با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

نوک اتود

تنظیم جهت نزولی

   

29 آیتم

نوک اتود

تنظیم جهت نزولی

   

29 آیتم

توضیحات:

نوک اتود:

اتود نوشت افزاری مکانیکی است که از چند دهه قبل تا به امروز جایگزین مدادهای چوبی شده و بسیار مورد استقبال دانش آموزان و دانشجویان قرار گرفته است. می توان به این موضوع اشاره کرد که مداد مکانیکی و مغزی یدک آن دو عضو جدا نشدنی از هم هستند و هیچ کدام را نمی توان بدون دیگری تصور کرد.

مهم ترین نکته در خرید مغزی اتود ضخامت نوشتاری آن است چرا که با هم متفاوت هستند. پس باید در هنگام خرید به عددی که روی بدنه بسته نوشته شده توجه نمایید و با توجه به آن خرید خود را انجام دهید. قطر نوشتاری در اتودها از 0.3 میلیمتر تا 5.6 میلیمتر است. اما قطر نوشتاری 0.5 و 0.7 میلیمتر جزء مواردی هستند که مورد پسند بیشتر عموم قرار می گیرند و در کل می توان گفت هم برای نگارش و هم برای رسم مورد استفاده قرار می گیرند. البته قطر نوشتاری 0.5 میلیمتر اغلب برای کسانی مناسب است که نسبتاً ریز و با فشار کمتری می نویسند. اما در مقابل قطر نوشتاری 0.7 میلیمتر برای کسانی مناسب است که دست خط درشت تری دارند و با فشار بیشتری می نویسند. قطر نوشتاری 0.9 میلیمتر، 1.4 میلیمتر، 2 میلیمتر، 3.2 میلیمتر و 5.6 میلیمتر برای طراحی مناسب هستند و با درجه سختی های مختلف نیز تولید می شوند. بر روی یکسری از مغزی ها حرف لاتین B نمایش داده شده که این حرف حکایت از درجه نرمی مغزی است و هر چه عدد نوشته شده در مقابل آن بیشتر باشد به این معنا است که مغزی دارای نرمی و تیرگی بیشتری است. اما حرف H نشان دهنده مغزی دارای درجه سختی بیشتر و خطوط کمرنگ تر است. در حالی که مغزی های 0.5 و 0.7 میلیمتر با درجه سختی HB تولید می شوند. درجه سختی HB حد فاصل بین درجه نرم و سخت مغزی است.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک مجموعه متنوعی از مغزی اتودها تولید شده در شرکت های نامدار تولید لوازم تحریر و نوشت افزار مانند فابرکاستل (Faber-Castell)، استدلر (Staedtler)، استابیلو (Stabilo)، کاوکو (Kaweco)، لاتن (Laton) و استورم (Storm) در قطرهای مختلف ارائه شده است که دارای کیفیت بسیار مطلوب و مقاوم در برابر فشار و شکنندگی هستند. شما می توانید با خیال آسوده از اصالت کالا و سلامت فیزیکی آن یک خرید آنلاین مطمئن داشته باشید. این یک شعار نیست تنها کافیست یکبار امتحان کنید!