با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

مغزی روان نویس

تنظیم جهت نزولی

   

5 آیتم

مغزی روان نویس

تنظیم جهت نزولی

   

5 آیتم

توضیحات:

مغزی روان نویس:

روان نویس به دلیل سهولت و جریان روان جوهر در نوشتن برای افرادی که سریع می نویسند بسیار مناسب است. ممکن است برای همه ما این مسئله پیش بیاید که برای تهیه یک هدیه شایسته برای دوست، مدیر و یا همکار خود یک روان نویس را انتخاب کنیم و یا حتی قصد خرید یک روان نویس زیبا برای استفاده شخصی داشته باشیم اما با توجه به قیمت آن نگران لحظه اتمام مغزی روان نویس هستیم. اما جای نگرانی نیست! امروزه بسیاری از شرکت های معتبر و جهانی در زمینه طراحی و تولید نوشت افزار لوکس شروع به تولید مغزی یدک روان نویس کردند تا شما بتوانید با خاطری آسوده و تا بی نهایت از نوشتن با روان نویس مورد علاقه تان لذت ببرید.

یکی از شرکت هایی که در این زمینه فعالیت داشته پارکر است. مغزی یدک روان نویس پارکر عملکردی بهینه در نوشتن را ارائه می دهد؛ جوهر بر روی کاغذ بدون پخش شدن جریان داشته و سریع خشک می شود. شرکت واترمن نیز توانست با تکیه بر فناوری های به روز خود مغزی یدک متناسب با روان نویس های خود تولید کند که افراد با خیالی آسوده از قلم خود تا بی نهایت استفاده کنند و در زمان تمام شدن جوهر مغزی به راحتی آن را تعویض نمایند. اینگونه روان نویسی برای چند نسل خواهید داشت!

در فروشگاه اینترنتی دفتردستک مغزی یدک روان نویس از نامدارترین برندهای جهانی همچون پارکر (Parker)، واترمن (Waterman)، استابیلو (Stabilo) در چند رنگ عرضه شده است. تمامی اجناس دارای گارانتی اصالت و ضمانت فیزیکی کالا هستند و شما می توانید تجربه یک خرید مطمئن را داشته باشید تا در کمترین زمان برای شما ارسال شود.