با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

روان نویس

تنظیم جهت نزولی

   

63 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

63 آیتم

توضیحات:

روان نویس:

قلم های روان نویس قلم هایی هستند که همانند خودکار از مکانیسم های نوشتن نوک ساچمه ای استفاده و از یک مغزی یا به اصطلاح ریفیل در داخل خود استفاده می‌کنند. ریفیل ‌ها معمولاً قابلیت تعویض دارند و در صورت تمام شدن جوهر داخل مغزی می‌ توان از مغزی دیگری استفاده نمود.

نوک مغزی روان نویس از یک ساچمه به قطر 0.5 یا 0.7 میلیمتر ساخته شده است که با حرکت قلم جوهر را از مخزن به روی کاغذ منتقل می کند.

جوهر موجود در مغزی روان نویس جوهر یا ژل مایع بر پایه آب می باشند که از ویسکوزیته (چسبندگی) پایین تری برخوردارند که به همین دلیل بر روی کاغذ "روان تر" حرکت کرده و نوشتن با روان نویس را متمایزتر می کند. در مقایسه مغزی خودکار حاوی جوهر خمیری و یا ژل روغنی با غلظت و ویسکوزیته بالاتر می باشد.

انواع روان نویس:

روان نویس به دو نوع مصرفی و لوکس تقسیم می شود.

- روان نویس مصرفی در اصل یکبار مصرف است و مغزی و یا ریفیل آن قابل تعویض نمی باشد.

- روان نویس لوکس قیمت های متفاوت تری دارد و بدنه آن می تواند از رزین و یا از فلزات ارزشمند ساخته شده باشد که در آن صورت از قیمت بالا و شرایط کلکسیونی بر خوردار است.

بهترین روان نویس مصرفی را که بدنه آنها عمدتاً پلاستیکی است می توان از برندهای یونی بال، فابر کاستل، استدلر و ... نام برد.

خرید روان نویس از فروشگاه اینترنتی دفتردستک:

فروشگاه اینترنتی دفتر دستک نه تنها اجناس موجود در بازار را دستچین کرده بلکه به اصل بودن و تاریخ تولید و انقضاء مغزی ها خیلی اهمیت میدهد. بنابر این وقتی از فروشگاه اینترنتی دفتر دستک خرید می کنید این اطمینان به شما داده می شود که جنس اصل را خریداری کرده اید با تاریخ مصرف طولانی. اگر جنسی شبیه سازی شده باشد و یا تاریخ مصرف طولانی نداشته باشد کارشناسان دفتر دستک این جنس را به فروشگاه اینترنتی راه نمی دهند.