مونته گراپا Montegrappa

جا قلمی چرم
جا کلیدی
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
مغزی و لوازم خودکار
مغزی روان نویس
مونته گراپا Montegrappa

معرفی برند مونته گراپا

در یکی از معروف ترین بخش نقاشی های سقف کلیسای سیستین که به دست میکلانژ کشیده شده است، دست خداوند، دست آدم را لمس می کند و به آن جان می دهد.
قصه ی قلم های مونته گراپا هم با دستانی آغاز می شود که لمس می کنند و جان می دهند، دستانی که دستی در هنر ایتالیایی دارند. خودنویس های معروف برند مونته گراپا Montegrappa تمام شور و شوق، زیبایی و احساسات هنر ایتالیا را به نوک انگشتان شما منتقل می کنند. مجموعه های گوناگون مونته گراپا کامل ترین ابزار برای آنانی است که در جست و جوی اصطلاح La Dolce Vita هستند و به طور طبیعی غرق در زیبایی شده اند. شبه جزیره ایتالیا همواره سرچشمه هنر و مهندسی بوده است. از هنر معماری رم باستان گرفته تا ظرافت نقاشی رنسانس، پیکره تراشی و اتومبیل های مجلل فِراری در بزرگراه ها، نام ایتالیا با طرح های بی نظیر مترادف بوده است.
این خودنویس های لوکس از سال 1912 در کارگاه تاریخی شرکت مونته گراپا در شهر باسانودل گراپا، شهری با شکوه در امتداد رودخانه برِنتا که از کوه های آلپ سرچشمه می گیرد، با دست ساخته شده اند که نه تنها سنت زیبایی شناسی کشور بلکه زیبایی جسمی آن را هم منعکس می کنند. در واقع خودنویس های مرغوب مونته گراپا با انعکاسی از هنر ایتالیایی تمام احساساتی را که برای قرن ها هنرمندان، نویسندگان و عاشقان را جذب کرده است ستایش می کنند. مانند هر اثر هنری دیگری باید که میان صنعتگر و مواد به کار رفته همیاری ایجاد شود، قلم های مونته گراپا از سلوئید طبیعی و فلزات قیمتی که در خور جواهرات هستند ساخته شده اند. با ترکیب شیوه های سنتی مثل ریخته گری و لعاب کاری داغ با نوآوری های جدید از جمله حکاکی کوتاه (تکنیکی که انحصاراً توسط مونته گراپا به کار می رود) قلم سنتی تبدیل به ابزاری ارزشمند و زیبا شده است.
پس کالای پر تجمل و گران قیمتی را که می داند چگونه شور و شوق را الهام کند، بر خود روا بدارید. افتخار زیبایی بی همتای هنر ایتالیا را تجربه کنید. با احساسات دست آموز مونته گراپا خودتان را بیان کنید.

به جهان ما خوش آمدید.

آشنایی با محصولات مونته گراپا

محصولات مونته گراپا در چند گروه متنوع از اقلام لوکس که شامل خودکار های لوکس و روان نویس های لوکس طراحی و تولید می شود که در اینجا به معرفی آنها می پردازیم.

- مجموعه نسخه محدود مونته گراپا(Limited Edition)

این مجموعه شامل طراحی و تولید قلم های بسیار لوکس در مجموعه های متنوع است. بطور کلی مونته گراپا در بزرگداشت افراد مشهور در زمینه های علمی، فرهنگی و هنری یک قلم مزین به فلزات گرانبها با طراحی خاص و منحصربفرد در بدنه قلم که یادآور فرد مورد نظر نیز باشد در نسخه محدود تولید و عرضه می نماید. مانند مجموعه محمد علی کلی، مجموعه پله، مجموعه الویس و ...

- مجموعه قلم لوکس مونته گراپا

این مجموعه شامل خودنویس، روان نویس، خودکار و اتودهای لوکس است که با لوازم جانبی مرتبط آن از قبیل کانورتور، جوهر خودنویس، مغزی یدک روان نویس و خودکار عرضه می شود. سرقلم، گیره و بدنه کلیه قلم ها ساخته شده از مواد بسیار با کیفیت و فلزات قیمتی است. قلم های لوکس مونته گراپا در چندین مجموعه متنوع و مشهور طراحی و تولید می شوند که هر مجموعه نام خاص خود را دارد که در اینجا با چند مجموعه پرطرفدار و مشهور آن را نام میبریم:

- نروئونو مونته گراپا

- نروئونو لینه آ مونته گراپا

- فورتونا مونته گراپا

- پارولا مونته گراپا

- دوکال مونته گراپا

- محصولات چرمی مونته گراپا

این مجموعه شامل طراحی و تولید انواع ساک دستی، کیف، کیف پول، کیف جاکارتی است که همگی از بهترین نوع چرم طبیعی تولید می شوند. مجموعه ای خاص و لوکس و تحسین برانگیز برای هر سلیقه.

- زیورآلات مونته گراپا

این مجموعه شامل انواع ساعت، دکمه سردست، گیره کراوات، جاکلیدی است که یک مجموعه لوکس و منحصربفرد را ارائه می نماید. مجموعه ای فاخر برای زیباپسندان.

- عطر مونته گراپا

این مجموعه شامل تولید عطر زنانه و مردانه با رایحه منحصربفرد است که در یک بسته بندی ویژه طراحی و تولید شده است.

خرید اینترنتی محصولات مونته گراپا از دفتر دستک

نمایندگی مونته گراپا در ایران با عرضه محصولات لوکس این برند جهانی توجه بسیاری از دوستداران کالای لوکس و منحصربفرد را به خود جلب نموده است. محصولاتی که از تلفیق ظریف و فوق العاده هنر و صنعت ایتالیا زاده شده اند.

فروشگاه دفتردستک مفتخر است مجموعه ای درخشان از قلم های لوکس و ساعت مونته گراپا ارائه نموده تا امکان خرید اینترنتی محصولات مونته گراپا در سراسر ایران برای کاربران وجود داشته باشد. دفتر دستک متعهد به عرضه کالای اصل با ضمانت سلامت فیزیکی آن است پس با خاطری آسوده سفارش خود را ثبت نمایید.

قیمت محصولات مونته گراپا در بازار

برند مونته گراپا Montegrappa به عنوان خالق مجموعه کالاهای لوکس و منحصربفرد به دلیل خلاقیت و نوآوری در طراحی و بکار بردن برترین مواد اولیه در تولید محصولات به عنوان یک برند جهانی شناخته شده است و به همین دلیل برای تهیه هر یک از محصولات لازم است بودجه قابل توجهی را صرف نمود اما با این نگاه که خرید هر یک از محصولات مونته گراپا یک سرمایه گذاری به حساب می آید!