یونی بال Uni-ball

روان نویس
لاک غلط گیر
ماژیک رنگ ثابت و سی دی
ماژیک هایلایت
یونی بال Uni-ball

معرفی برند یونی بال

تاریخچه آغاز به کار شرکت یونی بال به سال 1887 میلادی باز می گردد که توسط شخصی بنام نیروکو ماساکی در توکیو ژاپن با هدف تولید مداد ماساکی تأسیس شد و پس از جنگ جهانی دوم به نام مداد میتسوبیشی تغییر نام داد.

این شرکت در دهه 60 میلادی شروع به طراحی و تولید نوشت افزار مصرفی و قلم های کاربردی با نوک فلزی و جوهر بر پایه نمود. پس از آن و موفقیت بزرگی که مجموعه روان نویس و خودکار یونی بال در سراسر دنیا به دست آوردند و استقبالی که از آنها شد برند یونی بال Uni-ball شروع به طراحی و تولید نوشت افزار های کاربردی دیگر مانند ماژیک گواش، ماژیک صنعتی، ماژیک هایلایت و اتود و لاک غلط گیر نمود و محصولات خود را به سراسر دنیا عرضه کرد تا تبدیل به نامی پرآوازه شود.

آشنایی با برند یونی بال

با شنیدن نام محصولات یونی بال اولین تصویری که در ذهن تداعی می شود انواع روان نویس یونی بال و خودکار یونی بال است که به دلیل تکنولوژی بی نظیر در ساخت جوهر به الگویی در زمینه استاندارد ساخت جوهر در دنیا تبدیل شده اند. جوهر بکار رفته در محصولات یونی بال دارای سه ویژگی کلی هستند که عبارتند از:

- بادوام در طی زمان – جوهر یونی بال به سختی تجزیه می شود.

- مقاوم در برابر نور – جوهر یونی بال کمتر تحت تأثیر اشعه قرار می گیرند و ضد نور هستند.

- ضد آب – رنگ دانه های جوهر یونی بال ضد آب هستند.

دستاوردهای علمی فوق العاده در راستای روان نوشتن در تولید محصولات یونی بال باعث وجه تمایز این برند با دیگر رقبا در بازار جهانی نوشت افزار شده و امتیاز انتخاب اول مصرف کننده را به خود اختصاص داده است. در اینجا با تعدادی از این دستاوردهای علمی در زمینه تولید محصولات و خودکارهای یونی بال آشنا می شویم.

- سیستم جریان جوهر یونی بال

در این سیستم به دلیل برخوردار بودن از مکانیزم کنترل میزان جاری شدن جوهر قلمی استثنایی با بازدهی نوشتار بالا حتی تا آخرین قطره جوهر را تضمین می نماید.

- جوهر بر پایه آب و ساختار مکانیزم ساچمه دوقلو

استفاده از جوهر بر پایه آب تضمینی است بر جریان مداوم جوهر بدون قطعی و مخدوش شدن نوشتار که مکانیزم ساچمه دوقلو آن از جریان اضافی جوهر جلوگیری می کند.

- نوک فولادی ضد زنگ

اکثر محصولات یونی بال بهره مند از نوک فولادی ضد زنگ با دقیق ترین پردازش فناوری می باشند. با هر کدام از قلم های یونی بال شما می توانید یک خط یکنواخت بدون تغییر ضخامت و هرگونه بریدگی از آغاز تا انتها رسم نمایید. با استفاده از محصولات یونی بال احساس خستگی نخواهید کرد و این موضوع به همراه جوهر بادوام رنگدانه ای مهمترین عامل تضمین کیفیت بالای محصولات یونی بال به حساب می آید.

کلیه مجموعه محصولات یونی بال دارای درب محافظ هستند و مکانیزم استفاده شده در خودکار uni ball کلیکی است همینطور جوهر استفاده شده در خودکار یونی بال جوهر ژله ای بر پایه آب است که تضمینی است برای روان نوشتن.


 خرید روان نویس واترمن


محصولات یونی بال 

-اتود یونی بال Uni-ball

در زمینه طراحی و تولید اتود نیز یونی بال موفق به تولید اتود با مکانیزم خودتراش شده است که با عنوان اتود خودتراش کوروتوگا Kurutoga شناخته می شود. چرخ دنده های داخل اتود همزمان با فشار دادن شاسی انتهای اتود منقبض شده و به محض برداشتن فشار سبب چرخش مغزی اتود می شود. به این ترتیب برای هر بار نوشتن یک نوک تیز در اختیار شماست.

-ماژیک یونی بال 

همچنین یونی بال در زمینه تولید ماژیک روغنی صنعتی و ماژیک گواش نیز پیشرو بوده و موفق به تولید محصولاتی فاقد زایلن و غیر سمی شده است. قبل استفاده از ماژیک روغنی صنعتی و ماژیک گواش لازم است ماژیک را خوب تکان دهید تا با حرکت ساچمه داخل آن جوهر یکنواختی داشته باشید.

ماژیک هایلایت یونی بال اولین هایلایتر با نوک شفاف که امکان خواندن متن را در حین علامتگذاری به شما می دهد. دارای جوهر غلیظ و مقاوم در برابر آب و نور است.

-لاک غلط گیر یونی بال 

لاک غلط گیر یونی بال نیز یکی دیگر از محصولات با کیفیت این برند بشمار می رود. مایع لاک غلط گیر قلمی یونی بال هرگز خشک نمی شود و قابلیت استفاده تا آخرین قطره لاک غلط گیر وجود دارد.

-خودکار یونی بال Uni ball

خرید اینترنتی محصولات یونی بال از دفتر دستک

در فروشگاه لوازم تحریر دفتر دستک امکان خرید اینترنتی یونی بال در مجموعه های بسیار متنوعی فراهم شده است.خودنویس و خودکار مناسب برای امضاء و نوشتن سریع در حداقل زمان در رنگ های متنوع و زنده و جوهر با قابلیت خشک شدن سریع و ضد آب، دارای گیره جهت اتصال به لباس که در طرح های متنوعی عرضه شده است. همچنین جهت تجهیز نمودن کامل جامدادی در کیف و یا روی میز کار شما اتود، لاک غلط گیر و ماژیک هایلایت یونی بال را نیز ارائه کرده ایم.

نمایندگی یونی بال در سراسر دنیا با هدف جلب رضایت مشتریان محصولات با کیفیتی را عرضه نموده است. شما نیز با خرید اینترنتی محصولات یونی بال از فروشگاه دفتر دستک و با اطمینان از اصالت و سلامت فیزیکی کالا می توانید نوشت افزار مورد نظر خود را جهت ثبت ایده هایتان خریداری نمایید.

قیمت محصولات یونی بال در بازار

با توجه به تنوع مجموعه های یونی بال و ویژگی های هر مجموعه قیمت آنها نیز متفاوت است. اما در کل با توجه به استراتژی شرکت یونی بال در تولید نوشت افزار با کیفیت اما مصرفی قیمت محصولات یونی بال بسیار مقرون بصرفه است تا اشخاص، شرکت ها و سازمان ها برای استفاده روزانه خود بتوانند از محصولات با کیفیت بالا استفاده نمایند. لازم به ذکر است به دلیل خشک نشدن جوهر در این محصولات و استفاده تا آخرین قطره جوهر هر یک از محصولات یونی بال دارای عمر طولانی هستند و همین موضوع انتخاب برند یونی بال را برای شرکت ها و سازمان ها تبدیل به گزینه ای مطمئن و اقتصادی نموده است.