مقالات

راهنمای خرید مداد رنگی؛ مهمترین نکاتی که باید بدانید

مداد رنگی یک ابزار هنری بسیار پرطرفدار است که برای همه گروه سنی و البته تمامی هنرمندان حرفه ای بسیار جذاب است. استفاده از این وسیله بسیار آسان است. تنها نکته ای که باید قبل از خرید مداد رنگی به آن توجه کنید، برند و کیفیت آن است.

۳ روز پیش
26
پرکاربردترین و جذاب ترین ایده های تزیین مهد کودک

امروزه ثابت شده است که یک کلاس درس تزئین شده می تواند به طور قابل توجهی یادگیری کودکان را بهبود بخشد. بسیاری از مربیان تشخیص می دهند که تزیین کلاس درس فقط یک انتخاب زیبایی شناختی نیست، بلکه یکی از عوامل اصلی در خلق فضایی مناسب و محرک برای یادگیری کودکان است. تزیینات با دقت انتخاب شده می توانند الهام بخش باشند، تعامل را تقویت کنند و به کلاس درس گرمای دلپذیری بدهند تا کودکان در آن احساس آرامش کنند و شور و شوق برای یادگیری در قلب و ذهن آنها فراگیر شود.

۱۱ روز پیش
51
آموزش ساخت بادبادک با چوب، نی، پلاستیک و ماکارونی

چه دلیلی وجود دارد که کودکان با دیدن بادبادک مسحور آن می شوند؟ مگ دیویس از تیم آموزش KinderCare می‌ گوید: «کودکان پیش ‌دبستانی در پی کشف چگونگی کار کردن بعضی وسایل هستند. به طور مثال چگونه بادبادک پرواز می ‌کند، چگونه آب یخ می‌ زند، چگونه رنگ آبی با رنگ زرد مخلوط شده و رنگ سبز ساخته می ‌شود. به عبارت دیگر، بچه‌ها دانشمند متولد می‌ شوند تا با مفاهیم علمی و ریاضیات زودتر آشنا شوند.»

۲۰ روز پیش
67
نقاشی با تراشه مداد رنگی با ایده های جذاب و کاربردی

نقاشی با تراشه مداد رنگی، برای بچه ها بسیار سرگرم کننده است و ممکن است بزرگسالان نیز آن را امتحان کنند. تنها چیزی که نیاز دارید چند مداد رنگی و یک مداد تراش دستی است که به راحتی باز شده و تراشه ها را از آن جدا کنید. بچه ها دوست دارند از تخیل خود برای تبدیل تکه های چرخان منحصر به فرد تراشه های مداد به اثر هنری استفاده کنند. ما در این مقاله ایده هایی را برای کمک به شما برای شروع ارائه کرده ایم.

۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۵۰:۱۶ قبل از ظهر
65
با فواید نقاشی با دست و خلاقانه ترین ایده های آن آشنا شوید

نقاشی کردن در دوران ابتدایی زندگی یک کودک اهمیت بسیار زیادی دارد و تحقیقات نشان میدهد که فعالیت های هنری، ظرفیت مغز را در اوایل کودکی توسعه می دهند. همچنین هنر، حواس کودکان را درگیر میکند و موجب رشد شناختی میشود. نقاشی با دست یک فعالیت درمانی عالی مبتنی بر حس است که می تواند برای افراد در هر سن و با هر میزان توانایی مفید باشد.

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۹:۲۳ قبل از ظهر
83
آموزش نقاشی با غلط گیر بر روی سطوح مختلف

علیرغم پیشرفت صنایع و تولید محصولات متنوع برای نقاشی، میتوان امروزه ادعا کرد که برخی هنرمندان خلاق از لاک غلط گیر که یک وسیله مناسب برای تصحیح اشتباهات نوشتاری است؛ برای نقاشی و تصویرگری استفاده می کنند. حتی اگر از کشیدن نقاشی با مداد رنگی، پاستل، مداد شمعی، مداد سیاه و ... خسته شدید و تمایل دارید ابتکاری نو انجام دهید و خلاقیت خود را به نمایش بگذارید، بهتر است نقاشی با غلط گیر را امتحان کنید.

