استدلر Steadtler

روان نویس لوکس
خودکار لوکس
خودنویس لوکس
خودکار
کیف کارت اعتباری چرم
مداد تراش
استدلر Steadtler

معرفی برند استدلر

نخستین باری که فردریش استدلر به عنوان سازنده مداد یاد شده، به سال 1662 باز می گردد. از زمان تأسیس استدلر توسط یوهان سباستین استدلر در سال 1835، استدلر مفتخر به حفظ سنت دیرین خانواده مداد ساز نورمبرگ بوده است. تجربیات قرون متمادی برند استدلر Steadtler در کنار پیشرفت هایی در تحقیق و توسعه منجر به تولید محصولاتی نوآورانه در بالاترین کیفیت شده است.
امروزه نمی توان ادارات، دانشگاه ها و مدرسه ها را بدون مداد تصور کرد. با مداد یادداشت بر می داریم، ایده هایمان را روی کاغذ می آوریم و هر چه دوست داریم رسم می کنیم اما استدلر و فرآیندهای جدید تولیدش ساخت مداد را متحول کرده است.
در جریان توسعه محصولات جدید و طراحی فرآیندهای تولید شرکت استدلر اهمیت خاصی برای حفاظت از محیط زیست قائل است. ما با دقت بالایی از مواد خام و انرژی استفاده می کنیم، فرآیندها را بهینه سازی کرده تا پسماندها و مواد زائد را به حداقل برسانیم. این رویکرد استدلر را قادر می سازد تا در سراسر تجارتش بازدهی بالاتری داشته باشد. هدف استدلر کاستن از انتشار گاز دی اکسید کربن در تمامی فرآیندهای تولید است. از طرفی ماندگاری محصولات استدلر از مرحله طراحی تا تولید مد نظر است.
استدلر بر این باور است که مدیریت و تضمین کیفیت و حفاظت از محیط زیست از مهمترین وظایف ما به عنوان یک کسب و کار است.

آشنایی با محصولات استدلر

محصولات استدلر در 4 گروه اصلی طراحی و تولید شده و به بازار عرضه می گردند که عبارتند از:

- نوشت افزار و لوازم التحریر استدلر

شامل مجموعه متنوعی از خودکار، روان نویس، اتود، مداد، ماژیک، ماژیک هایلایت، ماژیک وایت برد، تراش، پاک کن و نوک اتود.

- ابزار رسم استدلر

شامل مجموعه متنوعی از پرگار، راپید مهندسی

- نوشت افزار و محصولات چرمی لوکس استدلر پریمیوم

شامل مجموعه متنوعی از خودنویس، روان نویس، خودکار و اتود لوکس به همراه محصولات چرمی مانند جا قلمی چرم، فولدر چرم، کیف کارت اعتباری چرم.

- لوازم هنری استدلر

شامل مجموعه متنوعی از مداد رنگی، گواش، آبرنگ، پاستل روغنی، پاستل گچی، مداد طراحی.

خرید اینترنتی محصولات استدلر از دفتر دستک

نمایندگی استدلر در ایران مجموعه متنوعی از محصولات کاربردی و با کیفیت این برند جهانی را عرضه نموده است. فروشگاه لوازم تحریر دفتر دستک با ارائه محصولات متنوع از گروه کالاهای استدلر امکان خرید اینترنتی محصولات استدلر را در سراسر ایران برای کاربران فراهم نموده است تا با اطمینان از اصالت و سلامت فیزیکی کالا محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند. دفتردستک متعهد است تا در کمترین زمان ممکن بسته شما را ارسال نماید.

خرید خودکار استدلر

خودکار استدلر یک ابزار بسیار با کیفیت و کاربردی برای دانش آموزان، دانشجویان، کارمندان و ... است. این خودکار که دارای طراحی بسیار شیکی است، در انواع گوناگون (دارای نوک هایی با قطر های متنوع) تولید شده و به واسطه فرمولاسیون منحصر به فرد جوهر آن، سریعا خشک می شود. خودکار استدلر نوشت افزاری است که دقت و راحتی را در نوشتن برای شما فراهم می سازد. شما می توانید در سایت دفتردستک نسبت به خرید خودکار استدلر اقدام نمایید.

خرید اتود استدلر

اتود استدلر نیز از ابزار های محبوب و پرکاربرد نوشت افزار استدلر است که بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان از آن استفاده می کنند. این اتود که دارای طراحی بسیار زیبایی است، بسیار مقاوم بوده و دارای بدنه سبکی است. در صورتی که قصد خرید اتود استدلر را دارید، همین حالا می توانید اتود مورد نظر خود را از فروشگاه لوازم التحریر استدلر دفتردستک سفارش دهید.

خرید روان نویس استدلر

روان نویس استدلر از محصولات با دوام برند استدلر است که با طراحی زیبا و منحصر به فردی که دارد، تجربه لذت بخشی را در نوشتن  فراهم می سازد. روان نویس استدلر دارای جوهر مخصوصی  بوده، در رنگ ها و قطر های متنوع تولید شده که از مورد اعتماد ترین و پرمصرف ترین نوشت افزار ها در سراسر جهان می باشد. با خرید روان نویس استدلر از فروشگاه دفتردستک تجربه لذت بخشی را در نوشتن برای خود و دیگران فراهم سازید.

 

قیمت محصولات استدلر در بازار

با توجه به تنوع گروه محصولات استدلر قیمت آنها نیز متغیر است اما این نکته در خصوص قیمت محصولات استدلر قابل توجه است که با در نظر گرفتن کیفیت برتر محصولات در هر 4 گروه اصلی تولیدات این برند جهانی قیمت آنها در مقایسه با رقبا مناسب بوده تا افراد بیشتری بتوانند از کیفیت و تنوع لوازم تحریر استدلر بهره مند شوند. هدف استدلر ارائه محصولات با کیفیت و سازگار با محیط زیست و البته دارای دوام و عمر طولانی با قیمت مناسب است تا مشتریانی وفادار را به خود جذب نماید.

faq
پرسش های متداول

نوشت افزار و لوازم التحریر استدلر (شامل خودکار استدلر، روان نویس استدلر، اتود استدلر و ...)، ابزار رسم استدلر، محصولات چرمی لوکس استدلر ، لوازم هنری استدلر (شامل مداد رنگی، گواش، پاستل روغنی و ...).

از آنجایی که محصولات برند استدلر در گروه های مختلفی عرضه می شوند، قیمت متنوعی دارند. قیمت محصولات این برند جهانی در مقایسه با رقبا مناسب بوده تا افراد بیشتری بتوانند از کیفیت و تنوع محصولات بهره مند شوند.