با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

پاک کن

تنظیم جهت نزولی

   

15 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

15 آیتم

توضیحات:

پاک کن:

در طول تاریخ از مواد مختلفی جهت پاک کردن اثر گرافیت استفاده شده است که از آن جمله می توان به سنگ، ماسه، پارچه مرطوب، خمیر نان یا موم و لاستیک طبیعی نام برد! لاستیک طبیعی اثر پاک کنندگی بهتری نسبت به مواد دیگر داشت اما بوی بسیار بدی داشت. سال ها بعد فرآیند پخت لاستیک با حرارت زیاد ابداع شد تا پاک کن ها با کیفیت بهتری تولید شوند.

حتی امروز نیز با توجه به دیجیتالی شدن فضای آموزشی و کاری باز هم پاک کن ابزاری بسیار کاربردی برای هر دانش آموز و کارمند به حساب می آید که در اشکال و رنگ های متنوعی طراحی و تولید می شوند.

پاک کن یکی از محصولات اصلی است که برندهای نامدار تولید نوشت افزار در جهان برای مصارف مختلف طراحی و تولید می کنند. پاک کن هایی با قابلیت پاک کردن جوهر خودکار و راپید از روی کاغذ! با وجود این پاک کن ها شما دیگر نگران اشتباه در نگارش و رسم خود نیستید.

از ویژگی های پاک کن با کیفیت می توان به قدرت پاک کنندگی آن و تولید کمترین ضایعات اشاره نمود. زمانی که شما بتوانید اثر مداد و یا خودکار را با کمترین فشار بدون پاره شدن کاغذ پاک نمایید، بدون بر جای ماندن اثری بر روی کاغذ شما یک پاک کن با کیفیت را در اختیار دارید!

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک امکان خرید پاک کن هایی در اشکال متنوع و کاربردهای مختلف وجود دارد. کلیه محصولات عرضه شده از برندهای جهانی لوازم التحریر مانند استدلر (Steadtler)، فابرکاستل (Faber-Castell)، استابیلو (Stabilo) با بهترین مواد اولیه در اشکال متنوعی تولید شده اند که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

پاک کن ساده که به شکل مکعب مستطیل و یا سه وجهی است و در مواردی که دو منظوره جهت مداد و خودکار استفاده می شود بصورت دو رنگ طراحی شده است.

پاک کن کاتری که همانند کاتر با ضامن نصب شده بر روی بدنه قابلیت تنظیم شدن دارد.

پاک کن اتودی که همانند یک اتود دارای گیره است و بوسیله ضامن و یا بصورت فشاری اندازه پاک کن قابل کنترل است.