با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

کاغذ A4

تنظیم جهت نزولی

   

7 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

7 آیتم

توضیحات:

کاغذ:

کاغذ A4 معمولاً برای چاپ بر روی پرینترها و یا کپی کردن روی دستگاه های کپی استفاده می شود. ابعاد آن 210x297 میلیمتر است. این کاغذ با گرماژ مختلف و پوشش های مختلف در بازار ارائه می شود، که هر کدام برای کارهای چاپی مختلف مناسب هستند.

کلیه کاغذها بر حسب گرم اندازه گیری می شوند. واژه GSM مخفف گرم در متر مربع است. اگر بخواهیم یک ورق کاغذ با اندازه ورق 1 متر در 1 متر وزن کنید، مهم نیست که ضخامت آن چقدر باشد، وزن کل آن ورق بر حسب گرم برابر با مقدار GSM آن کاغذ است.

اکثر کاغذهای چاپی دارای GSM بین 60 تا 120 هستند. کاغذ با GSM 80 گرم استاندارد صنعت چاپ و چاپگرها (پرینترها) است. هر کاغذ بالاتر از GSM 160 گرم باشد به عنوان کاغذ کارت استفاده می شود. عدد GSM راهنمای خوبی برای کیفیت کاغذ است.

کاغذهای A4 که در بازار ارائه می شوند اختصاصاً برای استفاده در چاپگرهای جوهر افشان تولید شده اند. در حقیقت این اصطلاح نسبتاً گسترده است و می تواند در مورد هر کاغذی که قادر به استفاده در دستگاه جوهر افشان است مانند کاغذ عکس، کاغذ براق و کارت ویزیت استفاده شود.

اما به طور معمول کاغذ چاپ "ساده" کاغذ 80 گرم یا 80 GSM است. این نوع کاغذها استفاده چند منظوره دارند زیرا وزن خوبی برای دستگاه های کپی دیجیتال و چاپگرها از جمله چاپگرهای لیزری و جوهر افشان دارند و برای استفاده روزمره در محیط های اداری ایده آل هستند.

چاپگرهای جوهر افشان و چاپگرهای لیزری از نظر فنی نیازی به کاغذهای مخصوص ندارند. شما می توانید از یک کاغذ کپی اداری ارزان قیمت استفاده کنید و نتیجه مناسبی بگیرید. با این وجود فن آوری های مختلفی که زیر بنای تولید کاغذهای متفاوت هستند به این معنی است که بدست آوردن بهترین نتایج و طولانی تر شدن عمر چاپگر نیاز به کاغذهای خاص و استاندارد دارند.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک مجموعه کاغذهای A4 هشتاد گرم سفید و ابریشمی مناسب شرکت ها و سازمان ها و دفاتر فنی با بالاترین استاندارد کیفی و قیمت های مناسب همراه با ارسال در کمترین زمان عرضه گردیده است که از آن میان می توان به کاغذ کپی لوکس (CopiLux)، کاغذ پیپر وان (PaperOne) و کاغذ دابل آ (Double A) و کپی مکس (Copi Max) اشاره کرد.

همچنین از کاغذ برای ساخت انواع کاردستی و کلاژ نیز استفاده می شود. کاغذ رنگی A4 لاتن (Laton) 80 گرمی در بسته 60 عددی و 6 رنگ جذاب و زیبا با بافتی نرم و بسیار با کیفیت مناسب این کار نیز عرضه شده است.