استورم Storm

نوک اتود
جامدادی
۵۰۲,۷۰۰ تومان
۵۰۲,۷۰۰ تومان
استورم Storm

معرفی برند استورم

برند استورم Storm تولید کننده لوازم تحریر بوده و کار خود را از سال 2010 بصورت رسمی آغاز نموده است. استورم از بدو حضور در بازار لوازم التحریر با تولید محصولات با کیفیت نام و اعتبار قابل توجهی را برای خود کسب نمود و هم ‌اکنون نیز به عنوان برندی با کیفیت در بازار لوازم التحریر شناخته می ‌شود. از محصولات این برند می ‌توان به انواع چسب، انواع مداد، تراش، پاک کن، جامدادی، کیف و کوله پشتی اشاره کرد.

محصولات استورم با طرح و رنگ های بسیار متنوع تعریف جدیدی از جذابیت را به تصویر کشیده اند. مجموعه ای کامل که در گروه های سنی مختلف طرفداران خود را دارد، کودک تا نوجوان و بزرگسال!

آشنایی با محصولات استورم

نمایندگی استورم در ایران با عرضه گروه متنوعی از محصولات شامل کیف و کوله پشتی، جامدادی، مداد، اتود، پاک کن، چسب مایع، چسب دو طرفه بخش عمده ای از بازار این محصولات را به خود اختصاص داده است.

انواع کیف اداری، کیف خبرنگاری و کوله پشتی استورم تهیه شده از بهترین نوع الیاف قابل شست و شو، آستردوزی حرفه ای و تمیز و طراحی بسیار کاربردی جهت قرار دادن انواع وسایل مانند لپ تاپ، تبلت، موبایل، پاور بانک، جامدادی، کتاب و جزوات درسی، کیف پول و بطری آب در آن از جمله محصولات پر مخاطب استورم بشمار می رود.

مجموعه متنوعی از جامدادی نیز در طرح ها و رنگ های درخشان یکی دیگر از تولیدات شرکت استورم است که در بین دانش آموزان و دانشجویان از محبوبیت بالایی برخوردار است.

در کنار این مجموعه طراحی و تولید انواع مداد و اتود به همراه پاک کن این امکان را به مخاطبین میدهد تا یک مجموعه کامل، کاربردی و بی نقص از محصولات استورم را تهیه نمایند.

از دیگر محصولات مهم و کاربردی استورم تولید انواع چسب است. این مجموعه شامل چسب نواری شفاف، چسب نواری پهن، چسب کاغذی، تفنگ چسب حرارتی، چسب مایع، چسب دوقلو، چسب برق است که به دلیل کیفیت و استاندارد بالا بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

خرید اینترنتی محصولات استورم از دفتر دستک

در فروشگاه دفتردستک امکان خرید اینترنتی لوازم تحریر دخترانه و لوازم تحریر پسرانه استورم در گروه کالاهای متنوع به راحتی وجود دارد. دفتر دستک متعهدانه اصالت و سلامت فیزیکی کلیه محصولات را ضمانت کرده و در کمترین زمان ممکن بسته را برای شما در هر کجای ایران که هستید ارسال می نماید.

انواع کیف و کوله پشتی، جامدادی و چسب استورم را به آسودگی از دفتر دستک تهیه نمایید.

قیمت محصولات استورم در بازار

با توجه به کیفیت بالا در طراحی و تولید محصولات استورم قیمت آنها با در نظر گرفتن دوام طولانی نسبت به دیگر محصولات مشابه در بازار مقرون بصرفه و مناسب است. خرید اینترنتی استورم سرمایه گذاری برای تهیه محصولاتی است که تا مدت زمان طولانی کار کرده و همراه مطمئن شما خواهند بود.