جوهر و لوازم خودنویس

21
جوهر و لوازم خودنویس

با گذشت زمان خودنویس دستخوش تغییرات بسیاری شده است، اما واقعیت این است که همواره ابزار پذیرفته شده ای برای نگارش است. هنوز هم افرادی وجود دارند که خودنویس را برای نگارش انتخاب می کنند. در واقع می توان گفت خودنویس زیباترین و اصیل ترین قلمی است که در میان افراد شناخته شده است. اگر جزو آن دسته افرادی هستید که از خودنویس استفاده می کنید برای خرید جوهر و لوازم خودنویس نیاز به اطلاعاتی دارید.

جوهر خودنویس و کانورتور پر اهمیت ترین لوازم جانبی خودنویس به شمار می روند. همیشه به دنبال جوهری باشید تا تمامی استانداردهای لازم را داشته باشد. یکی از جوهرهای با کیفیت و مطابق با استانداردهای لازم، جوهر خودنویس پارکر است که توسط شرکت پارکر در سال 1931 تولید شده است و تا امروز ساخت آن ادامه دارد. جوهری مرغوب که در اثر گذشت زمان و در معرض قرار گرفتن نور خورشید به هیچ عنوان تغییر رنگ نمی دهد و با ورود آن به بازار جهانی نوشت افزار تمامی جوهرهای نامرغوب و غیر استاندارد از رده خارج شدند. از دیگر مزیت های یک جوهر استاندارد مقاومت در برابر آب و خوردگی آن و قابلیت سریع خشک شدن است. جوهر خودنویس به دو صورت شیشه ای و فشنگ جوهر تولید و عرضه می گردد. برای استفاده از جوهر شیشه ای برای خودنویس خود نیاز به کانورتور دارید تا آن را شارژ نمایید که در این بخش کانورتورهای مختلف نیز عرضه شده اند.

انواع جوهر و لوازم خودنویس

در فروشگاه دفتردستک فروش جوهر و لوازم خودنویس از برندهای جهانی صورت می گیرد که به دو صورت شیشه ای و فشنگ جوهر با رنگ بندی متنوع عرضه شده اند.

- جوهر خودنویس پارکر

- جوهر خودنویس واترمن

- جوهر خودنویس پارکر

اگر تمایل به استفاده از جوهر شیشه ای را دارید، پس بدانید شما نیاز به خرید یک کانورتور و یا پمپ دائمی دارید. کانورتورها بسته به برند تولید کننده خودنویس متنوع هستند. در فروشگاه دفتر دستک کانورتور خودنویس از برندهای جهانی عرضه شده است.

- کانورتور پارکر

- کانورتور واترمن

- کانورتور کاوکو

کانورتور کاوکو در سه مجموعه استاندارد، مینی و پمپی عرضه می شود که هر کدام برای مجموعه های مشخصی از خودنویس کاوکو کاربرد دارند.

- گیره خودنویس

بعضی از شرکت های طراحی و تولید خودنویس در حال حاضر شروع به تولید خودنویس هایی بدون گیره کرده اند. یکی از این تولیدکننده ها برند جهانی کاوکو است که تعدادی از خودنویس های خود را بدون گیره وارد بازار کرده است. اما به صورت جداگانه گیره های متنوعی را طراحی نموده تا تنها کسانی که تمایل به استفاده از گیره دارند، این محصول را بصورت مجزا سفارش دهند.

نکات مهم در انتخاب جوهر و لوازم خودنویس

همیشه قبل از خرید اینترنتی جوهر و لوازم خودنویس به موارد زیر توجه کنید.

- توجه به نام تجاری و پیشینه شرکت تولید کننده

- توجه به مدل خودنویس و انتخاب درست کانورتور برای آن

- توجه به رنگ مورد نیاز جوهر و یا فشنگ جوهر

- توجه به مدل خودنویس و خریداری گیره متناسب با اندازه قلم

قیمت جوهر و لوازم خودنویس

با توجه به اینکه امروزه مدل های متنوعی از لوازم جانبی خودنویس اعم از کانورتور، جوهر شیشه ای، فشنگ جوهر و گیره مخصوص در بازار نوشت افزار موجود است، قیمت جوهر و لوازم خودنویس بسته به نام تجاری، حجم جوهر های شیشه ای، مدل کانورتور و جنس گیره متفاوت است. شما میتوانید در فروشگاه اینترنتی دفتردستک به مقایسه محصولات با هم بپردازید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

خرید اینترنتی جوهر و لوازم خودنویس با برندهای متنوع از دفتردستک

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک امکان خرید آنلاین جوهر و لوازم خودنویس را از برندهای جهانی خواهید داشت. جوهر شیشه ای و فشنگ جوهر و کانورتور از برندهای نامداری همچون پارکر (Parker)، واترمن (Waterman)، کاوکو (Kaweco) در رنگ های بسیار متنوع و درخشان عرضه شده است که شما می توانید برای موارد مختلف رنگ های مورد نظر را انتخاب نمایید. همچنین انواع متفاوتی از گیره خودنویس مختص به برند کاوکو (Kaweco) در فروشگاه دفتردستک عرضه شده است تا شما با خاطری آسوده و اطمینان از اصالت کالا محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.