با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

دفتر یادداشت

تنظیم جهت نزولی

   

78 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

78 آیتم

توضیحات:

دفتر یادداشت:

دفترها بصورت مجموعه ای از کاغذهای به هم متصل شده تولید و ارائه می شوند که اندازه های متفاوتی نیز دارند. تفاوت در کیفیت دفاتر به نوع صحافی، نوع جلد، تعداد صفحات،نوع کاغذ و اندازه دفتر باز می گردد. اهمیت یادداشت برداری و نوشتن فهرست کارهای روزانه و برنامه ریزی در ناخودآگاه ذهن برای ارائه بهترین راه حل برای اجرای صحیح و انجام کارهای جاری روزانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بطور معمول دفاتر با کاغذ خط دار جهت نگارش استفاده می شوند و دفاتر با کاغذ ساده و بدون خط مناسب طراحی و رسم هستند. همینطور نوع جلد بکار رفته برای هر دفتر مخاطبین خاص خود را دارد. عده ای دفاتر گالینگور یا همان جلد سخت را ترجیح می دهند چرا که اعتقاد دارند عمری طولانی تر دارند و برخی جلد نرم را ترجیح می دهند چرا که منعطف هستند و راحتتر در کیف با ابعاد مختلف جا می شوند. اندازه های متعارف در تولید دفتر شامل است.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک دفاتر متنوعی جهت کاربردهای مختلف ارائه شده است که می توان به موارد زیر اشاره نمود.

دفاتر مولسکین (Moleskine) به عنوان مجموعه ای کلاسیک و لوکس از نسل بزرگان اهل فرهنگ و هنر در رنگ ها و مجموعه های متنوع ارائه شده است. یکی از ویژگی های مهم دفتر مولسکین کیفیت بی نظیر کاغذ آن است که کرم رنگ بوده و به گونه ای تولید شده است که با هر ابزار نگارشی که می نویسید ردی از قلم شما بر پشت کاغذ باقی نمی ماند. رنگین کمان دفترهای مولسکین هر بیننده ای را هیجان زده کرده و با خود به دنیای افسانه ها می برد. دفاتری که با داشتن یک پاکت کاغذی در پشت جلد در حقیقت همچون صندوقچه ای امن برای ثبت و نگهداری ایده های شما عمل می کنند و دیگر نگران گم شدن کاغذهای کوچک یادداشت خود نیستید!

از دیگر برندهای لوکس با طراحی و بسته بندی خاص می توان از لاتن (Laton) نام برد. مجموعه ای با دفاتری خاص و منحصربفرد که کاملا متمایز طراحی و تولید شده است. دفتری با کاغذهای ابریشمی و لطیف که با آن می توانید تفاوت را احساس کنید. دفاتر لاتن با کاغذهای خط دار، بدون خط، شطرنجی و نقطه ای مجموعه ای کامل و بسیار کاربردی را عرضه می نماید.

برخی دفاتر صحافی سیمی یا (فنری) دارند و به راحتی می توان یک کاغذ را از بین آن جدا نمود. دفترچه های یادداشت پاپکو (Papco) و پیکاردو (Picardo) نمونه های با کیفیت و مطلوبی از این نوع صحافی هستند و برخی دیگر تحت عنوان دفاتر کلاسوری شناخته می شوند که قابلیت اضافه کردن و کم کردن ماغذ در این دفاتر به راحتی میسر است مانند دفاتر کلاسوری پاپکو (Papco). این گونه دفاتر بسیار مطلوب و مورد توجه دانش آموزان و دانشجویان هستند.

پاپکو (Papco) همچنین با تولید دفاتر کلاسیک مدیریتی با جلد گالینگور و روکش چرم مصنوعی و کاغذی کرم رنگ با بافتی ابریشمی دفتری متفاوت جهت استفاده در شرکتها و سازمانهای طراحی و تولید نموده است که با توجه به قیمت مناسب آن مخاطبین بسیاری را مجذوب خود کرده است.

همیشه بر روی میز کار خود نیاز به دفتری داریم که برنامه ها و پیام های کاری روزانه خود را سریع و راحت در آن بنویسیم چرا با یادداشت نمودن وظایف و کارهای روزمره، بخش بزرگی از ذهن که صرف به خاطر سپاری و حضور ذهن داشتن در مورد کارهای روزمره است به صورت کامل آزاد می شود و کارها با کیفیت مطلوب و به ترتیب انجام خواهند شد که دفاتر شوالیه (Chevalier) با طراحی عمودی و کاغذی با بافت نرم و ابریشمی به رنگ سفید و وزنی سبک گزینه ای بسیار کاربردی و مناسب برای شما خواهد بود که از خرید آن پشیمان نخواهید شد.