با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ماژیک هایلایت

تنظیم جهت نزولی

   

26 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

26 آیتم

توضیحات:

ماژیک هایلایت:

یکی از انواع بسیار جذاب ماژیک، ماژیک هایلایت هستند که به لحاظ طراحی بدنه و رنگ بندی تفاوت قابل توجهی با ماژیک های معمولی دارند. ماژِک‌های هایلایت عمدتاً برای نشانه گذاری مورد استفاده قرار می گیرند و یکی از وسایل بسیار پرکاربرد دانش آموزان و دانشجویان و همینطور کارمندان در دفاتر کار است. رنگ های بکار رفته در هایلایترها عمدتاً نئونی هستند و دارای شفافیت بسیار و همین ویژگی آنها را بسیار جذاب و متمایز می نماید.

ماژیک هایلایت نیز انواع مختلف دارد که رایج ترین آنها هایلایت با جوهر مایع است. هایلایتر دارای یک مخزن جوهر است و نوک قلم از الیاف نمدی یا پلی استر و یا نایلون تهیه می شوند. همچنین در هایلایترهای مرغوب و با کیفیت ترکیبات جوهر به گونه ای است که با باز ماندن درب قلم به مدت طولانی جوهر خشک نشود.

از با کیفیت ترین برندهای تولید ماژیک های هایلایت مایع به صورت تخصصی می توان از برندهای معتبر استابیلو (Stabilo) که خانواده بسیار متنوع و وسیعی از هایلایترها را طراحی و تولید می نماید و هواداران بسیاری در سرتاسر جهان دارد، استدلر (Staedtler)، دلی(Deli) و یونی (Uni) اشاره نمود.

برخی ماژیک های هایلایت ژله ای هستند که برند استدلر(Staedtler) یکی از معتبرترین تولید کننده های این نوع از هایلایتر است که به شکل یک قلم به ارتفاع حدودی 12 سانتیمتر و قطر نوشتاری 9 میلیمتر طراحی و تولید می شود. بسیار نرم و روان بر روی کاغذ حرکت می کنند و به دلیل ژله ای بودن هرگز خشک نمی شوند.

فروشگاه اینترنتی دفتردستک نمونه های بسیار متنوعی از ماژیک های هایلایت نام برده را در بسته بندیهای مختلف ارائه می نماید که بسیار خیره کننده و جذاب هستند و کاربران و هواداران دنیای نوشت افزار و لوازم التحریر با اطمینان از کیفیت و اصالت کالا می توانند تنها با چند کلیک سفارش خود را ثبت نمایند تا در کمترین زمان ممکن بسته مورد نظر را بر روی میز و یا جامدادی خود داشته باشند.