استدلر Steadtler

ماژیک نقاشی
خودکار
خودنویس لوکس
آبرنگ
روان نویس لوکس
خودکار لوکس
کیف کارت اعتباری چرم
مداد تراش
استدلر Steadtler

معرفی برند استدلر

نخستین باری که فردریش استدلر به عنوان سازنده مداد یاد شده، به سال 1662 باز می گردد. از زمان تأسیس استدلر توسط یوهان سباستین استدلر در سال 1835، استدلر مفتخر به حفظ سنت دیرین خانواده مداد ساز نورمبرگ بوده است. تجربیات قرون متمادی برند استدلر Steadtler در کنار پیشرفت هایی در تحقیق و توسعه منجر به تولید محصولاتی نوآورانه در بالاترین کیفیت شده است.
امروزه نمی توان ادارات، دانشگاه ها و مدرسه ها را بدون مداد تصور کرد. با مداد یادداشت بر می داریم، ایده هایمان را روی کاغذ می آوریم و هر چه دوست داریم رسم می کنیم اما استدلر و فرآیندهای جدید تولیدش ساخت مداد را متحول کرده است.
در جریان توسعه محصولات جدید و طراحی فرآیندهای تولید شرکت استدلر اهمیت خاصی برای حفاظت از محیط زیست قائل است. ما با دقت بالایی از مواد خام و انرژی استفاده می کنیم، فرآیندها را بهینه سازی کرده تا پسماندها و مواد زائد را به حداقل برسانیم. این رویکرد استدلر را قادر می سازد تا در سراسر تجارتش بازدهی بالاتری داشته باشد. هدف استدلر کاستن از انتشار گاز دی اکسید کربن در تمامی فرآیندهای تولید است. از طرفی ماندگاری محصولات استدلر از مرحله طراحی تا تولید مد نظر است.
استدلر بر این باور است که مدیریت و تضمین کیفیت و حفاظت از محیط زیست از مهمترین وظایف ما به عنوان یک کسب و کار است.

آشنایی با محصولات استدلر

محصولات استدلر در 4 گروه اصلی طراحی و تولید شده و به بازار عرضه می گردند که عبارتند از:

- نوشت افزار و لوازم التحریر استدلر

شامل مجموعه متنوعی از خودکار، روان نویس، اتود، مداد، ماژیک، ماژیک هایلایت، ماژیک وایت برد، تراش، پاک کن و نوک اتود.

- ابزار رسم استدلر

شامل مجموعه متنوعی از پرگار، راپید مهندسی

- نوشت افزار و محصولات چرمی لوکس استدلر پریمیوم

شامل مجموعه متنوعی از خودنویس، روان نویس، خودکار و اتود لوکس به همراه محصولات چرمی مانند جا قلمی چرم، فولدر چرم، کیف کارت اعتباری چرم.

- لوازم هنری استدلر

شامل مجموعه متنوعی از مداد رنگی، گواش، آبرنگ، پاستل روغنی، پاستل گچی، مداد طراحی.

خرید اینترنتی محصولات استدلر از دفتر دستک

نمایندگی استدلر در ایران مجموعه متنوعی از محصولات کاربردی و با کیفیت این برند جهانی را عرضه نموده است. فروشگاه لوازم تحریر دفتر دستک با ارائه محصولات متنوع از گروه کالاهای استدلر امکان خرید اینترنتی محصولات استدلر را در سراسر ایران برای کاربران فراهم نموده است تا با اطمینان از اصالت و سلامت فیزیکی کالا محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند. دفتردستک متعهد است تا در کمترین زمان ممکن بسته شما را ارسال نماید.

قیمت محصولات استدلر در بازار

با توجه به تنوع گروه محصولات استدلر قیمت آنها نیز متغیر است اما این نکته در خصوص قیمت محصولات استدلر قابل توجه است که با در نظر گرفتن کیفیت برتر محصولات در هر 4 گروه اصلی تولیدات این برند جهانی قیمت آنها در مقایسه با رقبا مناسب بوده تا افراد بیشتری بتوانند از کیفیت و تنوع محصولات بهره مند شوند. هدف استدلر ارائه محصولات با کیفیت و سازگار با محیط زیست و البته دارای دوام و عمر طولانی با قیمت مناسب است تا مشتریانی وفادار را به خود جذب نماید.