پارس مداد Pars Medad

پارس مداد Pars Medad

معرفی برند پارس مداد

شرکت پارس مداد در سال 1361 با ظرفیت 1/5 میلیون قراص در سال به وسیله مدرنترین ماشین آلات و بکارگیری پیشرفته ترین تکنولوژی آغاز به کار نمود. پارس مداد در سال 1368 موفق به دریافت اولین پروانه استاندارد تولید مداد در ایران شد و تا کنون این نشان را با افتخار حفظ نموده است. تولیدات این شرکت در کلیه مراحل تولید و بخصوص هنگام کنترل نهایی زیر نظر متخصصین کار آزموده قرار دارد و این بدان معنی است که عموم مصرف کنندگان محصولات پارس مداد می توانند اطمینان داشته باشند که محصولی منطبق با استاندارهای روز دنیا را خریداری می نمایند. این شرکت طی 30 سال گذشته تنوع تولیدات خود را گسترش داده و تولید انواع اتود و خودکار را نیز به گروه محصولات خود افزوده است همچنین محصولاتی مانند لاک غلط گیر، چسب ماتیکی، ماژیک وایت برد و رنگ ثابت نیز اقلام وارداتی این شرکت می باشند.
به جرأت می توان گفت که یکی از ابتدایی ترین وسایل نوشتاری و طراحی مداد است. بدنه این مدادها از جنس چوب نرم است که به راحتی تراشیده می شوند. کودکان شما ساعات زیادی از روز را با مداد سپری می کنند چوب مدادهای غیراستاندارد برای ارزان تر شدن معمولاً پخت نمی شوند بنابراین امکان آلودگی آن به انواع میکروب ها، قارچ ها و تخم انگل وجود دارد. پارس مداد در تولید مجموعه مدادهای خود از مواد سمی و فلزات سنگین چه در بدنه و چه در مغز استفاده نمی نماید. از دیگر ویژگی های استاندارد این مدادها تراشه های کاملاً به هم پیوسته و یکنواخت در هنگام تراشیدن مداد است که این خود نشان از استفاده چوب مرغوب و پخته شده در تولید مداد دارد.
برند پارس مداد Pars Medad با سه نام تجاری مختلف کالاهای خود را به بازار عرضه می نماید: پارس مداد، لاک پشت و استایلیش.

آشنایی با محصولات پارس مداد

محصولات پارس مداد جهت رفاه حال دانش آموزان و دانشجویان مجموعه متنوعی از لوازم تحریر را طراحی و تولید می نماید که در این قسمت به معرفی آنها می پردازیم.

- مداد سیاه پارس مداد

- مداد قرمز پارس مداد

- مدادرنگی پارس مداد

- خودکار استایلیش

- مداد سیاه استایلیش

- غلط گیر استایلیش

- ماژیک استایلیش

- مدادرنگی لاک پشت

خرید اینترنتی محصولات پارس مداد از دفتر دستک

فروشگاه دفتردستک با عرضه برخی از محصولات پارس مداد و استایلیش مناسب برای دانش آموزان و دانشجویان امکان خرید اینترنتی محصولات پارس مداد را برای مصرف کنندگان در سرتا سر ایران فراهم نموده است تا با خاطری آسوده این محصولات با کیفیت را تهیه نمایند.

قیمت محصولات پارس مداد در بازار

با توجه به تولید داخلی عمده محصولات پارس مداد و استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت و تولید مطابق با استانداردهای روز جهان این شرکت توانسته است محصولاتی قابل رقابت با نمونه های خارجی چه به لحاظ کیفیت محصول و چه به لحاظ قیمت عرضه نماید.