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۴۶:۲ قبل از ظهر
105
آشنایی با اسکرپ بوک و نحوه ساخت آن

اسکرپ بوک هنری است؛ شامل نگهداری و آراستن عکس ها، اقلام ارزشمند و یادگاری ها در قالب طرح، کتاب، جعبه یا کارت. اسکرپ بوک از دیگر تکنیک ها و هنرهای کاغذ سازی برای خلق عناصر تزئینی منحصر به فرد استفاده می کند و اغلب شامل نوشته های مجله یا توضیحات نوشته شده برای یادداشت مطالب مناسبت است!

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۴:۴۰:۱۳ بعد از ظهر
120
لیست بهترین قلم های پارکر

برند پارکر به طراحی و تولید نوشت افزار با کیفیت و زیبا معروف است. از ابتدای تأسیس شرکت پارکر در سال ۱۸۸۸، هدف این برند طراحی و ارائه قلم‌ های بی‌ نظیر بوده است که عملکرد برتری داشته و زیبایی و شکوه خاصی را به تجربه نگارش اضافه کنند. شرکت پارکر که به مدت 130 سال طراح و تولید کننده قلم لوکس بوده است، مدتهاست که در خط مقدم تولید نوشت افزار قابل اعتماد و نوآورانه قرار داشته است.

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۱۶:۳۷ قبل از ظهر
110
آشنایی کامل با انواع سررسید و طبقه بندی آنها

علیرغم ظهور ابزارهای دیجیتال، انواع سر رسید هنوز هم بسیار محبوب و مؤثر هستند. در واقع، بسیاری از مردم متوجه می شوند که استفاده از یک سررسید کاغذی به آنها کمک می کند تا استرس، تمرکز، سازماندهی، تعیین اهداف و اولویت بندی وظایف خود را پیگیری کنند.

۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۴۸:۲۰ قبل از ظهر
91
سطح مناسب برای نقاشی با اکریلیک؛ معرفی انواع سطوح و نکات مهم

رنگ اکریلیک در مقایسه با رنگ روغن و آبرنگ یک کشف بسیار جدید در دنیای هنر است. سر زندگی و پایداری رنگ اکریلیک است که دنیای هنر را طوفانی کرده. هر چه هنرمندان بیشتر از رنگ‌ های اکریلیک استفاده کنند، طیف متنوع تری از رنگ اکریلیک و لوازم جانبی مرتبط با آن تولید و روانه بازار می‌ شود.

۲۰ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۴۵:۳۳ قبل از ظهر
109
معرفی انواع کاغذ مناسب آبرنگ بر اساس وزن، کیفیت، فرم و نحوه ساخت

وقتی صحبت از نقاشی با آبرنگ به میان می آید، کیفیت کاغذ شما بیشترین اهمیت را دارد. اگر کاغذ مناسب آبرنگ را انتخاب کنید، می تواند ظاهر آثار هنری شما را تا حد زیادی بهبود بخشد. اما با وجود تعداد زیادی کاغذ برای انتخاب، چگونه می توانید بهترین کاغذ آبرنگ را انتخاب کنید؟

۲۲ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۰:۵۴ بعد از ظهر
140
کلاژ چیست و چگونه ساخته می شود؟

کلاژ چیست؟ کلمه کلاژ از کلمه فرانسوی coller گرفته شده است که به معنای "چسباندن" است. تعریف کلاژ در هنر، ترکیب بافت ها و تصاویر مختلف با هم برای ساختن مفهومی جدید است. این مانند بازی خلاقانه ترکیب کردن است که در آن مواد و ایده های مختلف در کنار هم قرار می گیرند و یک شاهکار بصری منحصر به فرد را خلق می کنند.

۲۱ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۳:۱۲:۵ بعد از ظهر
383