جامدادی رومیزی

6
جامدادی رومیزی

اگر بر روی میز کارتان به وسایل زیادی احتیاج دارید، ممکن است با آشفتگی روبرو شوید مخصوصاً وقتی صحبت از قلم، مداد، ماژیک، قیچی و سایر وسایل نوشتاری، موبایل، عینک، کاغذ یادداشت، ماشین حساب و ... می شود! اینجاست که نیاز به یک جامدادی رومیزی و اهمیت نقش آن مشخص می شود. شما می توانید به وسیله جامدادی رومیزی فضای میز کار خود را مرتب کنید و در نتیجه امکان این را خواهید داشت تا به راحتی ابزار مورد نظر خود را پیدا کنید!

انواع جامدادی رومیزی

امکان خرید جامدادی رومیزی در طرح و رنگ و اندازه و جنس های متنوع در بازار تحریر فراهم است. طراحی برخی ساده و کلاسیک و تنها مناسب ساماندهی به انواع نوشت افزار بر روی میز کار است اما در طراحی برخی از مجموعه های دیگر فضاهای مختلفی برای قرارگیری وسایل شخصی دیگری مانند عینک، موبایل، ماشین حساب، دفتر یادداشت و ... نیز در نظر گرفته شده است. بنابراین می توان انواع جامدادی رومیزی را در دو مجموعه جامدادی رومیزی ساده و جامدادی رومیزی چند منظوره تقسیم بندی نمود که با مواد اولیه متنوعی تولید می شوند که مطابق آن فروش جامدادی رومیزی در بازار لوازم تحریر به چند نوع که در ادامه به آن اشاره می شود صورت می گیرد:

-جامدادی رومیزی ساده

- جامدادی رومیزی چوبی

-جامدادی رومیزی شیشه ای

-جامدادی رومیزی فانتزی 

- جامدادی رومیزی فلزی

- جامدادی رومیزی پلاستیکی

- جامدادی رومیزی سیلیکونی

- جامدادی رومیزی چرمی

-جامدادی رومیزی اداری

نکات مهم در انتخاب جامدادی رومیزی

در هنگام خرید اینترنتی جامدادی رومیزی باید چند نکته را در نظر داشته باشید تا بتوانید گزینه مناسب را انتخاب نمایید:

- میزان انتظارات شما از خرید جامدادی رومیزی

اگر شما یک میز کار با تجهیزات گوناگون دارید برای ساماندهی به وسایل و ابزار کارتان بسته به حجمی که دارند می توانید یک جامدادی رومیزی چند منظوره را انتخاب نمایید که با فضاهای مختلفی که در طراحی آن در نظر گرفته شده کلیه ابزار و وسایل میز کار خود را اعم از انواع نوشت افزار، دفتر، کاغذ یادداشت، چسب، موبایل و ماشین حساب و ... را در آن قرار دهید تا از هر گونه آسیب به آنها جلوگیری شود. اما در مواردی که تنها ابزار کار نوشت افزارهای شما هستند مانند انواع خودکار، اتود، مداد، ماژیک هایلایت، قیچی می توان از جامدادی رومیزی ساده استفاده کرد. انتخاب جامدادی رومیزی ساده بخصوص برای دانش آموزان یک انتخاب مناسب و کاربردی است.

- جنس بدنه جامدادی رومیزی

جامدادی رومیزی با بدنه ساخته شده از استیل ضد زنگ و یا سیلیکون به دلیل وزن سبک و داشتن قابلیت شست و شو یک انتخاب مناسب است اما اگر به دنبال جامدادی رومیزی متفاوت تری هستید جامدادی رومیزی با بدنه چوب کار شده و یا چرم گزینه های جذابی به حساب می آیند.

- در نظر گرفتن بودجه جهت خرید جامدادی رومیزی

یکی از مهم ترین موارد در هنگام خرید آنلاین جامدادی رومیزی مانند خرید هر محصول دیگری در نظر گرفتن بودجه برای خرید محصول است. با توجه به بودجه در نظر گرفته شده می توان گزینه های مختلف را با یکدیگر مقایسه نمود.

قیمت جامدادی رومیزی

همانند هر محصول دیگری قیمت جامدادی رومیزی نیز با در نظر گرفتن جنس بدنه و نام تجاری آن متفاوت خواهد بود. بطور معمول انتخاب جامدادی رومیزی چند منظوره نسبت به جامدادی رومیزی ساده نیازمند اختصاص دادن بودجه بیشتری برای خرید است. همینطور خرید جامدادی رومیزی با بدنه ای از چرم طبیعی یا چوب کار شده نسبت به نمونه های تولید شده از پلاستیک، سیلیکون و فلز ضد نیازمند صرف بودجه بیشتری هستند.

باید توجه داشته باشیم که همانند هر محصول ارائه شده در بازار تنوع قیمت جامدادی رومیزی نیز بسیار زیاد است.

خرید اینترنتی جامدادی رومیزی با برندهای متنوع از دفتردستک

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک ما متعهد هستیم تا بهترین محصولات را به مشتریان خود ارائه نماییم. جامدادی رومیزی از برندهای لاتن (Laton)، بیک (Bic) و پیکاردو (Picardo) که به ترتیب از مواد سیلیکونی، پلاستیک فشرده و چوب رنگ شده تولید شده اند در طرح های جذاب و متنوع ارائه شده است. ما به شما کمک می کنیم تا میز کار خود را به بهترین شکل ممکن نظم دهید!