بن Basenotes

دفتر طراحی
بن Basenotes

معرفی برند بُن/Basenotes

برند بُن/Basenotes در زمینه تولید دست ساز انواع دفتر فعالیت خود را در سال های اخیر در ایران آغاز نموده است. بُن/Basenotes با تکیه بر تکنیک های صحافی از گذشته تا به امروز و تلفیق آن با زندگی امروزی موفق به طراحی و تولید محصولاتی کارآمد و ساده شده است. سادگی از ویژگی های بارز محصولات بُن/Basenote است که آن را از دیگر محصولات متمایز کرده و به عنوان هویت ذاتی این محصول آن را منحصربفرد نموده است.

شرکت بُن/Basenotes بر روی تکنیک های ساخت، صحافی و طراحی تمرکز نموده است. حضور استادکارانی با مهارت های مختلف در کنار یکدیگر باعث خلق محصولاتی بسیار با کیفیت شده است. در شکل گیری این محصولات بی نظیر رویکردهای زیست محیطی بطور کامل رعایت شده است و کلیه مواد و فرآیند تولید در این محصولات طبیعت دوست و قابل بازیافت هستند.

کلیه محصولات در این مجموعه برای تمرکز و تسلط بیشتر بر روی جزئیات بصورت کاملاً دست ساز ساخته می شوند و استفاده از مهارت های سنتی استادکاران در دنیای مدرن امروز به عنوان یک ارزش معنوی بسیار ارزشمند و قابل احترام برای این مجموعه بشمار می رود.

در عصر دیجیتال و وجود ابزارهای دیجیتالی متنوع دفترها ابزاری قابل لمس هستند که تجربه نگارش و ثبت ایده ها را به ما می دهند و باعث می شوند مطالب بهتر به یاد ما بمانند. محصولی کاربردی برای یادداشت های روزانه تا هیچ کاری فراموش نشود!

آشنایی با محصولات بُن/Basenotes

همانطور که اشاره شد محصولات بُن/Basenotes شامل طراحی و تولید انواع دفتر ها مانند دفترهای فانتزی است که بصورت دست ساز تولید می شوند. در اینجا به معرفی تعدادی از این محصولات فوق العاده می پردازیم:

- دفتر یادداشت روزانه بُن/Basenotes

این مجموعه در اندازه A5 تولید می شود.

- دفتر همراه بُن/Basenotes

شامل دفتر یادداشت در قطع کوچک است که به راحتی در کیف و جیب جا می شود.

- دفتر طراحی بُن/Basenotes

دفتر طراحی در اندازه های متوسط و بزرگ طراحی و تولید می شوند که در برخی از آنها کاغذ پوستی به عنوان جدا کننده صفحات برای محافظت از اثر هنری بکار برده می شود. کاغذ بکار رفته در دفتر طراحی دارای بافت متراکم بوده و قابلیت استفاده از ابزارهای مختلف هنری بر روی آن وجود دارد.


قیمت دفتر یادداشت


خرید اینترنتی محصولات بُن/Basenotes از دفتر دستک

در فروشگاه دفتردستک مجموعه ای حرفه ای از دفتر طراحی بُن/Basenote ابعاد متنوع و تعداد صفحات مختلف عرضه شده است. شما در هر کجای ایران امکان خرید اینترنتی محصولات بُن/Basenotes را خواهید داشت تا در کمترین زمان بعد از ثبت سفارش بسته خود را دریافت نمایید. با اعتماد به کیفیت منحصربفرد این دفاتر آن ایده های خود را در آن ثبت نمایید.

قیمت محصولات بُن/Basenotes در بازار

با توجه به کیفیت کاغذ و صحافی محصول همچنین فرآیند تولید دست ساز و رعایت کلیه استانداردها در طراحی و تولید این دفاتر با اختصاص هزینه ای مناسب می توانید صاحب یکی از این دفترهای خاص باشید. با بُن/Basenotes سبک شخصی خود را پیدا خواهید کرد.