گرافیک Graphic

اتود
۹۰,۰۰۰ تومان
۹۰,۰۰۰ تومان
۱۲۵,۰۰۰ تومان
۱۲۵,۰۰۰ تومان
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
گرافیک Graphic

معرفی برند گرافیک

برند گرافیک Graphic با هدف تولید گروه محصولات تخصصی رسم در سالهای اخیر آغاز به کار کرده است. تیم طراحان گرافیک با هدف طراحی و تولید گروه متنوعی از ابزار تخصصی رسم و عرضه آن با قیمت مناسب در بازار در کشور چین مشغول به کار است. کیفیت و استاندارد مطلوب و قابل قبول این محصولات باعث شد تا در مدت زمان کمی محصولات شرکت گرافیک در بازار مورد استقبال قرار گرفته و بخصوص در بین دانش آموزان و دانشجویان طرفداران زیادی را به خود جذب نماید.

این واقعیت در خصوص محصولات گرافیک وجود دارد که در طراحی و تولید آنها از برند روترینگ که نامی پرآوازه در زمینه طراحی و تولید ابزار تخصصی رسم دارد الگوبرداری شده است و با توجه به تنوع و کیفیت محصولات با قیمت بسیار مناسبی در بازار عرضه می شوند که همین موضوع بخصوص از طرف دانش آموزان و دانشجویان مورد حمایت قرار گرفته و باعث شکوفایی و رشد آن شده است.

آشنایی با محصولات گرافیک

محصولات گرافیک در چند گروه عمده ابزار تخصصی رسم طراحی و تولید می شود که در اینجا به معرفی آنها میپردازیم:

- اتود گرافیک

این محصول با قطر نوشتاری متنوع 0.5، 0.7، 0.9 میلیمتر در مجموعه هایی به نام تیکی، Shake، ماکسیم، سه گوش و اتود طراحی 2 میلیمتر تولید می شود.

- نوک اتود گرافیک

در اندازه های متنوع و با درجه سختی مختلف تولید و عرضه می شود.

- پرگار گرافیک

این مجموعه شامل پرگار نیمه حرفه ای و حرفه ای جهت رسم اندازه های مختلف دایره و نیم دایره است که در مجموعه حرفه ای آن لوازم جانبی متعددی نیز مانند هاشور زن، راپید گیر و... در کنار پرگار عرضه شده است.

- گونیا و نقاله گرافیک

این مجموعه شامل گونیا دسته دار و نقاله دایره 180 و 360 درجه است.

- شابلون و اشل مهندسی گرافیک

این مجموعه شامل انواع شابلون مبلمان، تأسیسات، برق و ساختمان، شابلون دایره و بیضی است همینطور اشل مهندسی با مقیاس های مختلف.

- خط کش گرافیک

خط 30 سانتیمتری تاشو گرافیک محصولی پرکاربرد برای دانش آموزان و دانشجویان رشته های طراحی.

خرید اینترنتی محصولات گرافیک از دفتر دستک

فروشگاه دفتردستک با هدف ارائه محصولات با کیفیت و کاربردی در زمینه نوشت افزار، لوازم تحریر، لوازم هنری، ابزار رسم و مهندسی همچنین اهمیت و احترام به حقوق مصرف کننده بخصوص عرضه محصولات با قیمت مناسب گروه متنوعی از محصولات گرافیک را ارائه نموده است. شما با اطمینان از کیفیت طراحی و استاندارد تولید امکان خرید اینترنتی محصولات گرافیک را از سراسر ایران در دفتردستک خواهید داشت.

گرافیک پاسخگوی نیاز شماست!

قیمت محصولات گرافیک در بازار

امروزه با توجه به افزایش قیمت محصولات مختلف در کنار آن بحث عرضه محصولات مشابه اصل که کیفیت مناسبی ندارند خود به یک معزل اساسی برای خرید کاربران تبدیل شده است! محصولات گرافیک در زمینه تولید نوشت افزار و ابزار رسم کلیه استانداردها را در بحث کیفیت رعایت نموده است و موفق به ارائه محصولی کاربردی و مطلوب با قیمت بسیار مناسب به ویژه برای استفاده دانش آموزان و دانشجویان شده است. همین دو عامل اصلی یعنی کیفیت و قیمت مناسب باعث شده تا در زمانی کم این برند در بین کاربران محبوبیت خوبی کسب نماید.