اولفا Olfa

کاتر
۱۵۰,۰۰۰ تومان
۲۷۰,۰۰۰ تومان
۷۵۶,۰۰۰ تومان
۲۸۸,۰۰۰ تومان
۱۸۰,۰۰۰ تومان
۱۹۲,۰۰۰ تومان
۳۷۵,۰۰۰ تومان
۲۵۲,۰۰۰ تومان
۱۴۴,۰۰۰ تومان
۲۷۰,۰۰۰ تومان
۳۱۲,۰۰۰ تومان
۳۷۲,۰۰۰ تومان
۲۵۲,۰۰۰ تومان
۶۴۸,۰۰۰ تومان
۲۵۲,۰۰۰ تومان
اولفا Olfa

معرفی برند اولفا

رنگ دسته های کاتر اولفا الهام گرفته از رنگ زرده تخم مرغ و جهت تشخیص بهتر در جعبه ابزار رنگ زرد انتخاب شده است. خانواده اوکادا در سال ۱۹۶۷ میلادی به فکر انتخاب یک برند برای کسب و کارشان افتادند. در ابتدا سابورو نام OLHA را که در زبان ژاپنی به معنی شکستن تیغه است پیشنهاد داد. اما یوشیو نظر برادرش را بدلیل تلفظ نشدن حرف H در برخی از کشورها نپذیرفت. در نهایت یوشیو نام تجاری OLFA را برای کمپانی خویش برگزید. در سال ۱۹۷۱ میلادی برادران اوکادا دفتر مرکزی خود را در Osaka افتتاح کردند. در ضمن آنها برای پیشرفت خط تولید محصولات اولفا تلاش کردند تا ابزاری با کیفیت عالی و در عین حال کارآمد طراحی کنند. اولین کاتری که تیغه آن قابل جدا شدن بود در سال ۱۹۵۶ توسط فردی ژاپنی به نام یوشیو اوکادا ساخته شد. او در یک شرکت چاپ مشغول کار بود و از تیغ هایی برای کار خود استفاده می کرد که زود کند می شد.
شرکت اولفا محصولات خود را در ژاپن توسعه و گسترش می دهد. بنیان گذار این شرکت بعد از اختراع اولین تیغه برش، متعهد به ساخت ابزارهای دستی برای کارهای مختص به برش بود. برند اولفا OLFA در تولید محصولات خود از موادی با کیفیت بسیار بالا و تکنولوژی های پیشرفته استفاده می نماید. سازندگان به کاربران درباره کارایی و کیفیت این محصولات اطمینان داده چرا که اولفا به هر محصولی که طراحی می کند افتخار می نماید. دسته های بسیار محکم این تیغه ها انقلابی در طراحی بود و در نهایت تبدیل به یک استاندارد جهانی شد. یکی از الویت های مهم این شرکت در ساخت تیغه های برش توجه به جزئیات و طراحی برتر می باشد که تأثیر زیادی در استفاده از محصولاتش دارد.

آشنایی با محصولات اولفا

محصولات اولفا بطور عمده شامل طراحی و تولید انواع ابزار برش و لوازم جانبی مرتبط با آن است. در اینجا به مجموعه های طراحی و تولید شده توسط این برند اشاره می نماییم.

- انواع کاتر اولفا

- انواع تیغه کاتر اولفا

-  قیچی اولفا

- کاردک اولفا

- انواع خط کش اولفا

- طراحی و تولید انواع صفحه برش اولفا

- طراحی و تولید سایر ابزارهای دستی

خرید اینترنتی محصولات اولفا از دفتر دستک

نمایندگی اولفا در ایران مجموعه بسیار متنوعی از محصولات این شرکت را وارد و روانه بازار نموده است. فروشگاه دفتردستک با ارائه مجموعه متنوعی از کاتر اولفا به همراه تیغه کاتر امکان خرید اینترنتی محصولات اولفا را در هر کجای ایران برای کاربران فراهم نموده است تا با اطمینان از اصالت و سلامت فیزیکی کالا خریدی مطمئن را تجربه نمایند.

قیمت محصولات اولفا در بازار

این امر بدیهی است که برای خرید محصولات با کیفیت نیاز به صرف بودجه ای بیشتر است چرا که کیفیت و دوام کالاهای با کیفیت است که آنها را از دیگر رقبا متمایز می کند. فروشگاه دفتر دستک متعهد است تا محصولات با کیفیت را با مناسبترین قیمت در بازار عرضه نماید. کاتر اولفا با بدنه مقاوم و تیغه های فولادی و ضد زنگ که به راحتی کند نمی شوند یک انتخاب برتر است برای برش های دقیق و حساب شده!