با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

خودنویس

تنظیم جهت نزولی

   

5 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

5 آیتم

توضیحات:

خودنویس:

وقتی تصمیم به نوشتن می گیرید به جای در دست گرفتن یک خودکار هیج چیز بهتر از یک خودنویس با کیفیت کار نوشتن شما را به سرانجام نمی رساند . تجربه نوشتن با خودنویس پاداشی است که به خودتان می دهید. پاداشی که از خرید یک قلم خودنویس، بسته بندی آن تا جوهر کردن و نوشتن با آن برای اولین بار. برای لذتی فراتر از هر لذت در نوشتن یک خودنویس با کیفیت انتخاب و خرید کنید. با این انتخاب از نوشتن برای سالهای زیادی لذت می برید.

با اینکه بازار وسیعی برای انتخاب روبروی شما است، فقط چند برند خودنویس با تنوع و کیفیت بالایی که دارند شما را به لذتی وصف ناپذیر در نوشتن می رسانند.

عملکرد خودنویس بستگی به نوع و نحوه کار سر قلم دارد. یک خودنویس خوب با مدیریت میزان سرعتی که جوهر خودنویس در نوک قلم به جریان در می آید کار می کند. هنگامی که قلم به صورت ایستاده نگه داشته می شود جوهر از مخزن آن به واسطه نیروی جاذبه به سمت پایین کشیده می شود و از طریق ذغال خودنویس به سمت نوک آن بصورت کنترل شده ای هدایت می شود. هر چقدر کیفیت ذغال و نوک خودنویس بهتر باشد این روند بهتر و روان تر انجام می شود و نوشتن نرم و روان و بدون مشکل صورت می پذیرد.

در قدیم خودنویس بصورت قلم الزامی مدارس بود و هر دانش آموز باید از کلاس سوم دبستان به بعد با خودنویس می نوشت. این امر باعث پیشرفت نوشتن و خوش خطی دانش آموزان می شده است. امروزه متأسفانه مدارس دانش آموزان را تشویق به استفاده از خودکار و یا روان نویس می کنند که این خود یکی از دلایل بد خطی و عدم توجه به نظم در نوشته های دانش آموزان می باشد.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک خودنویس در دو دسته خودنویس های مصرفی جهت استفاده دانش آموزان و افراد مبتدی و خودنویس های لوکس جهت افراد علاقه مند نگارس به سبک کلاسیک و خوشنویسی همینطور هدایای ویژه و مجموعه داران خودنویس ارائه شده است.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک خودنویس جهت استفاده مصارف روزانه از برندهای دلار (Dollar) و استابیلو (Stabilo) ارائه شده است.

خودنویس دلار در دو طرح بدنه مات و شفاف برای تمرین خوشنویسی دانش آموزان و افراد مبتدی طراحی و تولید شده است که با توجه به قیمت مناسب آن ترسی از احتمال گم شدن آن نخواهید داشت.

خودنویس استابیلو نیز با سر قلمی استاندارد و دو فشنگ جوهر رایگان در بسته به همراه بدنه ای رنگی و سبک می تواند هدیه ای شایسته برای دانش آموزان و افراد مبتدی در خوشنویسی باشد.