دلی Deli

ماشین حساب
منگنه
۲۰,۰۰۰ تومان
۳۵۴,۰۰۰ تومان
۳۵۴,۰۰۰ تومان
۳۵۴,۰۰۰ تومان
تماس بگیرید
منگنه بازکن
۵۵,۰۰۰ تومان
۵۵,۰۰۰ تومان
۵۵,۰۰۰ تومان
پانچ
۲۶۵,۰۰۰ تومان
۲۶۵,۰۰۰ تومان
۲۶۵,۰۰۰ تومان
۴۹۲,۰۰۰ تومان
۴۹۲,۰۰۰ تومان
گیره کاغذ
۷۵,۰۰۰ تومان
۳۵,۰۰۰ تومان
۲۰,۰۰۰ تومان
۱۳۳,۰۰۰ تومان
پایه چسب
۳۸۸,۰۰۰ تومان
۳۸۸,۰۰۰ تومان
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
سوزن ته گرد و پونز
۲۵,۸۰۰ تومان
۲۳,۵۰۰ تومان
ست رومیزی
۷۱۷,۰۰۰ تومان
۸۴۰,۰۰۰ تومان
مداد تراش
۴۰۰,۰۰۰ تومان
۴۰۰,۰۰۰ تومان
۴۰۰,۰۰۰ تومان
۴۰۰,۰۰۰ تومان
۲۶,۰۰۰ تومان
۲۶,۰۰۰ تومان
۲۶,۰۰۰ تومان
کاتر
۲۵۴,۰۰۰ تومان
۱۱۲,۵۰۰ تومان
۷۳,۵۰۰ تومان
۳۶,۰۰۰ تومان
خط کش و شابلون
تماس بگیرید
ماژیک هایلایت
جا کلیدی
۶۴,۰۰۰ تومان
۶۴,۰۰۰ تومان
۶۴,۰۰۰ تومان
۶۴,۰۰۰ تومان
چسب
دلی Deli

معرفی برند دلی

شرکت دلی در سال 1988 به عنوان یک کارگاه کوچک پلاستیک سازی در حومه نینگبو چین فعالیت خود را آغاز نمود. در طول 30 سال گذشته با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت به مشتریان برند دلیDeli  به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم برقی و لوازم اداری در چین و بزرگترین تولید کننده لوازم تحریر در آسیا شناخته شده است.
دلی با بیش از 2000 قلم کالا متنوع ترین دسته بندی های لوازم التحریر و لوازم اداری را پوشش می دهد. همچنین به عنوان بزرگترین تولید کننده لوازم التحریر در آسیا توانایی تولید محصول رقابتی را تضمین می نماید.
تیم تولیدی دلی با بیش از 400 نفر پرسنل متخصص به نوآوری و کیفیت در محصولات خود افتخار می نماید. محصولات دلی در بیش از 100 کشور در 6 قاره از طریق 7 نمایندگی و مرکز پخش توزیع می گردد.
در طول 30 سال دلی با رشد 30% سالیانه و تولید بیش از 300 قلم کالا جدید در سال تبدیل به یک رهبر پیشتاز و موفق در زمینه تولیدات لوازم التحریر و لوازم اداری شده است.

آشنایی با محصولات دلی

نام دلی بیشتر با لوازم اداری و بعد از آن نوشت افزار و لوازم تحریر گره خورده است. گروه متنوعی از لوازم اداری مانند انواع ماشین حساب، ست رومیزی، زونکن، منگنه، پانچ، سوزن کش، کاتر، قیچی، پایه چسب، چسب، انواع گیره کاغذ، سوزن ته گرد و پونز، تراش رومیزی، تراش و خط کش، استامپ، ماژیک هایلایت و ... توسط نمایندگی دلی به بازار عرضه می گردد.
برای تجهیز نمودن دفتر و میز کار انتخاب محصولاتی با کیفیت که دارای دوام و استحکام باشند تا به مرور زمان و با استفاده مداوم به آسانی از بین نرفته و به لحاظ اقتصادی همچنین سرعت و اطمینان در انجام امور بسیار حائز اهمیت است.

ست رومیزی دلی مجموعه کاملی از لوازم اداری و ابزار کاربردی است که هر شخصی بر روی میز کار خود به آنها نیاز دارد مانند مداد، خودکار، خط کش، قیچی، پاک کن، منگنه، سوزن کش، گیره کاغذ، کاتر، تراش و پونز که همه اینها در یک استوانه سیاه رنگ بصورت منظم قرار می گیرند.
انواع ماشین حساب دلی جهت انجام محاسبات دقیق جهت سرعت و سهولت در انجام امور مالی و حسابداری به همراه ماشین حساب مهندسی با امکان انجام عملیات محاسباتی بیشتر طراحی و تولید شده اند.
انواع منگنه دلی در 4 گروه منگنه کوچک، منگنه راحت زن، منگنه اداری و منگنه بزرگ به همراه سوزن منگنه و همینطور ابزار جانبی سوزن کش ارائه شده است.
انواع پانچ در اندازه های مختلف جهت استفاده در امور بایگانی اسناد و مدارک سازمانی.
انواع گیره کاغذ معمولی و گیره دوبل جهت سهولت در اتصال اسناد و مدارک به یکدیگر و نظم دهی به آنها در کنار لوازم جانبی مانند سوزن ته گرد و پونز ارائه شده است.
طراحی و تولید کاتر در دو اندازه کوچک و بزرگ با بدنه فلزی و پلاستیکی که در قسمت اداری و بخش فنی هر شرکت جزء ابزار بسیار کاربردی و پر مصرف است.
طراحی و تولید انواع تراش ساده و تراش رومیزی با تیغه های تیز که تراش ساده برای حمل در جامدادی و استفاده در مدرسه و دانشگاه مناسب است اما تراش رومیزی با دارا بودن یک مخزن بزرگ جهت نگهداری تراشه های مداد برای استفاده بر روی میز کار مناسب است.
یکی دیگر از ابزارهای ساده و در عین حال پر کاربرد بر روی میز کار پایه چسب و چسب است. پایه چسب دلی در رنگ های متنوع با بدنه ای از پلاستیک فشرده مقاوم طراحی و تولید شده است تا میز کار شما را کامل نماید.

خرید اینترنتی محصولات دلی از دفتر دستک

فروشگاه دفتر دستک با ارائه مجموعه متنوعی از محصولات دلی شما را در تجهیز نمودن دفتر و میز کارتان یاری میرساند. خرید اینترنتی محصولات دلی را با اطمینان از اصالت و سلامت فیزیکی کالا و امکان ارسال به سراسر ایران در فروشگاه دفتر دستک انجام دهید تا در کمترین زمان ممکن سفارش توسط تیم دفتر دستک برای شما ارسال شود. 
کار با کیفیت با تجهیزات با کیفیت میسر است.

قیمت محصولات دلی در بازار

قیمت محصولات دلی نیز همانند دیگر محصولات بسته نوع محصول و کاربرد آن متفاوت است. شما برای خرید لوازم اداری و جانبی دلی با توجه به کیفیت مواد اولیه و دوام و کاربرد آنها نیازمند صرف هزینه های گزاف نیستید! چرا که خرید کالای با دوام و کیفیت بالا به هر حال یک سرمایه گذاری بشمار میرود که کمک به انجام امور را تا چندین سال ضمانت می نماید.