظرافت را برای لذت بردن شما از نوشتن پدید آورند.

آشنایی با محصولات پارکر

محصولات پارکر در 4 گروه خودنویس، روان نویس، خودکار و اتود طراحی و تولید می شوند:

  • خودکار لوکس پارکر
  • خودنویس پارکر
  • روان نویس پارکر
  • مغزی خودکار پارکر
  • اتود پارکر

در حال حاضر برند پارکر Parker با بیش از 10 مجموعه متنوع در طراحی قلم پارکر به شما این امکان را می دهد تا مناسب با سلیقه خود یک قلم را انتخاب نمایید تا به بخشی از هویت شما تبدیل شود. این 10 مجموعه دارای اسامی مختلفی هستند که هر کدام به لحاظ تنوع رنگ و بافت بدنه دارای چندین طرح مختلف هستند. مجموعه های مشهور برند پارکر عبارتند از:

- دوفولد پارکر

- پارکر پریمیر

- سونت پارکر

- اربن پارکر

- IM پارکر

- وکتور پارکر

- ژوتر پارکر

 

یکی از ویژگی های بارز و منحصربفرد قلم پارکر طراحی پیکانی شکل گیره آن است که آن را از دیگر رقبا در بازار نوشت افزار لوکس متمایز می نماید. پیکان پارکر جهت تکامل نسل های بلند همت بعدی امتداد می یابد! نسلی که در پی چالش های تازه، کشف مرزهای نو و معاشرت و ارتباط با دیگران است. رنگ گیره و حلقه میانی قلم پارکر که مزین شده با لوگو پارکر است در برخی مجموعه ها آبکاری طلای 18 عیار و در برخی مجموعه ها با روکش کروم ارائه می شود.

سر قلم خودنویس پارکر نیز در مجموعه های فاخر پارکر از طلای 18 عیار تولید شده است و در بقیه موارد سر قلم خودنویس از جنس استیل روکش کروم تهیه شده است. همچنین سرقلم استاندارد خودنویس پارکر با قطر نوشتاری متنوع ضخیم (B)، متوسط (M) و نازک (F) و بسیار نازک (EF) عرضه میگردد اما خودنویس ها از سمت کارخانه با سر قلم متوسط (M) به بازار عرضه می شوند و چنانچه تمایل به استفاده از سرقلم با قطر نوشتاری دیگر داشته باشید لازم است سرقلم مورد نظر را بصورت مجزا خریداری نمایید.

خودنویس پارکر بوسیله فشنگ جوهر پارکر و یا پمپ دائمی (کانورتور) پارکر قابل شارژ هستند. پمپ دائم را می توان با جوهر شیشه ای پارکر شارژ نمود.

خودنویس و روان نویس پارکر دارای درپوش جدا شدنی هستند که با گیره پارکر مزین شده است. روان نویس پارکر به همراه مغزی قابل تعویض استاندارد مخصوص روان نویس با قطر نوشتاری متوسط (M) عرضه می گردد.

مکانیزم خودکار پارکر در مجموعه های فاخر آن بصورت چرخشی است و در دیگر مجموعه ها مکانیزم کلیکی اعمال شده است. خودکار پارکر نیز به همراه مغزی قابل تعویض استاندارد مخصوص خودکار با قطر نوشتاری (M) عرضه شده است.
نکته قابل توجه در خصوص قلم های پارکر اسکلت فلزی آنها است که موجب دوام بالاتر این قلم در برابر فشار و ضربه می شود.

همچنین قیمت خودکار پارکر و روان نویس پارکر نسبت به کیفیت آن بسیار مناسب است.

خرید اینترنتی محصولات پارکر از دفتر دستک

در فروشگاه دفتر دستک امکان خرید اینترنتی محصولات پارکر اصل را به همراه لوازم جانبی مانند جوهر شیشه ای پارکر، فشنگ جوهر پارکر، مغزی یدک روان نویس پارکر اصل، مغزی یدک خودکار پارکر در رنگ های متنوع همچنین تهیه پمپ دائمی پارکر جهت خودنویس پارکر را خواهید داشت. دفتر دستک اصالت و سلامت فیزیکی کالاهای عرضه شده را ضمانت می نماید. کلیه قلم های پارکر با جعبه اوریجینال پارکر عرضه می گردند.

فروشگاه دفتر دستک خدمات حک نام و نشان تجاری بر روی قلم را نیز ارائه می دهد. شما می توانید برای مناسبت های مختلف مانند تولد، نوروز و ... یک هدیه ماندگار و ویژه را به عزیزان خود تقدیم نمایید.

قیمت محصولات پارکر در بازار

با توجه به تنوع مجموعه قلم های پارکر قیمت محصولات پارکر نیز متنوع است که این خود یک ویژگی به حساب می آید! یکی از استراتژی های فروش محصولات پارکر این است که برای افراد از اقشار مختلف جامعه شرایط خرید محصولات پارکر محیا شود. در نتیجه پارکر در کنار مجموعه های فاخر و لوکس خود مزین به فلزات گران بها، با ارائه مجموعه هایی مناسب استفاده روزانه با طراحی جذاب و البته با کیفیتی شایسته نام پارکر توانسته است نظر مثبت بسیاری از طرفداران خود را جلب نماید.

شما در هنگام خرید اینترنتی پارکر می توانید با استفاده از فیلتر قیمت قلم های متناسب با بودجه خود را ملاحظه نمایید. اما به این نکته توجه نمایید که خرید قلم پارکر یک سرمایه گذاری ماندگار است! قلمی که تا چندین نسل می توانند از آن استفاده نمایند.