کنکو Canco

کنکو Canco

معرفی برند کنکو

برند کنکو Canco کانادا در تمامی مراکز آموزشی، آموزشگاه های تخصصی و مراکز اداری و تجاری به عنوان پیشتاز در تولید لوازم التحریر با کیفیت شناخته می شود. شرکت کنکو رضایت مشتری را در صدر اهداف خود قرار داده و می کوشد تا با تکیه بر نظرات و نیازمندی های مشتریان بهترین نوشت افزار و لوازم اداری را طراحی و تولید نماید.

کنکو می کوشد تا در کیفیت، خدمت رسانی و خلاقیت، جلودار تمامی صنایع باشد و موفقیت را در آن می داند که مشتریانش معتقد باشند در ازای هزینه ای که می کنند کالای ارزشمندی دریافت کرده اند.
نمایندگی کنکو در ایران در تولید محصولات نظارت دقیقی را برروی تمامی جنبه های کیفیت در مراحل تولید دارد تا اطمینان یابد که سطح بسیار بالایی از کیفیت را به مشتریان عرضه نموده است. در تولید محصولات کنکو از بهترین مواد اولیه و بالاترین تکنولوژی روز استفاده می شود تا جایی که آسوده خاطر اذعان می کند که به محصولات خود افتخار کرده و پشت آنها می ایستد. ارتباط با مشتریان حتی پس از فروش نیز ادامه دارد. رضایت مشتریان بزرگترین هدف کنکو است.

آشنایی با محصولات کنکو

محصولات کنکو شامل مجموعه متنوعی از نوشت افزار مصرفی و لوازم تحریر است که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم:

- خودکار کنکو

شامل مجموعه های متنوعی از انواع خودکار مصرفی است که بصورت ساده و فشاری در چهار رنگ اصلی آبی، مشکی، سبز و قرمز طراحی و تولید می شوند. خودکار فینو، ویندر، اکسل و تاپ بال از شناخته شده ترین این مجموعه ها هستند.

- ماژیک وایت برد کنکو

- ماژیک رنگ ثابت کنکو

- مداد سیاه کنکو

- لاک غلط گیر کنکو

- اتود کنکو

- مداد رنگی کنکو

- پاک کن کنکو

- تراش کنکو

- ابزار رسم کنکو

این مجموعه شامل خط کش و شابلون، گونیا و نقاله است.

- دفتر کنکو

- خمیر بازی کنکو

خرید اینترنتی محصولات کنکو از دفتر دستک

در فروشگاه دفتردستک مجموعه متنوعی از خودکار کنکو و ماژیک کنکو در رنگ های متنوع عرضه شده است و شما به راحتی امکان خرید اینترنتی محصولات کنکو را در سراسر ایران خواهید داشت. با اطمینان از اصالت و سلامت فیزیکی کالا خرید خود را بصورت آنلاین در فروشگاه دفتر دستک انجام دهید.


خرید روان نویس استدلر


قیمت محصولات کنکو در بازار

با توجه به تولید بیشتر محصولات کنکو در ایران همچنین مصرف روزانه و کاربردی آنها در شرکت ها، سازمان ها، آموزشگاه ها قیمت تأیین شده برای هر محصول بسیار مقرون بصرفه و مناسب است. کیفیت مطلوب و استاندارد با قیمت مناسب جهت رضایت مصرف کنندگان یکی از اهداف اصلی محصولات کنکو محسوب می شود.