ماژیک وایت برد

9
ماژیک وایت برد

روزانه هزاران نفر برای به اشتراک گذاشتن ایده ها خود و یا برنامه ریزی روزانه و حتی مباحث آموزشی مختلف از تخته سفید یا همان وایت برد استفاده می کنند. ماژیک وایت برد یکی از ابزارهای دنیای فناوری مدرن است که شاید بررسی آن بسیار نادیده گرفته شده است در حالی که ماژیک وایت برد یکی از ابزارهای مهم در زندگی اداری و آموزشی دنیای مدرن است.

انواع ماژیک وایت برد

ماژیک وایت برد که نوک آن از نمد فشرده ساخته شده و دارای یک مخزن جوهر نیز است ابزاری ساده در عین حال بسیار کاردبردی در فضاهای آموزشی و اداری به شمار می آید و به شما این امکان را می دهد تا در طوفان فکری کلیه ایده های خود را با دیگران در میان بگذارید و در صورت نیاز به اصلاح در هر بخش آزادانه و با سهولت مسئله را حل کنید. رضایت بخش ترین ماژیک وایت برد قادر به رسم خطوط پررنگی است که همکاران شما می توانند از آن طرف اتاق هم ببینند همچنین با سهولت پاک می شود در نتیجه سرعت روند فکر شما جریان دارد.

نوک ماژیک وایت برد معمولاً به دو صورت تخت و گرد تولید می شود که برای کاربردهای مختلفی از جمله خوشنویسی، رسم شکل و نمودار مورد استفاده قرار می گیرند. نوک تخت به دلیل نوع سرقلم امکان رسم خطوط متنوع تری را به شما می دهد اما نوک گرد برای رسم خطوط یکنواخت مناسب است و کنترل آن راحت تر است. در هنگام خرید ماژیک وایت برد بهتر است در نظر بگیرید که برای چه منظوری قصد خرید دارید.

-ماژیک وایت برد سفید

-ماژیک وایت برد قلمی

ماژیک های وایت برد قلمی از لحاظ کارایی فرقی ماژیک وایت بردهای دیگر ندارند بلکه فقط نوع بدنه ی و نوک آنها باریک تر است.

نکات مهم در انتخاب ماژیک وایت برد

- سهولت در پاک شد

هنگامی که از ماژیک وایت برد استفاده می کنید جوهر باید به اندازه کافی پر رنگ و با دوام باشد اما در عین حال به راحتی نیز پاک شود. برخی از ماژیک های وایت برد پس از خشک شدن به راحتی با یک دستمال بصورت پودری پاک می شوند و برخی دیگر حلال در آب هستند. اولی برای نوشته های کوتاه و پروژه های کوتاه مدت مناسب است اما دومی که بر پایه آب است برای پروژه های طولانی مدت که نیاز است اهداف پروژه مدت زمان بیشتری بر روی تخته سفید باقی بماند مناسب است و برای پاک کردن آن کافیست از کمی آب استفاده شود.

- الیاف سرقلم

مواد بکار رفته در تولید سرقلم ماژیک وایت برد تأثیر مستقیم در طول عمر و کیفیت رسم خطوط بر روی تخته سفید دارد. ماژیک وایت برد نوک نمدی ساخته شده از موادی مانند نایلون یا پلی استر است که سرقلم این ماژیک به دلیل بافت فشرده از استحکام بسیار خوبی بر خوردار است. در مقابل ماژیک با سرقلم تولید شده از الیاف اسفنجی دارای سرقلمی نرم و منعطف است که نوشتن را آسانتر می کند اما دوام کمتری دارد و در کوتاه مدت سر قلم آن از بین می رود.

- بو ماژیک وایت برد

برای کسانی که به بوی شدید حساسیت دارند بهتر است به این نکته در هنگام خرید ماژیک وایت برد توجه نمایند. بطور معمول ماژیک وایت برد بر پایه آب بسیار کم بو است و گزینه بسیار مناسبی برای افراد دارای حساسیت به شمار می آید.

- رنگ ماژیک وایت برد

یکی دیگر از موارد مهم در هنگام خرید ماژیک وایت انتخاب رنگ آن است. رنگ ماژیک وایت برد جهت استفاده در کلاس های آموزشی و جلسات کاری باید پر رنگ انتخاب شود تا حاضرین بصورت واضح بتوانند مطالب را رؤیت نمایند. ماژیک های وایت برد در رنگ های مختلفی تولید می شوند اما پرکاربردترین رنگ در آنها ماژیک وایت برد مشکی، آبی و قرمز است.

این ویژگی ها حتی در هنگام خرید اینترنتی ماژیک وایت برد با توجه به توضیحاتی که برای هر محصول آورده شده می توانید در نظر بگیرید تا انتخابی مناسب را داشته باشید.

قیمت ماژیک وایت برد

در هنگام خرید آنلاین ماژیک وایت برد امکان مقایسه قیمت ماژیک از برندهای مختلف تجاری را در کنار بررسی دیگر ویژگی های آن خواهید داشت. قیمت ماژیک وایت برد بسته به شرکت تولید کننده و نوع بسته بندی آن متفاوت است. برخی از برندهای نوشت افزار بسته های 2 و 4 رنگ و حتی بیشتر را نیز برای ماژیک وایت برد طراحی کرده اند که شما بتوانید رنگ های متنوعی را در کنار هم داشته باشید. اما ماژیک وایت برد بصورت تک رنگ نیز عرضه می شود که 4 رنگ اصلی مشکی، آبی، سبز و قرمز به نسبت دیگر رنگ ها بیشترین درخواست را در بین مصرف کنندگان دارند.

برندهای معتبر و نامدار تولید ماژیک وایت برد امروزه از جوهرهای فاقد بو در تولیدات خود استفاده می نمایند همینطور برای حفظ سلامتی بیشتر کاربران از کاربرد موادی همچون زایلن، تولوئن و بنزین امتناع می کنند. رعایت چنین استانداردهایی در تولید باعث تفاوت قیمت بین ماژیک های وایت برد تولید شده با نام های تجاری مختلف می شود.

خرید اینترنتی ماژیک وایت برد با برندهای متنوع از دفتر دستک

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک فروش ماژیک وایت برد از برندهای جهانی نامدار و تولید داخل در بسته بندی ها و رنگ های متنوع با بهترین قیمت در بازار نوشت افزار و تحریر همچون استابیلو (Stabilo)، استدلر (Steadtler)، فابرکاستل (Faber-Castell)، آرت لاین (Artline) و کنکو (Canco) با سهولت امکان پذیر است. با یکبار تجربه خرید لوازم تحریر از فروشگاه دفتر دستک کاربران اطمینان پیدا خواهند کرد که کالا اصل و استانداردی را خریداری کرده اند.