لاتن Laton

دفتر و دفترچه یادداشت
روان نویس
جامدادی رومیزی
کاغذ A4
۱۰۰,۰۰۰ تومان
گیره کاغذ
۶۵,۴۰۰ تومان
۶۵,۴۰۰ تومان
۵۴,۵۰۰ تومان
قمقمه و بطری آب
تماس بگیرید
تماس بگیرید
نوک اتود
جا کلیدی
لاتن Laton

معرفی برند لاتن

لاتن نام تجاری جدید اما جهانی است که خلاقیت منحصر به فرد طراحان فنلاندی پایه و اساس طراحی و تولید محصولات آن است. محصولات لاتن تفاوت و سبکی تازه را در دنیای نوشت افزار و ابزار های کاربردی ایجاد کرده است و آن را تبدیل به نوعی سبک زندگی کرده است. مجموعه بی نظیری از دفترها با طراحی های کاربردی و منحصربفرد، محصولات کاغذی، خودکار، جامدادی، بطری آب و جاکلیدی های متنوع که محصولاتی با قابلیت های متفاوت هستند دنیای برند لاتن Laton را ساخته اند. لاتن کلاسیک و خواستنی برای تمام کسانی که با نوشتن، خواندن و گوش دادن زندگی می کنند.
لاتن با تفکر طراحی ساده در عین حال کاربردی که مخاطب را به وجد آورد، مجموعه هایی شگفت انگیز را طراحی کرده است. فهرستی از شگفتی ها در دسترس شماست!

آشنایی با محصولات لاتن

شرکت لاتن با طراحی و تولید محصولاتی که می توانند انتخابی برای سبک زندگی هر فرد باشند با رویکردی نوین و خلاقانه مجموعه منحصربفردی از انواع دفتر، نوشت افزار، ابزارهای چند منظوره و جا کلیدی و اکسسوری روانه بازار نموده است. مجموعه دفاتر لاتن در طرح، رنگ، صحافی و بسته بندی منحصربفرد هر شخصی را با هر نوع سلیقه برای نوشتن و ثبت ایده ها سر ذوق می آورد.

انواع دفتر لاتن شامل دفتر یادداشت، دفتر طراحی، دفتر برنامه ریزی در مجموعه هایی با عناوین سون، نئونتس، استیتچی، استریپی، تی نتس، تنت، اورال با جلدهای نرم و سخت و با بهترین کیفیت کاغذ تولید و به بازار جهانی عرضه شده اند که کیفیت محصولات در رقابت با نام های پرآوازه بسیار موفق است.

در کنار انواع دفتر، لاتن در زمینه تولید کاغذ A4 رنگی مناسب نشانه گذاری و ساخت کاردستی بسیار موفق بوده است که در بسته های 60 عددی و 6 رنگ درخشان و زنده عرضه شده اند.

نوشت افزار لاتن شامل روان نویس و خودکار ژله ای نیز این مجموعه را تکمیل می نماید. در کنار این محصولات و در جهت طراحی و تولید مجموعه ای بی نقص در لوازم التحریر، لاتن طراحی و تولید جامدادی و جامدادی رومیزی از جنس سیلیکون را آغاز نمود که در همان ابتدای امر به دلیل ساختار و طراحی منحصربفرد بسیار مورد استقبال واقع شد.

تولید محصولات کاربردی دیگر همچون جاکلیدی مزین به حروف الفبای انگلیسی و بطری آب نیز طرفداران این برند را بر آن داشت تا سبک زندگی خود را انتخاب نمایند!

خرید اینترنتی محصولات لاتن از دفتر دستک

نمایندگی لاتن در ایران با عرضه محصولات متنوع این برند در فروشگاه دفتر دستک نظر مثبت بسیاری از مخاطبین ایرانی را نیز که به دنبال محصولات با کیفیت در عین حال منحصربفرد در طراحی هستند را به خود جلب نموده است. فروشگاه دفتردستک متعهد است تا کلیه کالاها را با ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا به دست مخاطبین خود برساند. شما در هر نقطه از ایران می توانید با خرید اینترنتی محصولات لاتن از فروشگاه دفتر دستک سبک زندگی خود را انتخاب نمایید.


خرید محصولات برند واترمن


قیمت محصولات لاتن در بازار

قیمت محصولات لاتن با توجه به کاربرد و تنوع محصولات آن متفاوت است. با در نظر گرفتن فاکتورهایی مانند کیفیت، کاربرد و طراحی در هر محصول خرید اینترنتی لاتن برای باز تعریف سبک زندگی نوعی سرمایه گذاری برای آغازی دوباره است! به جهان لاتن خوش آمدید.