با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

جامدادی رومیزی

تنظیم جهت نزولی

   

11 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

11 آیتم

توضیحات:

جامدادی رومیزی:

اگر بر روی میز کارتان به وسایل زیادی احتیاج دارید، ممکن است با آشفتگی روبرو شوید مخصوصاً وقتی صحبت از قلم، مداد، ماژیک، قیچی و سایر وسایل نوشتاری می شود! اینجاست که نیاز به یک جامدادی رومیزی و اهمیت نقش آن مشخص می شود. شما می توانید به وسیله جامدادی رومیزی فضای میز کار خود را مرتب کنید. به علاوه شما می توانید به راحتی ابزار مورد نظر خود را پیدا کنید!

جامدادی رومیزی در اشکال و جنس های متنوعی طراحی و تولید می شود. برخی از آنها از پلاستیک فشرده برخی از چوب تولید می شوند. البته در چند سال اخیر از مواد سیلیکونی نیز با توجه به بافت نرم و منعطف و ضد لک آنها در تولید این محصول استفاده شده است که بسیار مورد استقبال واقع شده. این محصول دارای در اشکالی تولید می شود که قابلیت ایستایی بر روی سطوح را دارند و عمدتاً استوانه ای، مکعب مستطیل و یا مکعب مربع هستند.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک ما متعهد هستیم تا بهترین محصولات را به مشتریان خود ارائه نماییم. جامدادی رومیزی از برندهای لاتن (Laton)، بیک (Bic) و پیکاردو (Picardo) که به ترتیب از مواد سیلیکونی، پلاستیک فشرده و چوب رنگ شده تولید شده اند در طراحی های جذاب و متنوع ارائه شده است. ما به شما کمک می کنیم تا میز کار خود را نظم دهید!