ماپد Maped

روان نویس
۱۸۴,۰۰۰ تومان
منگنه
۱۲۲,۵۰۰ تومان
۱۷۰,۰۰۰ تومان
۱۲,۰۰۰ تومان
پانچ
۶۵,۰۰۰ تومان
ماژیک هایلایت
مداد رنگی
پاستل
۱۳۹,۰۰۰ تومان
مداد شمعی
پاک کن
۹,۵۰۰ تومان
کاتر
۵۳,۰۰۰ تومان
خط کش و شابلون
۳۲,۰۰۰ تومان
۳۲,۰۰۰ تومان
۳۲,۰۰۰ تومان
۲۷,۰۰۰ تومان
۲۷,۰۰۰ تومان
۲۷,۰۰۰ تومان
گونیا و نقاله
۳۷,۳۰۰ تومان
ماپد Maped

معرفی برند ماپد

ماپد Maped برندی از کشور فرانسه است که از سال 1947 میلادی فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت از سال 1993 به دنبال تنوع و گسترش در طراحی و تولید محصولات خود و عرضه آن به بازار جهانی و همچنین رقابت با دیگر شرکت های بزرگ در زمینه طراحی و تولید انواع لوازم التحریر و لوازم اداری پایگاهی را در چین احداث نمود.

از اولین محصولات این شرکت می توان به طراحی و تولید انواع قیچی اشاره کرد. پس از آن در دهه 90 میلادی زمینه فعالیت خود را گسترش داده و گروه متنوعی از محصولات اداری و تحریر را تولید و روانه بازار جهانی نوشت افزار نمود که در همین راستا نیز طراحی لوگو خود را به روز کرده و تا به امروز آن را حفظ نموده است.

آشنایی با محصولات ماپد

محصولات ماپد در 4 گروه نوشت افزار، لوازم تحریر، لوازم اداری و لوازم نقاشی طراحی و تولید می شوند.
گروه نوشت افزار و لوازم تحریر ماپد شامل طراحی و تولید انواع مداد، اتود، خودکار، روان نویس، ماژیک هایلایت، مداد تراش، پاک کن، پرگار، خط کش و ... است که در تنوع بسیار چشمگیری به بازار عرضه شده است و مخاطبین بسیاری را به خود جذب نموده است.
در گروه لوازم اداری ماپد می توان انواع قیچی، منگنه، پانچ، پایه چسب و بسیاری لوازم جانبی مرتبط را مشاهده و انتخاب نمود.
گروه لوازم نقاشی نیز شامل مجموعه بسیار متنوعی از مداد رنگی، پاستل، مداد شمعی و ماژیک نقاشی می شود که کودکان را برای خلق ایده هایشان و رنگ آمیزی به وجد می آورد! محصولاتی سلامت محور و استاندارد به لحاظ کیفیت مواد اولیه بکار رفته در تولید آنها.

خرید اینترنتی محصولات ماپد از دفتر دستک

شما قادر به مشاهده و خرید مجموعه متنوعی از محصولات ماپد در فروشگاه اینترنتی دفتردستک هستید. دفتردستک متعهدانه اصالت و سلامت فیزیکی کلیه محصولات را ضمانت کرده و در کمترین زمان ممکن بسته را برای شما در هر کجای ایران که هستید ارسال می نماید.
انواع نوشت افزار، لوازم اداری و لوازم نقاشی و رنگ آمیزی ماپد را با اطمینان از دفتردستک خریداری نمایید.

قیمت محصولات ماپد در بازار

با توجه به تنوع و کیفیت محصولات ماپد نسبت به دیگر محصولات مشابه در بازار و تنوع گروه مخاطبین محصولات این شرکت و در راستای اهداف شرکت جهت تأمین رضایت مشتریان، کلیه محصولات با قیمتی کاملاً مقرون بصرفه و مناسب عرضه شده اند. با اطمینان از کیفیت و سلامت کالا سفارش خود را ثبت نمایید.