کیلک Kilk

خودنویس لوکس
۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
کیلک Kilk

معرفی برند کیلک

شرکت کیلک از طراحی تا تولید و حتی ایده های ماجراجویانه آن با عاشقان نگارش و نویسندگی پیوند عمیق دارد و مفاهیمی همچون زیبایی شناسی، ارگونومی و دوام بر پایه آن استوار است.

برند کیلک Kilk قصد دارد تا نسل ها عاشقان نویسندگی را با مجموعه قلم های انحصاری با طراحی استاندارد، همچنین عرضه نسخه های ویژه و محدود برای مناسبت ها، شخصیت های خاص و یا حتی سازمان ها همراهی کند.

در سال 2020 با پیوستن طراحان مختلف به تیم طراحی قلم کیلک، مجموعه های جدید و زیبا قلم های کیلک رشد نمود. برند کیلک در حوزه نوشت افزار حرفه ای و قلم لوکس در مقیاس جهانی نیز توسعه یافته است و به عنوان محصولی با ارزش در کشور ترکیه ساخته می شود.

طراحان برند کیلک مشتاقانه منتظر فرصتی برای میزبانی و ملاقات با دوستداران قلم و نوشیدن قهوه در کارگاه خود هستند.

آشنایی با محصولات کیلک

همانطور که پیشتر توضیح داده شد برند کیلک Kilk در زمینه طراحی و تولید خودنویس لوکس فعالیت می نماید. در طراحی و تولید بدنه مجموعه های متنوع قلم کیلک از ترکیب رزین عالی در رنگ های مختلف در کنار عناصری ساخته شده از نقره استرلینگ استفاده شده است.

بطور کلی قلم کیلک در چهار گروه اصلی طراحی، تولید و عرضه می شود:

- طراحی و تولید قلم انحصاری

- طراحی و تولید قلم نسخه محدود (Limited Edition)

- طراحی و تولید قلم ویژه

- طراحی و تولید قلم کلاسیک بصورت منظم

خرید اینترنتی محصولات کیلک از دفتر دستک

فروشگاه اینترنتی دفتر دستک به عنوان یکی مرجع مطمئن برای خرید اینترنتی خودنویس و قلم لوکس، محصولات کیلک را نیز در قسمت خودنویس لوکس برای دوستداران قلم و نویسندگی عرضه نموده است. شما در این قسمت امکان خرید اینترنتی محصولات کیلک را خواهید داشت تا در کمترین زمان این قلم منحصربفرد و عالی را در دستان خود لمس نمایید و با لذت ایده های خود را بنویسید.

قیمت محصولات کیلک در بازار

همانند دیگر محصولات لوکس با توجه به مواد بکار رفته در بدنه قلم، قیمت محصول تعیین می شود. رزین عالی در ترکیب با نقره استرلینگ خودنویس کیلک را در گروه نوشت افزار لوکس قرار می دهد. برای خرید خودنویس کیلک لازم است بودجه قابل توجهی را کنار بگذارید اما می توانید مطمئن باشید که قلم شما متعلق به آینده نیز خواهد بود.

محصولی جدید که تاریخ را فتح کرده است!