با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

مغزی و لوازم خودکار

تنظیم جهت نزولی

   

6 آیتم

مغزی و لوازم خودکار

تنظیم جهت نزولی

   

6 آیتم

توضیحات:

مغزی یدک خودکار:

شاید یکی از خاطراتی که در ذهن ماندگار می شود، هدیه ای است که از جانب عزیزانمان دریافت کرده ایم و نسبت به آن تعلق خاطر بسیار داریم. اگر این هدیه یک خودکار باشد هر زمان که از آن استفاده می کنیم خاطرات زیبایی برای ما زنده می شود. اما شاید یک نکته است که شما را نگران کند، تمام شدن و یا خشک شدن جوهر خودکار! چرا که شما دوست دارید این هدیه ارزشمند را سالیان سال نگه دارید و البته از آن استفاده نمایید. از این رو بعضی از شرکت های معتبر و جهانی در حوزه نوشت افزار شروع به تولید مغزی یدک خودکار در رنگ های متنوع کردند تا شما بتوانید با خاطری آسوده و تا بی نهایت از نوشتن با خودکاری که دوستش دارید لذت ببرید.

از زمان تولید مغزی یدک خودکار تا به امروز در حدود نیم قرن گذشته تا شرکت های تولید کننده بتوانند مغزی هایی استاندارد و با کیفیت تولید کنند که جوهر آن بر روی کاغذ به سرعت خشک شود و همیشه جریانی روان داشته باشد. در بین تمامی این شرکت ها پاکر هنگامی که ماندگاری کم قلم ها و مشکل شایع نشت جوهر در آن ها را دید تصمیم گرفت چهره نوینی از نگارش را ارائه دهد. از ایجاد انقلاب در ساختار قلم ها تا رکورد بیشترین فروش در قرن بیستم و تکنولوژی خشک شدن سریع جوهر، برند پارکر و متخصصان و صنعتگران آن بیش از 125 سال را پشت سر گذاشته اند تا ترکیبی از نوآوری، پیچیدگی و ظرافت را برای لذت بردن شما از نوشتن پدید آورند. در همین زمان شرکت واترمن نیز از طریق دانش فنی و روح نوآوری خود بیش از پیش بر مشخصات بارز خود پافشاری کرد و توانست مغزی یدک خودکار مطابق با تمامی استاندارد های لازم را طراحی کند و بسیار مورد استقبال دوستداران واترمن قرار گرفت.

در فروشگاه اینترنتی دفتردستک مغزی یدک خودکار از نامدارترین برندهای جهانی همچون پارکر (Parker)، واترمن (Waterman)، زبرا (Zebra)، استابیلو (Stabilo) وجود دارند. کارشناسان ما در هر لحظه پاسخگو سؤالات شما هستند. با ما خریدی آسان و مطمئن را تجربه نمایید.