زبرا Zebra

ماژیک هایلایت
ماژیک رنگ ثابت و سی دی
تماس بگیرید
تماس بگیرید
مغزی و لوازم خودکار
زبرا Zebra

معرفی برند زبرا

برند زبرا Zebra با نشان تجاری گورخر در سال 1914 توسط آقای ایشیکاوا در توکیو ژاپن آغاز به کار نمود. آقای ایشیکاوا با تحقیق در مورد گورخرها دریافت که آنها حیواناتی ملایم با غریزه قوی زندگی گله ای هستند که این ویژگی بسیار مهمی بود زیرا او می خواست کسب و کاری را راه اندازی نماید که کارکنان و مشتریان همه بخشی از فرهنگ یک خانواده بزرگ باشند. در کنار این موضوع طرح پوست گورخر که شامل خطوط سیاه و سفید در کنار هم است تصویر بصری جذابی را برای محصولات نوشت افزار ارائه می نمود.

امروزه نام تجاری زبرا با طراحی و تولید محصولاتی منحصربفرد در زمینه نوشت افزار مانند انواع خودکار، روان نویس، اتود و ماژیک هایلایت پاستلی و ماژیک CD، قلم های چند کاره و مغزی یدک خودکار و صادرات آن در بازار جهانی طرفداران بسیاری را در سراسر دنیا به خود جذب نموده است.

شرکت زبرا کیفیت، رضایت و عملکرد نهایی در نوشتن را تضمین می نماید.

آشنایی با محصولات زبرا

محصولات زبرا در چند گروه اصلی نوشت افزار طراحی و تولید می شود که در این قسمت به معرفی آنها می پردازیم.

خودکار ژله ای زبرا با کیفیت نوشتاری بسیار روان که تحت عنوان زبرا ساراسا شناخته می شود که هم بصورت تکی در دو رنگ آبی و مشکی و هم در بسته های 10 رنگ و 20 رنگ با دو قطر نوشتاری 0.5 و 0.7 میلیمتر عرضه می شود.

طراحی قلم چندکاره کلیپ آن که معمولاً ترکیب 4 رنگ خودکار در کنار اتود است یکی دیگر از تولیدات منحصربفرد و کاربردی زبرا است که بخصوص در بین دانش آموزان و دانشجویان طرفداران بسیاری دارد.

روان نویس های زبرا که به روان نویس ساراسا زبرا معروف هستند یکی بهترین روان نویس ها برای دانش آموزان و دانشجویان می باشد.

اتود نشکن دلگارد یکی دیگر از محصولات جذاب و پر مخاطب زبرا است که به دلیل تکنولوژی بکار رفته در سرقلم اتود در صورت وارد شدن فشار به آن نوک اتود به داخل بدنه فرو رفته و از شکستن آن جلوگیری می شود. محصولی بسیار کاربردی و با کیفیت که در بین طراحان و مهندسین بسیار پرطرفدار است.

ماژیک هایلایت دو سر مایلدلاینر زبرا که با دو قطر نوشتاری ا میلیمتر و 4 میلیمتر در رنگ های درخشان و شفاف تولید و عرضه می شوند.

ماژیک CD زبرا با جوهر بر پایه روغن با کیفیت نوشتاری بسیار روان بصورت تک سر و دو سر یکی دیگر از محصولات کاربردی زبرا در گروه نوشت افزار است.

نمایندگی زبرا در ایران با عرضه مجموعه ای متنوع از این برند در بازار نوشت افزار با تکیه بر شعار جهانی زبرا یعنی کیفیت و رضایت در نوشتن مخاطبین بسیاری را به خود جذب نموده است.

خرید اینترنتی محصولات زبرا از دفتر دستک

در فروشگاه دفتر دستک امکان خرید اینترنتی محصولات زبرا شامل مجموعه متنوعی از نوشت افزار از جمله خودکار ژله ای ساراسا بصورت تک رنگ، همچین بسته 10 رنگ و 20 رنگ، خودکار- اتود کلیپ آن زبرا به عنوان قلم چند کاره در رنگ های درخشان و شاد، اتود دلگارد زبرا که تحت عنوان اتود نشکن شهرت دارد در 6 رنگ جذاب با دو قطر نوشتاری 0.5 و 0.7 میلیمتر، ماژیک هایلایت مایلدلاینر پاستلی زبرا با 5 رنگ درخشان و شفاف و ماژیک CD زبرا در دو رنگ آبی و مشکی وجود دارد که شما با اطمینان از اصالت و سلامت فیزیکی کالا می توانید در هر کجای ایران محصول مورد نظر خود را سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال شود.

قیمت محصولات زبرا در بازار

فروشگاه دفتر دستک متعهد است تا محصولات اصل و با کیفیت در زمینه نوشت افزار، لوازم تحریر، لوازم هنری و اداری را با قیمتی مناسب عرضه نماید. در فروشگاه دفتر دستک با امکان مقایسه و بررسی ویژگی های محصولات تولید شده توسط برندهای مطرح جهانی شما می توانید محصول مورد نظر خود را به آسانی انتخاب و خریداری نمایید.

قیمت محصولات زبرا در مقایسه با دیگر محصولات مشابه تولید شده توسط برندهای دیگر نوشت افزار چندان تفاوتی ندارد! شما با بررسی ویژگیها و امکاناتی که هر محصول دارا می باشد و بسته به نیاز خود می توانید محصول مورد نظر را با قیمت مناسب خریداری نمایید. در کل قیمت این گروه از محصولات با توجه به مصرفی بودن و دوام و ماندگاری آنها به گونه ای در نظر گرفته شده است تا افراد در طبقات مختلف اجتماعی بتوانند از محصولات استاندارد و با کیفیت بالا به آسانی بهره مند شوند.