با ما تماس بگیرید

021-66976393

09203174610

0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ماژیک وایت برد و هایلایت

تنظیم جهت نزولی

   

38 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

38 آیتم

توضیحات:

ماژیک وایت برد و ماژیک هایلایت:

ماژیک نوعی قلم است که نوک آن از نمد فشرده ساخته شده و دارای یک مخزن جوهر نیز می باشد. بدنه ماژیک ها معمولاً پلاستیکی بوده و دارای کلاهک هستند که این کلاهک از خشک شدن جوهر جلوگیری می نماید و کاربردهای متفاوتی دارند.

یکی از انواع پرکاربرد ماژیک هم در خانه و هم در دفتر کار ماژیک های وایت برد (White Board) هستند که از مهمترین ویژگی های ماژیک وایت برد می توان به جوهر پر رنگ آن اشاره نمود. چرا که با توجه به زمینه سفید تخته های وایت برد رنگ ها روشن و کمرنگ خوانایی ندارند و باعث خسته شدن چشم مخاطبین می شوند.

از نکات قابل توجه در مورد ماژیک های وایت برد سرعت خشک شدن جوهر بر روی صفحه تخته است. هر چقدر جوهر ماژیک سریعتر خشک شود راحت تر نیز می توان از روی صفحه آن را پاک نمود بدون آن که ردی از آن بر روی صفحه باقی بماند.

از دیگر انواع ماژیک، ماژیک های پاک نشو و یا پرمننت (Permanent) هستند که بر روی سطوح مختلف جهت علامتگذاری و یا نوشتن کاربرد دارند و پاک نمی شوند و در رنگ های مختلف تولید و عرضه می گردند.

نوک ماژیک ها معمولا به دو صورت تخت و گرد تولید می شوند که برای کاربردهای مختلفی از جمله خوشنویسی، رسم شکل و نمودار مورد استفاده قرار می گیرند. ضخامت نوشتاری ماژیک ها نیز متنوع است اما پرکاربردترین ضخامت نوشتاری 2.5 تا 3.5 میلیمتر است.

برندهای معتبر و نامدار تولید ماژیک امروزه از جوهرهای فاقد بو در تولیدات خود استفاده می نمایند همینطور برای حفظ سلامتی بیشتر کاربران از کاربرد موادی همچون زایلن، تولوئن و بنزین امتناع می کنند.

در فروشگاه اینترنتی دفتردستک ماژیک های وایت برد و پرمننت از معتبرترین برندهای جهانی و تولید داخل در بسته بندیها و رنگ های متنوع با بهترین قیمت در بازار نوشت افزار و تحریر همچون استابیلو (Stabilo)، استدلر (Steadtler)، فابرکاستل (Faber-Castell)، آرت لاین (Artline) و کنکو (Canco) عرضه گردیده است و کاربران اطمینان خواهند داشت که کالا اصل و استاندارد را خریداری کرده اند.

همچنین از دیگر انواع ماژیک که به نوعی تخصصی محسوب می شود می توان به ماژیک های صنعتی نیز اشاره نمود که بر پایه روغن تهیه شده و بر روی سطوح مختلف اثر گذار هستند و برای محیط های صنعتی و بیرونی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. چرا که در اثر قرار گرفتن در نور خورشید و یا برف و باران به هیچ عنوان پاک نمی شوند. این ماژیک ها نیز در رنگ های متنوع تولید می شوند که از بهترین های این نمونه می توان از ماژیک صنعتی روغنی پین یونی (Uni) نام برد که در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک در 4 عرضه شده است.

یکی از انواع بسیار جذاب ماژیک، ماژیک هایلایت هستند که به لحاظ طراحی بدنه و رنگ بندی تفاوت قابل توجهی با ماژیک های معمولی دارند. ماژِک‌های هایلایت عمدتاً برای نشانه گذاری مورد استفاده قرار می گیرند و یکی از وسایل بسیار پرکاربرد دانش آموزان و دانشجویان و همینطور کارمندان در دفاتر کار است. رنگ های بکار رفته در هایلایترها عمدتاً نئونی هستند و دارای شفافیت بسیار و همین ویژگی آنها را بسیار جذاب و متمایز می نماید.

ماژیک هایلایت نیز انواع مختلف دارد که رایج ترین آنها هایلایت با جوهر مایع است. هایلایتر دارای یک مخزن جوهر است و نوک قلم از الیاف نمدی یا پلی استر و یا نایلون تهیه می شوند. همچنین در هایلایترهای مرغوب و با کیفیت ترکیبات جوهر به گونه ای است که با باز ماندن درب قلم به مدت طولانی جوهر خشک نشود.

از با کیفیت ترین برندهای تولید ماژیک های هایلایت مایع به صورت تخصصی می توان از برندهای معتبر استابیلو (Stabilo) که خانواده بسیار متنوع و وسیعی از هایلایترها را طراحی و تولید می نماید و هواداران بسیاری در سرتاسر جهان دارد، استدلر (Staedtler)، دلی(Deli) و یونی (Uni) اشاره نمود.

برخی ماژیک‌های هایلایت ژله ای هستند که برند استدلر(Staedtler) یکی از معتبرترین تولید کننده های این نوع از هایلایتر است که به شکل یک قلم به ارتفاع حدودی 12 سانتیمتر و قطر نوشتاری 9 میلیمتر طراحی و تولید می شود. بسیار نرم و روان بر روی کاغذ حرکت می کنند و به دلیل ژله ای بودن هرگز خشک نمی شوند.

فروشگاه اینترنتی دفتردستک نمونه های بسیار متنوعی از ماژیک‌های هایلایت و وایت برد نام برده را در بسته بندیهای مختلف ارائه می نماید که بسیار خیره کننده و جذاب هستند و کاربران و هواداران دنیای نوشت افزار و لوازم التحریر با اطمینان از کیفیت و اصالت کالا می توانند تنها با چند کلیک سفارش خود را ثبت نمایند تا در کمترین زمان ممکن بسته مورد نظر را بر روی میز و یا جامدادی خود داشته باشند.