مولسکین Moleskine

مولسکین Moleskine

معرفی برند مولسکین

 مولسکین نام تجاری خانواده ای از کالا است؛ برای مردم مدرن و پویا. دفتر یادداشت و خاطرات، کیف، ابزارهائی برای نوشتن و خواندن و ... که بسیار انعطاف پذیر، درخشان و در عین حال ساده طراحی شده اند جهت ساماندهی امور شخصی که در نهایت به بخش جدایی ناپذیری از شخصیت ما تبدیل می شوند.

دفاتر برند مولسکین Moleskine وارث و جانشین دفاتر افسانه ای هستند که توسط هنرمندان و متفکران در طول دو قرن گذشته مورد استفاده قرار میگرفته، هنرمندانی مانند ونسان ون گوگ، پابلو پیکاسو، ارنست همینگوی و بروس چتوین. یک مستطیل سیاه ساده که وامدار طرح ها، یادداشت ها، داستان ها و ایده هایی بودندکه روزگاری تبدیل به نقاشی های معروف یا صفحات کتابهای مورد ستایش و محبوب شده اند. در اواسط دهه 1980 دفاتری که بروس چتوین به مستعار مولسکین نامیده بود به تدریج کمیاب شد و سپس به طور کامل ناپدید شد. در سال 1997 یک ناشر از شهر میلان این دفاتر افسانه ای را دوباره زنده و به دنیا هدیه کرد و با انتخاب این نام ادبی برای احیای خلاقیت و تولید ابزاری مناسب جهت ایده پردازان معاصرگامی فوق العاده برداشت.

آشنایی با محصولات مولسکین

محصولات مولسکین شامل گروه متنوعی از کالا هستند که به گونه ای طراحی شده اند تا هم در طرح و هم در کاربرد مکمل یکدیگر باشند. شرکت مولسکین مجموعه متنوعی از انواع دفتر یادداشت، دفتر طراحی، خودکار، کیف و کوله پشتی به همراه لوازم جانبی را به بازار جهانی ارائه نموده است که در کنار فرم ساده و کلاسیک بسیار کاربردی هستند و طرفداران بسیاری را در نقاط مختلف دنیا به خود جذب کرده اند.

دفتر مولسکین با پوشش های مختلف جلد طراحی و تولید می شود. جلد گالینگور یا جلد سخت، جلد نرم و جلد کاغذی از جمله آنهاست. در مجموعه کلاسیک مولسکین دفتر با جلد گالینگور و جلد نرم با پوششی از چرم مصنوعی طراحی و تولید می شود که در اطراف جلد یک نوار باریک کش رنگی به رنگ جلد دفتر وجود دارد که از نشانه های بارز دفتر مولسکین به شمار می آید. همینطور دفتر با جلد کاغذی در بسته 2 عددی در رنگ های بسیار درخشان و زنده تولید می شود.

نوع کاغذ بکار رفته در دفتر مولسکین این محصول را از دیگر رقبا متمایز نموده است. کاغذی لطیف و ابریشمی به رنگ کرم که از ویژگی های مهم آن عدم نفوذ جوهر به بافت کاغذ است. همینطور دارای نوار نشانه گذاری در بین دفتر است. یکی دیگر از ویژگی های دفتر مولسکین طراحی یک جیب کاغذی در پشت جلد است که برای نگهداری یادداشت های کوچک استفاده می شود. محصولات مولسکین دارای یک شماره سری تولید مختص به خود هستند که شما آن را در جیب داخلی هر محصول پیدا خواهید کرد.

مجموعه دفاتر مولسکین دارای رنگ بندی بسیار متنوع از رنگ های درخشان و زیبا هستند که باعث رضایت افراد با سلیقه های گوناگون می شود. رنگ های رسمی مانند مشکی و سرمه ای برای مدیران تا رنگ های شاد و درخشان مانند قرمز، نارنجی، زرد، ارغوانی، فیروزه ای، سبز و ... .

خرید اینترنتی محصولات مولسکین از دفتر دستک

فروشگاه دفتردستک نمایندگی مولسکین جهت خرید اینترنتی محصولات مولسکین در ایران است. انواع دفتر مولسکین با جلد نرم و گالینگور در اندازه های A5  و A6 در رنگ های متنوع عرضه شده است. شما با اطمینان از اصالت و سلامت فیزیکی کالا می توانید دفتر مورد نظر خود را خریداری نمایید تا در کمترین زمان ممکن این دفتر افسانه ای را جهت ثبت اهداف روزانه و ایده هایتان در دست داشته باشید!

قیمت محصولات مولسکین در بازار

همانند هر محصول خلاقانه و کاربردی در طراحی و با کیفیت در تولید که ویژگی های آنها تأثیر مستقیم بر قیمت محصولات دارند مولسکین نیز به دلیل خلاقیت و در عین حال سادگی و کاربردی بودن طراحی محصولات و کیفیت عالی مواد اولیه در تولید محصولات جزء برندهای لوکس بشمار می رود. بطور مثال جهت خرید یک دفتر مولسکین به نسبت موارد مشابه آن در بازار نیاز به صرف بودجه بیشتری است و این به دلیل نوع و کیفیت کاغذ بکار رفته در تولید دفاتر است که مهمترین بخش یک دفتر محسوب می شود.