بنه نوت Benenote

معرفی برند بنه نوت

برند بنه نوت Benenote بیش از 30 سال است که با هدف پرورش خلاقیت و کیفیت هنر و نگارش در منطقه خاورمیانه مشغول تولید انواع دفتر و دفترچه یادداشت با کیفیت می باشد.

محصولات بنه نوت توسط باشگاه تازه تأسیس نویسندگان نسل جدید خاورمیانه که از جوامع مختلف فرهنگی و هنری این منطقه جغرافیایی هستند با هدف اتحاد بین افکار و عقاید مختلف حمایت شده و به لحاظ کیفیت مورد تأیید قرار گرفته اند و به دیگران نیاز معرفی می گردند. نقطه اوج این حرکت در آگوست سال 2003 با هدف ترویج نگارش به عنوان ابزاری برای شکستن موانع بین فرهنگی در خاورمیانه از کشور عمان آغاز شده و به کویت گسترش پیدا کرد. این پروژه با عنوان "نگارش برای خاورمیانه ای بهتر" شروع شد که این عنوان باعث جذب نویسندگان بسیاری با عقاید مذهبی و فرهنگی متنوع از منطقه خاورمیانه شد.

در طول این سالها شرکت بنه نوت با تکیه بر اهمیت رضایت مشتری بطور مداوم کیفیت مجموعه دفترهای خود را بهبود بخشیده است.

آشنایی با محصولات بنه نوت

بنه نوت در زمینه تولید انواع دفتر و دفترچه یادداشت و دفتر فعالیت داشته و محصولاتی با کیفیت و طراحی کلاسیک و ساده روانه بازار لوازم التحریر دخترانه و لوازم تحریر پسرانه نموده است. دفتر بنه نوت در حال حاضر در دو اندازه A5 و A6 با دو جلد سخت یا همان گالینگور و جلد نرم با رنگ های متنوع و پر طرفداری مانند مشکی، سرمه ای، قرمز و سفید تولید می شوند که به یک نوار باریک کش رنگی در اطراف دفتر مزین شده است همچنین دارای نوار نشانگر در بین دفتر نیز هستند.

یک پاکت کاغذی در پشت جلد دفتر قرار دارد که برای نگهداری یادداشت های کوچک مناسب است. کلیه دفاتر در حال حاضر خط دار هستند. جنس کاغذ به عنوان مهمترین عنصر در دفتر بسیار حائز اهمیت است. در مجموعه دفترهای بنه نوت بهترین نوع کاغذ با رنگ کرم روشن استفاده شده است. ضخامت و جنس کاغذ ابریشمی بوده و با هر ابزار نوشتاری مانند خودنویس، روان نویس و خودکار که استفاده نمایید جوهر به پشت کاغذ نفوذ نمی کند! این ویژگی برای نویسندگان از اهمیت بسزایی برخوردار است چرا که می توانند از کلیه صفحات دفتر استفاده نمایند و نگران پخش شدن جوهر قلم بر روی کاغذ و ایجاد لکه بر روی آن نیستند.

خرید اینترنتی محصولات بنه نوت از دفتر دستک

در فروشگاه دفتردستک با ارائه مجموعه متنوعی از دفتر و دفتر یادداشت بنه نوت در اندازه های A5 و A6 امکان خرید اینترنتی محصولات بنه نوت را به آسانی فراهم نموده است. با اطمینان از کیفیت، اصالت و سلامت فیزیکی کالا محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

ما در دفتردستک متعهد شده ایم تا با ارائه محصولات با کیفیت و ضمانت اصالت آنها اصل رضایت مشتریان را در صدر اهداف خود قرار دهیم.

قیمت محصولات بنه نوت در بازار

قیمت محصولات بنه نوت با توجه به کیفیت تولید این محصول، نوع کاغذ بکار رفته در تولید این دفاتر و نوع صحافی و جلد آن در مقایسه با دیگر محصولات مشابه خارجی و تولید داخلی بسیار مقرون بصرفه و مناسب است چرا که هدف نمایندگی بنه نوت گردآوری نویسندگان با افکار مختلف و رسیدن به یک زبان مشترک انسانی است برای داشتن جهانی روشن، پس با بودجه ای که هر شخص توان تأمین آن را دارد می توانید یکی از محصولات بنه نوت را برای ثبت ایده ها و افکار خود داشته باشید و با ارسال شماره سریال دفتر خود برای بنه نوت به عضویت باشگاه مشتریان آن بپیوندید!