با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

Rhodia

Rhodia-banner.jpg

رودیا

سال 1932 شرکت لوازم التحریر "Papeteries Vérilhac Frères" در لیون فرانسه توسط برادران Vérilhac (هنری و رابرت) تأسیس شد، آنها پخش کننده لوازم اداری در سراسر فرانسه و شمال آفریقا بودند. چندین سال بعد، هنری و رابرت آرزوی تولید و فروش برند لوازم التحریر خود را داشتند، و در سال 1934، دفتر پرتقالی رنگ Rhodia که امروزه در همه جا شناخته شده است؛ متولد شد.
تصویر دو درخت و نامی عجیب برای این دفاتر!
منشأ نام تجاری "رودیا" به رودخانه راون در فرانسه بر میگردد، جایی که مردم این منطقه به عنوان "Rhodaniens" می شناسند؛ برادران Vérilhac نام "رودیا" را به عنوان نام تجاری محصولات خود انتخاب کردند.
دو درخت صنوبر پیوسته نماد برادران بنیانگذار این شرکت، هنری و رابرت وِریل هک است. داستان خانواده این است که ایده لوگو توسط آنتونیا، همسر هنری وِریل هک شکل گرفته و با دست اجرا شده است.
کاغذی که عاشق خودنویس است!
کارخانه در فرانسه هنوز دفاتر رودیا را با کاغذ 80 گرمی تولید می کند. کاغذی مقاوم در برابر لک، مقاوم در برابر سایش، با رنگ سفید درخشان یا کرم که هر شخصی را شیفته نگارش با خودنویس می کند. بسیاری از مردم این کیفیت را به عنوان استانداردی برای اندازه گیری در نظر دارند.
با بیش از 80 سال سابقه تولید، تخصص Rhodia حصول اطمینان از این مطلب است که "لوازم التحریر ساخته شده در فرانسه" به معنی بهترین کیفیت برای افرادی است که به آن اهمیت می دهند.
تنظیم جهت نزولی

   

4 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

4 آیتم