با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

جامدادی

تنظیم جهت نزولی

   

14 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

14 آیتم

توضیحات:

جامدادی:

هدف از داشتن یک جامدادی حمل آسان لوازم کوچک نوشت افزار است. یک جامدادی می تواند انواع لوازم التحریر مانند مداد، مداد رنگی، مداد تراش، خودنویس، خودکار، روان نویس، هایلایتر، چسب مایع و نواری، پاک کن، قیچی، خط کش و … حساب را در خود جای دهد. به عبارتی جامدادی یک ابزار کاربردی مهم برای نظم دهی لوازم التحریر به خصوص برای دانش آموزان و دانشجویان و طراحان است چرا که بیشترین و متنوع ترین ابزار نوشت افزار و تحریر را جهت انجام امور روزانه خود در اختیار دارند.

بدنه جامدادی ها از مواد و جنس های مختلفی طراحی و تولید می شوند. اما در اکثر آنها از جنس و مواد نرمتر و قابل انعطاف مانند پارچه، پلاستیک، چرم و یا چرم مصنوعی استفاده شده است که با یک زیپ باز و بسته می شوند. استفاده از زیپ برای حفظ لوازم داخل جامدادی و برای جلوگیری از بیرون ریخته شدن لوازم از داخل جامدادی در زمان حمل و نقل است. در عین حال در طراحی و تولید برخی از انواع جامدادی از مواد و بافتی سخت و غیر قابل انعطاف مانند چوب و فلز سبک استفاده می شود و همین امر باعث می شود لوازم داخل جامدادی تحت فشار قرار نگیرند.

اولین جامدادی ها استوانه ای شکل بوده اند و در قرن نوزدهم با تزیین گل و نقوش زیبا طراحی و تولید شده اند. در سال 1946، اولین ثبت اختراع جامدادی در ایالات متحده به انجام رسید. این اختراع توسط شخصی به نام ورونا پرل آموت (Verona Pearl Amoth) به ثبت رسید. وی همچنین مخترع ابزارهای دیگر در زمینه نوشت افزار مانند پاک کن هائی که بر انتهای مداد ها نصب می شدند و قابل تعویض بودند نیز است.

در فروشگاه اینترنتی دفتردستک جامدادی از برندهای لاتن (Laton) و استورم (Storm) و پیکاردو (Picardo) در ابعاد و طرح های مختلف ارائه شده است.

جامدادی های لاتن از جنس سیلیکون بسیار نرم و انعطاف پذیر در دو طرح ارائه شده اند که طرح استوانه ای شکل آن به نام تاپر به دلیل استفاده از سیلیکون در قسمت انتهایی قابلیت تغییر ارتفاع تا 3 سانتیمتر را دارد که می توان به راحتی خط کش را در آن قرار داد!

جامدادی های استورم از پارچه های رنگارنگ و ضخیم طراحی و تولید شده اند که برای مقاومت بیشتر آستردوزی نیز شده اند و دارای 2 محفظه زیپ دار برای نگهداری نوشت افزار و ابزار تحریر هستند. یک جامدادی ایده آل و جادار برای دانش آموزان و دانشجویان!

جامدادی پیکاردو یک مکعب مستطیل ظریف از جنس چوب است که روی آن نقوش گل و پرنده به زیبایی و ظرافت نقش شده است و درب آن بصورت کشویی باز و بسته می شود و در آن یک عدد خط کش و 4 عدد مداد سیاه و یک عدد تراش وجود دارد.