رودیا Rhodia

دفتر و دفترچه یادداشت
۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
رودیا Rhodia

معرفی برند رودیا

سال 1932 شرکت لوازم التحریر "Papeteries Vérilhac Frères" در لیون فرانسه توسط برادران Vérilhac (هنری و رابرت) تأسیس شد، آنها پخش کننده لوازم اداری در سراسر فرانسه و شمال آفریقا بودند. چندین سال بعد هنری و رابرت آرزوی تولید و فروش برند لوازم التحریر خود را داشتند و در سال 1934 دفتر پرتقالی رنگ رودیا که امروزه در همه جا شناخته شده است متولد شد.

تصویر دو درخت و نامی عجیب برای این دفاتر!

منشأ نام برند رودیا Rhodia به رودخانه راون در فرانسه بر میگردد؛ جایی که مردم این منطقه به عنوان "Rhodaniens" می شناسند.

برادران Vérilhac نام رودیا را به عنوان نام تجاری محصولات خود انتخاب کردند.

دو درخت صنوبر پیوسته نماد برادران بنیانگذار این شرکت، هنری و رابرت وِریل هک است. داستان خانواده این است که ایده لوگو توسط آنتونیا، همسر هنری وِریل هک شکل گرفته و با دست اجرا شده است.

کاغذی که عاشق خودنویس است!

کارخانه در فرانسه هنوز دفاتر رودیا را با کاغذ 80 گرمی تولید می کند. کاغذی مقاوم در برابر لک، مقاوم در برابر سایش، با رنگ سفید درخشان یا کرم که هر شخصی را شیفته نگارش با خودنویس می کند. بسیاری از مردم این کیفیت را به عنوان استانداردی برای اندازه گیری در نظر دارند.

با بیش از 80 سال سابقه تولید، تخصص شرکت رودیا حصول اطمینان از این مطلب است که لوازم التحریر ساخته شده در فرانسه به معنی بهترین کیفیت برای افرادی است که به آن اهمیت می دهند.

آشنایی با محصولات رودیا

محصولات رودیا شامل انواع دفتر است با انواع صحافی، جلد و کاغذ که با کیفتی بی همتا تولید می شوند.

انواع صحافی دفتر رودیا عبارتند از:

- صحافی منگنه

- صحافی ته دوخت

- صحافی سیمی دوبل

از نظر نوع جلد نیز دفتر رودیا بطور کلی در دو نوع طراحی و تولید می شود:

- دفتر جلد نرم

- دفتر جلد گالینگور

بطور معمول جنس جلد دفتر رودیا از نوع کاغذ کارتی و چرم مصنوعی است.

همچنین دفتر رودیا با انواع کاغذ جهت مصارف مختلف نیز تولید می شود که عبارتند از:

- دفتر رودیا خط دار

- دفتر رودیا بدون خط

- دفتر رودیا نقطه چین

خرید اینترنتی محصولات رودیا از دفتر دستک

با توجه به کیفیت منحصربفرد کاغذ و نوع صحافی که بعضاً بصورت دست ساز هستند قیمت دفتر رودیا قابل توجه بوده و در گروه دفاتر لوکس قرار می گیرد. یک انتخاب بی همتا برای افرادی که علاقمند به کالاهای لوکس هستند. دفتر رودیا و در کنار یک قلم لوکس یک هارمونی با شکوه و منحصربفرد را به نمایش می گذارد!

جهت خرید اینترنتی محصولات رودیا با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دفتر دستک با اطمینان از اصالت و سلامت فیزیکی کالا می توانید دفتر رودیا راما را در 10 رنگ جادویی و زیبا با جلد نرم و کاغذ خط دار خریداری نمایید. یک انتخاب ویژه برای افرادی که به کیفیت و تمایز اهمیت می دهند.

قیمت محصولات رودیا در بازار

جادوی واقعی در دفاتر رودیا به کیفیت منحصربفرد کاغذ آن بر می گردد. کاغذ فاقد اسید، مقاوم در برابر لک و مقاوم در برابر سایش با بافتی همچون ابریشم و عدم پخش شدن جوهر بر روی آن که لذت نگارش با هر نوع قلم را دو چندان می نماید و دفتر رودیا را به عنوان یک کالای لوکس معرفی کرده و این آمادگی را در مخاطب ایجاد می کند که قیمت دفتر رودیا قابل توجه است!