استابیلو Stabilo

روان نویس
اتود
ماژیک هایلایت
ماژیک رنگ ثابت و سی دی
مداد شمعی
لاک غلط گیر
مداد تراش
نوک اتود
مغزی روان نویس
جوهر و لوازم خودنویس
استابیلو Stabilo

معرفی برند استابیلو 

برند استابیلو STABILO یک شرکت آلمانی است که در زمینه تولید انواع نوشت افزار و لوازم تحریر جهت نگارش و رنگ آمیزی شهرت دارد. شرکت استابیلو بزرگ ترین تولید کننده ماژیک هایلایت و وایت برد با مجموعه متنوعی از طرح ها و رنگ ها در دنیا به شمار می رود.
این کمپانی در سال 1855 در Nuremberg یکی از شهرهای آلمان بنا نهاده شد. نورمبرگ به دلیل داشتن معادن بسیار گرافیت و گچ زادگاه برندهای به نامی مثل استدلر و فابرکاستل نیز هست! هم اکنون استابیلو با سه شرکت تولیدی در آلمان، مالزی و جمهوری چک به فعالیت خود در زمینه تولید برترین نوشت افزار و لوازم تحریر ادامه می دهد.

آشنایی با محصولات استابیلو

محصولات استابیلو در چند گروه اصلی نوشت افزار و لوازم التحریر شامل انواع مداد سیاه، خودکار استابیلو، روان نویس استابیلو، اتود استابیلو، مداد رنگی، ماژیک نقاشی، ماژیک هایلایت استابیلو و ماژیک هایلایت پاستلی، ماژیک وایت برد، پاک کن، تراش و نوک اتود و لاک غلط گیر طراحی و تولید می شوند. محصولاتی بسیار با کیفیت با طرح های متنوع که هر بیننده ای را به خود جذب می نماید.

تکنولوژی بکار رفته در ماژیک، ماژیک هایلایت و ماژیک وایت برد استابیلو استفاده از جوهر شفاف و درخشان در رنگ های بسیار متنوع است که با بازماندن درب ماژیک به راحتی خشک نمی شود. ماژیک هایلایت باس استابیلو و ماژیک هایلایت لومینیتور استابیلو دو مجموعه بسیار پرطرفدار در سراسر دنیا محسوب می شود.

اگر برای انجام کارهای روزانه، درس خواندن و مطالعه نیازمند تمرکز بیشتر هستید استفاده از ماژیک هایلایت استابیلو در رنگ های درخشان را به شما توصیه می کنیم. از ویژگی های مهم ماژیک هایلایت استابیلو که آن را از دیگر رقبا خود متمایز می نماید طراحی ساده و ارگونومیک بدنه است که دست را در طولانی مدت خسته نمی کند و استفاده از جوهر بر پایه آب است که با بازماندن درپوش ماژیک تا چند ساعت خشک نمی شود!

روان نویس استابیلو طراحی شده در چند مجموعه مختلف با نوک نمدی یا نوک ساچمه ای در رنگهای متنوع و بسیار روان مجموعه ای قابل اعتماد برای نگارش، علامت گذاری و رسم به شمار می روند که در به خاطر سپردن نکات مهم نیز شما را یاری خواهند نمود. بطور مثال مجموعه روان نویس پوینت 88 استابیلو با نوک نمدی و بیش از 55 رنگ شفاف و درخشان یک محصول جهانی به شمار می رود. همینطور مجموعه روان نویس beYou استابیلو با نوک ساچمه ای و قابل شارژ توسط کارتریج مناسب برای افراد راست دست و چپ دست است که برای نگارش و رسم خطوط ضخیم تر مناسب است.

خودنویس استابیلو با دو مجموعه beFab و beCrazy قلم هایی با بدنه منقوش به طرح های هندسی و میوه ها یا تک رنگ ساده گزینه ای کاربردی، مدرن و جذاب برای دانش آموزان و دانشجویان است. سر قلم خودنویس با قطر نوشتاری متوسط (M) طراحی و تولید شده است و قابلیت شارژ با کارتریج جوهر دارد.

ماژیک نقاشی استابیلو با جوهر بدون بو و پایه آب و نوک فیبری و رنگ هایی درخشان که با بازماندن درپوش ماژیک به سرعت خشک نمی شود، گزینه ای کاربردی برای رنگ آمیزی و نقاشی است که با کیفیت بی نظیر خود همه را شگفت زده می کند!

مداد رنگی استابیلو با طراحی بدنه ارگونومیک و رنگ های درخشان دست را خسته نمی کند و به کودک کمک می کند تا نحوه صحیح در دست گرفتن نوشت افزار را بیاموزد. مداد رنگی 3 کاره وودی استابیلو با امکان اجرایی 3 جلوه بصری متفاوت تنها با استفاده از یک مداد هر شخصی را برای رنگ آمیزی و نقاشی کردن بر سر ذوق می آورد!

اتود استابیلو با بدنه ای ارگونومیک و طراحی مخصوص و مجزا از هم برای دو گروه افراد راست دست و چپ دست گامی جسورانه در زمینه طراحی و تولید نوشت افزار به شمار می رود. برای اولین بار افراد چپ دست نگارش با نوشت افزار مخصوص خود را که با جهت دست آنها هماهنگی دارد تجربه می نمایند.

در راستای کامل نمودن این مجموعه بی نظیر و شگفت انگیز با تنوع فوق العاده در تولید نوشت افزار استابیلو مجموعه متنوعی از انواع لوازم جانبی تحریر مانند پاک کن، نوک اتود و لاک غلط گیر را نیز طراحی و تولید نموده است که نمایندگی استابیلو در ایران مجموعه ای کامل از محصولات این برند را به بازار نوشت افزار و لوازم التحریر عرضه نموده است..

خرید اینترنتی محصولات استابیلو از دفتر دستک

فروشگاه دفتر دستک با ارائه مجموعه بسیار متنوع از محصولات متنوع این برند امکان خرید اینترنتی محصولات استابیلو و ارسال آن به سراسر ایران را فراهم نموده است. شما با اطمینان از اصالت و سلامت فیزیکی کالا می توانید خرید اینترنتی لوازم التحریر استابیلو را با تجربه نمایید. محصولاتی متنوع، کاربردی و رنگارنگ که رضایت هر سلیقه ای را به خود جذب می نماید.


خرید اتود استدلر


قیمت محصولات استابیلو در بازار

استابیلو با تنوع در گروه محصولات مناسب استفاده گروه های سنی مختلف است و محصولات تولید شده برای هر گروه سنی با کیفیتی بسیار عالی و حرفه ای تولید شده اند و بسته به آن قیمت های متنوعی دارند. خرید هر محصول استابیلو به دلیل کیفیت بالای محصولات مقرون بصرفه بوده و نوعی سرمایه گذاری بشمار می رود! در فروشگاه دفتر دستک خرید اینترنتی استابیلو را با قیمت عالی انجام دهید.