کلاسیک Classic

زونکن
۹۴,۰۰۰ تومان
۹۴,۰۰۰ تومان
۹۴,۰۰۰ تومان
۹۴,۰۰۰ تومان
۹۴,۰۰۰ تومان
۹۴,۰۰۰ تومان
۹۴,۰۰۰ تومان
۹۴,۰۰۰ تومان
۹۴,۰۰۰ تومان
۹۴,۰۰۰ تومان
تماس بگیرید
تخته شاسی
۴۱,۰۰۰ تومان
۴۱,۰۰۰ تومان
۴۱,۰۰۰ تومان
۴۱,۰۰۰ تومان
کلاسیک Classic

معرفی برند کلاسیک

شركت توليدي متاليز در سال 1347 با مطالعه و بررسي انواع پروژه هاي توليدي و همت بنيانگذار آن شادروان مهندس بهرام كيواني با دريافت پروانه تأسيس و بهره برداري از وزارت صنايع در زمينه توليد انواع مكانيزم قفل هاي كلاسور بايگاني اداري و دفتري فعاليت خود را آغاز نمود و با عنايت به تخصص مديران در مهندسي توليد، طراحي و ساخت ابزارهاي لازم و بهره گيري از ماشين آلات و تكنولوژي روز همگام با استانداردهاي بين المللي اقدام به توليد و عرضه انواع قفل كلاسور نمود و موفق به دريافت جايزه بين المللي تكنولوژي و كيفيت از كشور آلمان در سال 1998 ميلادي برابر با 1377 شمسي گرديد. شركت توليدي متاليز، در طول فعاليت خود تاكنون كه قريب به نيم قرن مي باشد تقدير نامه هاي از وزارت صنايع و ساير سازمانهاي ذيربط دريافت نموده است، در همين راستا شركت در دو طرح توسعه كلي كارخانه در محل جديد ابتدا در سال 1379 و سپس در سال 1393 با بكارگيري ماشين آلات پيشرفته و بهره گيري از نيروهاي متخصص و مجرب اقدام به توليد انواع كلاسورهاي بايگاني اداري و دفتري و ساير لوازم با استاندارد هاي اروپا نمود و موفق به اخذ گواهينامه هاي سيستم مديريت يكپارچه (IMS) بر مبناي استانداردهاي ISO 9001 , ISO14001 و OHSAS18001 از شركت IMQ ايتاليا گرديد و توانست جزو 6 كشور بزرگ دنيا در توليد قفل كلاسور و جلد كلاسور قرار گيرد. ثمره این تلاش شبانه روزی تولید محصولاتی تحت عنوان برند کلاسیک Classic است.
كاركنان شركت کلاسیک با سعي و تلاش در توليد محصولات با كيفيت مطلوب در جهت خودكفايي كشور كوشش مي نمايند و در حال حاضر توليدات اين گروه با برندهاي متاليز و كلاسيك به اكثر فروشگاه ها در سطح كشور، ادارات، سازمانها، بانكها و شركتها عرضه مي شود.
زونکن کلاسیک با تنوع ۱۶ رنگ متفاوت باعث دسته بندی راحت تر اسناد، مدارک، کاغذها و… می شود. لبه های فلزی طراحی شده در این زونکن سبب طول عمر آن شده است. زونکن ها کاربردهای فراوانی در نگهداری و بایگانی اسناد و مدارک دارند و مناسب جهت استفاده مدارس، ادارات، شرکت ها هستند. رویه این زونکن از جنس نوعی پروپیلن است که به علت کیفیت بالا در دوام و مقاومت در برابر فشار، ضربه، رطوبت و حرارت مقاوم می باشد. داخل و بیرون این زونکن رنگی می باشد و رنگ های این زونکن قرمز، بنفش، زرشکی، سرمه ای، طوسی، نارنجی، مشکی، سفید، زرد، آبی، فسفری، سرخابی، سبز و قهوه ای می باشد. این زونکن مونتاژ ایران است.

آشنایی با محصولات کلاسیک

همانطور که پیشتر اشاره شد محصولات کلاسیک شامل چند گروه از کالا شامل زونکن، تخته شاسی، کلاسور و ... است. این محصولات با مواد اولیه با کیفیت و رنگ ها و طرح های متنوع تولید و به بازار عرضه شده اند. یک محصول خوشنام در گروه لوازم التحریر و لوازم اداری و بایگانی.

- زونکن کلاسیک

در دو اندازه A4 و A5 و دو عطف 7.5 و 4.5 سانتیمتر در بیش از 10 رنگ متنوع با روکش PVC جهت مقاومت و دوام کار تولید می شود. کلیه زونکن ها دارای حلقه و لبه فلزی هستند. یک انتخاب مطمئن برای بایگانی اسناد و مدارک در دفتر کار.

- تخته شاسی کلاسیک

در اندازه A4 و با روکش PVC در رنگ های متنوع تولید می شود. دارای قفل فلزی بوده و به راحتی با دستمال مرطوب سطح آن تمیز می شود. محصولی کاربردی و با کیفیت برای دفتر کار.

- کلاسور کلاسیک

کلاسورها در اندازه A4 و با 4 حلقه فلزی در طرح های متنوع ارائه شده اند. وسیله ای کاربردی مناسب دانش آموزان و دانشجویان.

خرید اینترنتی محصولات کلاسیک از دفتر دستک

فروشگاه دفتردستک علاوه بر نوشت افزار پسرانه و نوشت افزار دخترانه با ارائه چند محصول از تولیدات کلاسیک مانند زونکن و تخته شاسی امکان خرید اینترنتی محصولات کلاسیک را برای کلیه کاربران در سراسر ایران فراهم نموده است.

شرکت ها و سازمان ها با اطمینان از کیفیت و سلامت کالا می توانند سفارشات اداری خود را به آسانی در فروشگاه دفتردستک ثبت نمایند تا در کمترین زمان سفارش خود را دریافت نمایند.

قیمت محصولات کلاسیک در بازار

با در نظر گرفتن کیفیت مواد اولیه و استاندارد بالا در تولید محصولات کلاسیک قیمت این گروه از محصولات نسبت به دیگر محصولات مشابه در بازار مناسب و مقرون بصرفه است. احترام به حقوق مشتری با ارائه محصولات عالی با قیمت مناسب تنها یک شعار نیست!