بایترون Bitron

قهوه جوش
بخارگر لباس (اتوی ایستاده)
۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
بایترون Bitron

معرفی برند بایترون

برند بایترون BITRON یکی از شناخته شده ترین نام های تجاری در زمینه طراحی و تولید لوازم خانگی در جهان است. شرکت بایترون در سال 1988 با هدف تولید لوازم خانگی با رویکردی نوین آغاز به کار نمود و نامش از حروف اول و آخر نام خانوادگی دو مؤسس انگلیسی آن R.Bitterman و Ronald McPherson به اختصار گرفته شد. بایترون در ابتدا با عنوان برترین سازنده آون توسترهای برقی به شهرت رسید و به تدریج طراحی و تولید مجموعه ای کامل از لوازم خانگی برقی کوچک برای تجهیز نمودن آشپزخانه و لوازم برقی منزل را آغاز نمود. این شرکت در آمریکا ثبت شده و سالهاست که نمایندگی بایترون در کشورهای مختلف محصولات با کیفیت این شرکت را به بازار لوازم خانگی روانه ساخته است و محصولات بایترون توانسته است جایگاه مناسبی را در بین مصرف کنندگان کسب نماید.

آشنایی با محصولات بایترون

بایترون شامل گروه متنوعی از لوازم خانگی برقی است که امروزه هیچ خانه و آشپزخانه ای را نمی توان بدون این محصولات تصور کرد. محصولاتی کاربردی که با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا با طراحی مدرن تولید شده و روانه بازار لوازم خانگی شده اند. در اینجا شما را با تعدادی از مجموعه محصولات بایترون آشنا می نماییم.

- قهوه جوش بایترون

- چای ساز بایترون

- اتوی ایستاده (بخارگر لباس) بایترون

- همزن بایترون

- گوشت کوب برقی بایترون

- آب میوه گیری بایترون

- ساندویچ ساز بایترون

- اتو پرسی بایترون

- اتو مخزن دار بایترون

- توستر بایترون

- آون توستر بایترون

- مایکروفر بایترون

- پلوپز بایترون

- غذاساز بایترون

- خرد کن بایترون

خرید اینترنتی محصولات بایترون از دفتر دستک

امروزه با توجه به افزایش ساعات کار، نیاز افراد به فضایی که بتوانند برای دقایقی کوتاه فارغ از کار و استرس های مربوط به آن ذهن خود را آرام نمایند و با دیگر همکاران خود گپی کوتاه بزنند و یا ظاهر خود را برای حضور در جلسه کاری آراسته نمایند، کاملاً احساس می شود. فروشگاه دفتردستک با هدف تجهیز نمودن چنین فضایی در شرکت ها و سازمان ها برخی از محصولات بایترون مانند قهوه جوش و بخارگر لباس در مدل های مختلف را عرضه نموده است.

در کنار دیگر ملزومات اداری برای تجهیز نمودن دفتر کار با برترین برندها امکان خرید اینترنتی محصولات بایترون را نیز در دفتردستک دارید.

قیمت محصولات بایترون در بازار

یکی از نکات مهم در هنگام خرید بخصوص در خریدهای سازمانی بعد از اطمینان از کیفیت کالا و کاربردی بودن آن توجه به قیمت محصول و خدمات پس از فروش آن نسبت به دیگر رقبا است. در فروشگاه دفتردستک امکان تهیه محصولات با کیفیت دارای ضمانت نامه معتبر و قیمت مناسب و رقابتی با بازار را خواهید داشت.