شوالیه Chevalier

دفتر و دفترچه یادداشت
۸۹,۰۰۰ تومان
۸۹,۰۰۰ تومان
۸۹,۰۰۰ تومان
۳۱,۰۰۰ تومان
۶۶,۰۰۰ تومان
۶۶,۰۰۰ تومان
کاور محافظ مدارک
تماس بگیرید
جا قلمی چرم
۹۹۰,۰۰۰ تومان
۹۹۰,۰۰۰ تومان
۹۹۰,۰۰۰ تومان
۹۹۰,۰۰۰ تومان
شوالیه Chevalier

معرفی برند شوالیه

شوالیه مقامی افتخار آمیز و عالی است که در اروپای قرون وسطا به وزرای دولت و یا نمایندگان آنان در پی خدمت به کشور اعطا می شده است و در زبان فرانس به معنی سوارکار است. شوالیه ها بجز جنگیدن در زمان نبرد، محافظ شهرها و روستاها بوده اند و از جان و مال مردم در برابر حمله سارقین محافظت می نمودند.

در سال 1991 دو آلمانی به نامهای هانس کنوتسن (Hans Knutzen) و هنری فیشر (Henry Fischer) که بیش از 40 سال در صنعت چاپ در شهر فلیزازی (Fleesensee) واقع در آلمان شرقی فعالیت داشتند از کیفیت و دیدگاه تولید کنندگان زونکن و پوشه های بایگانی اروپایی خسته شده و تصمیم به تولید زونکن و محصولات مرتبط با بایگانی مدارک گرفتند و به این شکل شوالیه در سال 1992 متولد شد، نامی برگزیده که در تاریخ بعنوان محافظ ثبت شده بود.

امروزه برند شوالیه Chevalier در کنار محافظت از مدارک و اسناد شما، محصولات متنوع و کاربردی دیگری را در جهت کامل نمودن محصولات اداری طراحی و تولید می نماید که در ادامه با دیگر محصولات شرکت شوالیه آشنا خواهیم شد.

آشنایی با محصولات شوالیه

همانطور که پیشتر اشاره شد بخش عمده محصولات شوالیه شامل گروه متنوعی از محصولات اداری و بایگانی است که جهت ساماندهی اسناد و مدارک در شرکت ها و سازمانها طراحی و تولید می شود و در کنار آن مجموعه منحصربفرد و بسیار با کیفیت دفتر یادداشت اداری را برای مدیران و کارمندان تولید و ارائه نموده است. در اینجا با گروه مختلف محصولات شوالیه آشنا خواهیم شد.

- زونکن شوالیه

یک مجموعه کامل و بسیار با کیفیت که در دو اندازه مختلف شامل A5 و A4 و در دوعطف با ضخامت 4.5 و 7.5 سانتیمتر در بیش از 10 رنگ متنوع و جذاب با روکش PVC جهت مقاومت و دوام بیشتر طراحی و تولید می شود. زونکن ها دارای حلقه، قفل و لبه فلزی هستند که تأثیر مستقیم بر دوام زونکن دارد.

- کاور محافظ مدارک شوالیه

بطور معمول محافظت از اسناد و مدارک و همچنین ساماندهی به آنها یکی از دغدغه های اصلی هر شرکت و سازمان است. برای این منظور شوالیه با هدف کامل نمودن محصولات تخصصی بایگانی اسناد و مدارک تولید کاور محافظ مدارک را در اندازه A4 و جنس پلاستیک شفاف با ضخامت مناسب آغاز نمود.

- دفتر شوالیه

دفتر شوالیه در دو اندازه A5 و A4 تولید می شود که دارای 80 برگ کاغذ سفید خط دار 80 گرمی با بافتی ابریشمی و لطیف است. جلد دفاتر شوالیه از جنس کاغذ کارتی منعطف است که در برابر سایش و لکه شدن مقاوم است.

خرید اینترنتی محصولات شوالیه از دفتر دستک

فروشگاه دفتردستک علاوه بر لوازم تحریر دخترانه و پسرانه با هدف کمک به تجهیز نمودن دفتر کار و ملزومات وابسته به آن با جمع آوری و ارائه محصولات متنوع اداری با کیفیت، تولید شده توسط برندهای نامدار امکان خرید اینترنتی محصولات شوالیه را نیز در کنار دیگر محصولات اداری برای کاربران در سراسر ایران فراهم نموده است. با اطمینان از کیفیت و سلامت همچنین اصالت کالا خرید خود را به آسانی ثبت نمایید تا در سریع ترین زمان سفارش شما بسته بندی و ارسال شود.

قیمت محصولات شوالیه در بازار

با توجه به گروه محصولات شوالیه و کاربردی بودن آنها و رعایت استاندارد و استفاده از مواد اولیه مرغوب و کیفیت بالا در تولید این مهم نیز در نظر گرفته شده است که شرکت ها و سازمان ها با قیمتی مناسب نسبت به دیگر محصولات مشابه در بازار امکان خرید آنلاین این گروه از محصولات اداری و بایگانی را از فروشگاه دفتر دستک داشته باشند.

پس با شوالیه قهرمان حفاظت از اسناد و مدارک خود باشید و با اطمینان کارهای روزانه خود را مدیریت نمایید.