با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

جوهر و لوازم خودنویس

تنظیم جهت نزولی

   

21 آیتم

جوهر و لوازم خودنویس

تنظیم جهت نزولی

   

21 آیتم

توضیحات:

جوهر و لوازم خودنویس:

با گذشت زمان خودنویس دستخوش تغییرات بسیاری شده است، اما واقعیت این است که همواره روش پذیرفته شده ای برای نگارش است. هنوز هم افرادی وجود دارند که خودنویس را برای نگارش انتخاب می کنند. در واقع می توان گفت خودنویس زیباترین و اصیل ترین قلمی است که در میان افراد شناخته شده است. اگر جزو آن دسته افرادی هستید که از خودنویس استفاده می کنید باید با لوازم جانبی و مصرفی آن آشنا شوید.

جوهر خودنویس یکی از پر اهمیت ترین لوازم جانبی خودنویس به شمار می رود. همیشه به دنبال جوهری باشید تا تمامی استانداردهای لازم را داشته باشد. یکی از جوهرهای با کیفیت و مطابق با استانداردهای لازم، جوهر خودنویس پارکر است که توسط شرکت پارکر در سال 1931 تولید شده است و تا امروز ساخت آن ادامه دارد. جوهری مرغوب که در اثر گذشت زمان و در معرض قرار گرفتن نور خورشید به هیچ عنوان تغییر رنگ نمی دهد و با ورود آن به بازار جهانی نوشت افزار تمامی جوهرهای نامرغوب و غیر استاندارد از رده خارج شدند. از دیگر مزیت های یک جوهر استاندارد مقاومت در برابر آب و خوردگی آن و قابلیت سریع خشک شدن است. جوهر خودنویس به دو صورت شیشه ای و فشنگ جوهر تولید و عرضه می گردد. برای استفاده از جوهر شیشه ای برای خودنویس خود نیاز به کانورتور دارید تا آن را شارژ نمایید که در این بخش کانورتورهای مختلف نیز عرضه شده اند.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک جوهر شیشه ای و فشنگ جوهر از برندهای نامداری همچون پارکر (Parker)، واترمن (Waterman)، کاوکو (Kaweco) در رنگ های بسیار متنوع و درخشان عرضه شده است که شما می توانید برای موارد مختلف رنگ های مورد نظر را انتخاب نمایید.

لازم به ذکر است برخی از مجموعه قلم های کاکو گیره ندارند و باید گیره قلم بصورت جداگانه خریداری شود. در این بخش از سایت شما امکان خرید گیره قلم برای مجموعه های مختلف کاوکو را نیز دارید.