با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ماژیک وایت برد

تنظیم جهت نزولی

   

12 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

12 آیتم

توضیحات:

ماژیک وایت برد:

ماژیک نوعی قلم است که نوک آن از نمد فشرده ساخته شده و دارای یک مخزن جوهر نیز می باشد. بدنه ماژیک ها معمولاً پلاستیکی بوده و دارای کلاهک هستند که این کلاهک از خشک شدن جوهر جلوگیری می نماید و کاربردهای متفاوتی دارند.

یکی از انواع پرکاربرد ماژیک هم در خانه و هم در دفتر کار ماژیک های وایت برد (White Board) هستند که از مهمترین ویژگی های ماژیک وایت برد می توان به جوهر پر رنگ آن اشاره نمود. چرا که با توجه به زمینه سفید تخته های وایت برد رنگ ها روشن و کمرنگ خوانایی ندارند و باعث خسته شدن چشم مخاطبین می شوند.

از نکات قابل توجه در مورد ماژیک های وایت برد سرعت خشک شدن جوهر بر روی صفحه تخته است. هر چقدر جوهر ماژیک سریعتر خشک شود راحت تر نیز می توان از روی صفحه آن را پاک نمود بدون آن که ردی از آن بر روی صفحه باقی بماند.

نوک ماژیک ها معمولا به دو صورت تخت و گرد تولید می شوند که برای کاربردهای مختلفی از جمله خوشنویسی، رسم شکل و نمودار مورد استفاده قرار می گیرند. ضخامت نوشتاری ماژیک ها نیز متنوع است اما پرکاربردترین ضخامت نوشتاری 2.5 تا 3.5 میلیمتر است.

برندهای معتبر و نامدار تولید ماژیک امروزه از جوهرهای فاقد بو در تولیدات خود استفاده می نمایند همینطور برای حفظ سلامتی بیشتر کاربران از کاربرد موادی همچون زایلن، تولوئن و بنزین امتناع می کنند.

در فروشگاه اینترنتی دفتردستک ماژیک های وایت برد از معتبرترین برندهای جهانی و تولید داخل در بسته بندیها و رنگ های متنوع با بهترین قیمت در بازار نوشت افزار و تحریر همچون استابیلو (Stabilo)، استدلر (Steadtler)، فابرکاستل (Faber-Castell)، آرت لاین (Artline) و کنکو (Canco) عرضه گردیده است و کاربران اطمینان خواهند داشت که کالا اصل و استاندارد را خریداری کرده اند.