استربروک Esterbrook

استربروک Esterbrook

معرفی برند استربروک

در سال 1858 میلادی ریچارد استربروک به عنوان یک کارآفرین، شرکت قلم خود را با نام تجاری Esterbrook Pen Company تأسیس کرد که در مدت زمان کمی به یکی از بزرگترین و محبوب‌ ترین تولیدکنندگان قلم در جهان تبدیل شد. استربروک بزرگترین تولید کننده قلم در ایالات متحده بوده است.

بیشتر تاریخ آمریکا با قلم های برند استربروک Esterbrook نوشته و خلق شده است. بسیاری از افراد مشهور در ایالات متحده با قلم های استربروک بسیاری از قوانین و قراردادها را امضاء کرده اند.

شعار شرکت استربروک همیشه در چند عنوان خلاصه می شود: روحیه کارآفرینی، کیفیت فوق‌العاده با ارزش عالی و طراحی‌ های خلاقانه که محصولات استربروک را به قلمی نمادین و جهانی تبدیل کرده است. زمان ممکن است متفاوت باشد، اما ارزش های اصلی در اعماق وجود مدیران و کارکنان این برند باقی مانده است.

هدف استربروک تأمین رضایت مجموعه داران قدیمی قلم و در عین حال جلب رضایت نسل جدید دوستداران قلم است که به دنبال محصولات خوش ساخت و با کیفیت هستند. با این رویکرد علاقه به نگارش و خوشنویسی در نسل امروز نیز افزایش می یابد.

آشنایی با محصولات استربروک

محصولات استربروک در چند گروه عمده شامل خودنویس، سرقلم و لوازم جانبی طراحی و تولید می شود.

- خودنویس استربروک

در چندین مجموعه با طراحی متنوع و رنگارنگ به همراه سر قلم های جادویی طراحی و تولید می شود.

- سرقلم استربروک

برند استربروک به طراحی و تولید انواع سرقلم شهرت دارد و همچنان در این حوزه فعالیت می نماید.

- لوازم جانبی استربروک

لوازم جانبی شامل محصولات بسیار متنوع و جذابی مانند جا قلمی چرم، نشانه گذار کتاب به شکل سر قلم، استامپ، شمع و ... می شود.

خرید اینترنتی محصولات استربروک از دفتر دستک

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک تعدادی از قلم های استربروک عرضه شده است و شما می توانید خرید اینترنتی محصولات استربروک را در دفتر دستک با سهولت انجام دهید تا این قلم های باشکوه و منحصربفرد در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال شود.

قیمت محصولات استربروک در بازار

مجموعه قلم استربروک همانند دیگر محصولات لوکس از با کیفیت ترین مواد اولیه و فلزات با ارزش طراحی و تولید شده و قیمت محصولات استربروک بر این اساس تعیین شده است. نیاز است برای خرید یک قلم استربروک بودجه مناسبی را اختصاص دهید اما این نکته را نیز در نظر داشته باشید که صاحب قلمی تمام عیار و منحصربفرد خواهید شد که لذت نگارش را دو چندان می کند و این یک سرمایه گذاری عالی خواهد بود!