لامی Lamy

خودنویس لوکس
۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان
۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
روان نویس لوکس
خودکار لوکس
۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان
اتود لوکس
۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
تماس بگیرید
جوهر و لوازم خودنویس
۵۲۰,۰۰۰ تومان
۵۲۰,۰۰۰ تومان
۳۲۰,۰۰۰ تومان
مغزی و لوازم خودکار
مغزی روان نویس
لامی Lamy

معرفی برند لامی

برند لامی Lamy در زمینه تولید نوشت افزار لوکس از سال 1930 میلادی در شهر هایلدبرگ آلمان فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1966 با طراحی قلم های خود بازار نوشت افزار را متحول نمود. تعهد شرکت لامی پیشگامی در طراحی مدرن و مدافع نگارش با قلم است که تا به امروز همچنان به آن احترام گذاشته و آن را ادامه می دهد.

لامی پس از نیم قرن فعالیت حرفه ای با استفاده از شعار " نه فقط یک قلم " به طرز چشمگیری اساس توسعه خود را بر مبنای یک برند با سبک زندگی جهانی قرار داده است.

امروزه لامی نه تنها بعنوان یک برند نامدار در زمینه طراحی و تولید قلم لوکس شناخته شده است؛ بلکه مجموعه اختصاصی از نوشت افزار مناسب برای کودکان را با نام مجموعه لامی abc طراحی و تولید نموده است. لامی از کودکی تا همیشه همراهی مطمئن برای شما خواهد بود!

آشنایی با محصولات لامی

هر دست خطی متفاوت است؛ به همین دلیل است که لامی برای هر سبک نوشتاری و سلیقه ای، قلم مناسب را ارائه می دهد. محصولات لامی در 6 گروه اصلی نوشت افزار و لوازم جانبی آن طبقه بندی می شوند که عبارتند از:

- خودنویس لامی

خودنویس لامی به دست خط شما جلوه ای خاص می بخشد. طراحی متنوع مطابق با سلیقه و بودجه های مختلف، کیفیت بالا و راحتی در نگارش، تجربه منحصربفردی را تضمین می نمایند.

- روان نویس لامی

مجموعه روان نویس لامی با کاربردی بسیار آسان مانند خودکار، احساسی خوشایند در حین نگارش را به ارمغان می آورند. مغزی آن نیز قابلیت شارژ مجدد را دارند.

- خودکار لامی

در طراحی خودکار لامی علاوه بر عوامل زیبایی شناسی به راحتی آن نیز برای نگارش توجه شده است. مغزی خودکار لامی نیز قابلیت شارژ مجدد را دارد.

- اتود لامی (مداد مکانیکی لامی)

مداد مکانیکی لامی با بهترین کیفیت و طراحی بی نقص در مجموعه های متنوعی طراحی و تولید شده است. مداد مکانیکی لامی مناسب برای نگارش، رسم، طراحی و سایه زنی تولید و عرضه می شود.

- قلم چند کاره لامی

این قلم با طراحی دقیق، زیبا و کاربردی شامل چند رنگ خودکار و مداد مکانیکی یا همان اتود است. این قلم با دقیق ترین جزئیات و کیفیت بالا تولید شده است که این امکان را به کاربر میدهد به طور همزمان چند قلم را در یک قلم داشته باشد!

- قلم دیجیتال لامی

لامی این گروه از محصول را با شعار " به آینده دست خط خوش آمدید! " طراحی و تولید نموده است. قلم دیجیتال لامی از نظر ظاهر، ارگونومی و فناوری دارای بالاترین استاندارد است. قلمی ایده آل برای دوستداران دنیای دیجیتال و فناوری.

- لوازم جانبی نوشت افزار لامی

برای لذت بیشتر از نگارش، لامی طیف گسترده ای از لوازم جانبی و تجهیزات را منسب با گروه محصولات خود عرضه نموده است. کارتریج جوهر، جوهر شیشه ای، یدک مغزی روان نویس و خودکار، دفتر لامی، جا قلمی و ... از جمله این محصولات لامی هستند.

- ابزار نقاشی و طراحی

محصولات لامی تنها به نوشت افزار لوکس خلاصه نمی شود! مداد رنگی، آبرنگ، مداد 3 منظوره که امکان داشتن همزمان مداد رنگی، آبرنگ و مداد شمعی را به شما می دهد در کنار لوازم جانبی مانند مداد تراش و پاک کن همگی به شما قدرت میدهد تا ایده های خود را به تصویر بکشید.

خرید اینترنتی محصولات لامی از دفتر دستک

فروشگاه اینترنتی دفتر دستک مجموعه ای از محبوب ترین قلم های لامی را در چهار گروه خودنویس لامی، روان نویس لامی، خودکار لامی و اتود لامی به همراه لوازم جانبی این محصولات شامل جوهر شیشه ای لامی، مغزی روان نویس و خودکار در گروه نوشت افزار لوکس ارائه نموده است. با مراجعه به وب سایت دفتر دستک امکان خرید اینترنتی محصولات لامی را با ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا خواهید داشت.

قیمت محصولات لامی در بازار

با توجه به کیفیت محصولات و سبک طراحی قلم لامی و تنوع آنها و البته مواد بکار رفته در تولید این محصولات، قیمت آن بعنوان خرید یک کالای لوکس و با ارزش بسیار مناسب است. با مقایسه محصولات لامی با دیگر برندهای قلم لوکس در بازار متوجه این امتیاز خواهید شد.

دفتر دستک همواره تلاش نموده است تا بهترین محصولات را با قیمت مناسب عرضه نماید.