با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

کاتر

تنظیم جهت نزولی

   

21 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

21 آیتم

توضیحات:

کاتر:

کاتر ابزاری است که با تیغه های مختلف شارژ شده و برای ایجاد برش و خراش در سطوح مختلف مانند کاغذ و مقوا، موکت، پارچه، پلاستیک، چوب و ... از آن استفاده می شود. بطور کلی کاتر ابزاری است که چه در منزل و چه در محیط کار و یا کارگاه و جعبه ابزار خود به آن نیاز خواهید داشت.

بدنه کاترها دو نوع پلاستیکی و فلزی را شامل می شود که در اندازه های مختلف و قالب های متفاوت طراحی و تولید شده اند. بدنه های پلاستیکی به دلیل وزن کم بیشتر برای برشهای ظریف به کار می رود اما کاتر با بدنه فلزی بیشتر جنبه صنعتی دارد.

کاترها دارای تیغه های برنده ای هستند که قابلیت تعویض نیز دارند و به طور معمول با وجود یک گیره قفل شونده بر روی بدنه کاتر، قابلیت تنظیم آنها وجود دارد.

در فروشگاه اینترنتی دفتردستک خانواده متنوعی از کاترهای اولفا (Olfa) ساخت ژاپن و دلی (Deli) در طرح ها و اندازه های متفاوت ارائه شده است که بسته های تیغ یدک آنها نیز در فروشگاه اینترنتی موجود می باشد.

کاترهای قلمی و کاترهای متوسط با سیستم قفل اتوماتیک جهت کارهای ظریف و مصارف خانگی و اداری و کاترهای بزرگ با مکانیزم قفل پیچی و ایمن جهت مصارف کارگاهی و صنعتی از جمله محصولاتی هستند که از فروشگاه اینترنتی دفتردستک می توانید خریداری نمایید.