با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

Bic

Bic-banner.jpg

بیک

بیک (به فرانسوی: Bic) نام شرکتی است که در کلیشی فرانسه واقع و در سال ۱۹۴۵ توسط مارسل بیک پایه ‌گذاری شده ‌است. شهرت این شرکت به خاطر تولید محصولات یکبار مصرف از قبیل فندک، آهنربا، خودکار است. در بیشتر بازارهای فروش بیک با شرکت‌ هایی مانند فابر-کاستل و ژیلت به رقابت می ‌پردازد. خودکار بیک یا به ‌طور صحیح ‌تر بیک کریستال اولین محصول تولید این شرکت است که بیش از شصت سال از شروع تولید آن می‌گذرد و همچنان با نام شرکت بیک گره خورده ‌است. خودکار کریستال بیک نماد خودکارهای ساچمه ای در دنیاست و به عضو ثابت مجموعه موزه هایی چون MOMA در نیویورک و یا Center Pompidou در پاریس تبدیل شده است.
سیستم تولید در شرکت بیک یکپارچه است. متخصصان بیک طراحی و توسعه ماشین آلات کارخانجات را انجام می دهند و بر تکنولوژی روز دنیا در امر تولید تسلط کامل دارند. آموزش مداوم کارکنان و اطمینان از سیر رشد آن ها هدف واحد شرکت بیک است. همچنین روزانه هزاران تست متفاوت روی تک تک اقلام نوشت افزار انجام می گیرد. روزانه 40 میلیون انواع محصولات بیک توسط مشتریان در سراسر دنیا انتخاب می شوند.
محصولات کودکانه بیک کاملا غیر سمی و دارای ویژگی های خاص می باشد. محدودیت سنی این محصولات از یک سال به بالا در نظر گرفته شده است. به طوری که محصولات بیک برای پاسخگویی به تک تک نیازهای مشتریان طراحی شده است.
تنظیم جهت نزولی

   

72 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

72 آیتم