آوکینگ Aoking

کیف و کوله پشتی
آوکینگ Aoking

معرفی برند آوکینگ

انواع کیف و کوله پشتی آوکینگ تولید شده در شرکت گوانگژو چین با طراحی و ساخت بر مبنای بالاترین استاندارهای ISO9001: 2008 تولید می شوند. کلیه مراحل تولید کیف و کوله پشتی برند آوکینگ Aoking بطور دقیق و علمی صورت می گیرد از جمله تهیه مواد، طراحی و دوخت، بسته بندی و حمل و نقل برای تضمین بهترین کیفیت. طراحی انواع کیف و کوله پشتی کاملاً حرفه ای و همگام با مد روز دنیا صورت می گیرد.
شرکت آوکینگ همیشه بر کیفیت کیف، کوله پشتی و چمدان تمرکز داشته و از طراحی ارگونومی در تولید محصولات خود استفاده می کند. با توجه به تولید کلیه محصولات با مواد پیشرفته عالی، ماندگاری طولانی و کارآیی بالا از ویژگی های برجسته محصولات آوکینگ بشمار می آید که آن را از دیگر رقبا متمایز نموده است.

آشنایی با محصولات آوکینگ

محصولات آوکینگ شامل مجموعه متنوعی از انواع کیف و کوله پشتی است که بصورت کاملاً ویژه جهت کاربردهای مختلف طراحی و تولید می شوند که در اینجا به معرفی آنها میپردازیم.

- کوله پشتی تجاری آوکینگ

- کوله پشتی مسافرتی آوکینگ

- کوله پشتی کوهنوردی آوکینگ

- کوله پشتی چرخ دار آوکینگ

- کوله پشتی دانش آموزی آوکینگ

- کیف کمری آوکینگ

- کیف رودوشی آوکینگ

کلیه این محصولات از بهترین الیاف ضد آب با آستردوزی بسیار تمیز و زیپ های مقاوم تولید شده اند. محصولاتی با قابلیت شست و شو و با دوام و عمر طولانی.

خرید اینترنتی محصولات آوکینگ از دفتر دستک

فروشگاه دفتردستک چند مجموعه از انواع کوله پشتی Aoking آوکینگ را عرضه نموده است تا شما در سر تا سر ایران امکان خرید اینترنتی محصولات آوکینگ را داشته باشید. با اطمینان از اصالت و سلاکت فیزیکی کالا محصولاتی با کیفیت را از دفتردستک خریداری نمایید.

قیمت محصولات آوکینگ در بازار

با توجه به کیفیت الیاف بکار رفته در تولید همچنین دقت در طراحی و دوخت آنها که مستقیم بر دوام و ماندگاری محصولات تأثیرگذار است اختصاص هزینه برای خرید کیف یا کوله پشتی آوکینگ در اصل یک سرمایه گذاری برای تهیه محصولی است که تا سالها می تواند همراه مطمئنی برای شما باشد.