پیکاردو Picardo

مداد
مداد تراش
۵۲,۰۰۰ تومان
۵۲,۰۰۰ تومان
۵۲,۰۰۰ تومان
تماس بگیرید
گیره کاغذ
خط کش و شابلون
جا کلیدی
۷۲,۰۰۰ تومان
۷۲,۰۰۰ تومان
۷۲,۰۰۰ تومان
۷۲,۰۰۰ تومان
پیکاردو Picardo

معرفی برند پیکاردو

پیکاردو در زمینه طراحی و تولید محصولات چوبی رنگارنگ و جذاب در گروه لوازم التحریر، اسباب بازی و لوازم کودک فعالیت دارد. محصولات پیکاردو با طراحی های جذاب از شخصیت های حیوانی و کارتونی محبوب کودکان که با چوب رنگ شده و قابل شست و شو تولید شده اند بسیار مورد توجه و استقبال کودکان، نوجوانان و حتی والدین آنها قرار گرفته اند.

رنگ محصولات با شست و شو پاک نمی شود و فاقد مواد سمی و حساسیت زا هستند. به دلیل بدنه چوبی کلیه محصولات از مقاومت بسیار خوبی برخوردارند.

آشنایی با محصولات پیکاردو

برند پیکاردو Picardo در طراحی و تولید محصولات گروه نوشت افزار و لوازم التحریر محصولات بسیار متنوع و رنگارنگی را به بازار عرضه نموده است که بصورت مشترک ساختار کلی محصولات از چوب رنگ شده است. می توان از این گروه محصولات به انواع مداد، جامدادی فانتزی، خودکار فانتزی، تراش فانتزی دخترانه و پسرانه، دفتر یادداشت سیمی، خط کش فانتزی، گیره کاغذ و جاکلیدی اشاره کرد.

لوازم التحریر پیکاردو از قطعه های چوبی رنگی که به هم پیوسته اند تشکیل شده و هر کدام طرح های بسیار زیبا و جالبی دارند. کلیه محصولات مزین به نقوش برجسته از چوب رنگ شده به شکل حیوانات، ماه و ستاره و شخصیت های کارتونی هستند که جلوه بسیار جذابی را به این مجموعه بخشیده است و هر شخصی را برای خرید اینترنتی محصولات پیکاردو تشویق می نماید. با محصولات شرکت پیکاردو یک مجموعه رنگارنگ، جذاب و متفاوت از لوازم التحریر را خواهید داشت.

خرید اینترنتی محصولات پیکاردو از دفتر دستک

نمایندگی پیکاردو در ایران با ارائه محصولات رنگارنگ و متنوع لوازم التحریر در بین کودکان و نوجوانان محبوبیت بسیاری را برای خود کسب نموده است. در فروشگاه دفتردستک امکان خرید اینترنتی لوازم التحریر پیکاردو و ارسال محصولات به سراسر ایران فراهم آمده است. خرید اینترنتی محصولات پیکاردو که با ساختاری کاملاً متفاوت از دیگر برندهای لوازم التحریر طراحی و تولید می شوند به عنوان هدیه ای جذاب جهت تشویق کودکان برای مدرسه و آموزش بسیار مؤثر خواهد بود.

در فروشگاه دفتر دستک مجموعه متنوعی از مداد، ست دانش آموزی، جامدادی رومیزی، خط کش، دفتر سیمی، دفتر فانتزی، گیره کاغذ و جاکلیدی در طرح های متنوع و رنگهای درخشان عرضه شده است.

قیمت محصولات پیکاردو در بازار

محصولات پیکاردو با توجه به تنوع گروه محصولات قیمت های مختلفی دارند. اما لوازم التحریر پیکاردو با توجه به کیفیت مواد اولیه و طرح های برجسته رنگارنگ بر روی محصولات قیمت آنها در مقایسه با محصولات دیگر برندها مناسب و مقرون بصرفه است و عموم مردم امکان خرید محصولات در قالب یک مجموعه را دارند. محصولاتی با کیفیت که در برابر ضربه مقاوم هستند و تغییر رنگ نمی دهند و می توان برای مدت زمانی طولانی از داشتن آنها لذت برد چرا که بسیاری از محصولات پیکاردو علاوه بر جنبه کاربردی جنبه تزئینی نیز دارند. طرح و رنگ به کار رفته در وسایل کودکان در روحیه کودک نقش بسزایی دارد. استفاده از رنگ های شاد و پر انرژی در وسایل کودک موجب شادابی روحیه کودک و انرژی مثبت او می شود.