با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

جا کلیدی

تنظیم جهت نزولی

   

26 آیتم

جا کلیدی

تنظیم جهت نزولی

   

26 آیتم

توضیحات:

جا کلیدی:

تقریبا تمام افراد یک یا چند کلید دارند که برای نظم و ترتیب بخشیدن به آن ها نیاز به جا کلیدی است. جا کلیدی ها در مدل ها و اندازه های مختلف در بازار وجود دارند و هر کس بسته به سلیقه خود هر یک را انتخاب می کند. اولین نکته ای که باید در خرید یک جا کلیدی مناسب در نظر بگیرید جنس آن است. معمولاً جنس بدنه جا کلیدی ها فلزی، چرمی، چوبی، پلاستیکی و حتی عروسکی است. می توان گفت جا کلیدی های فلزی از مقاومت بالاتری برخوردارند و به مرور زمان آسیب کمتری به آن وارد می شود. با توجه به تولید گسترده جا کلیدی ها در رنگ ها و مدل های مختلف می توان گفت که یک جا کلیدی می تواند به صورت همزمان چند کاربرد داشته باشد. برای مثال می تواند چراغ قوه و یا چاقوی مسافرتی باشد. چنین وسیله ای نسبت به یک جا کلیدی معمولی کاربردی تر است و توجه عموم مردم را به خود جلب می کند.

جا کلیدی ها علاوه بر متفاوت بودن در جنس از نظر اندازه نیز متفاوت هستند. یکسری از جا کلیدی ها به صورت دیواری طراحی و تولید شده اند. این نوع از جا کلیدی مناسب استفاده در منازل است تا در زمان بیرون رفتن از خانه دیگر نگران فراموش کردن دسته کلیدتان نباشید! در مقابل جا کلیدی های دستی نیز با طرح های بسیار متنوع تولید می شوند که همگی ما برای نظم بخشیدن به کلیدهایمان از آنها استفاده می کنیم و قابل حمل در جیب و کیف هستند.

در فروشگاه اینترنتی دفتردستک جا کلیدی از دو برند لاتن (Laton) و پیکاردو (Picardo) عرضه شده است. پیکاردو یک جا کلیدی فانتزی چوبی با طرحی از حیوانات است که برای دانش آموزان و یا کودکان که تمایل دارند فضای شخصی خود مانند کمد و کشو وسایل را مدیریت کنند گزینه بسیار مناسب و جذابی است. در مقابل جا کلیدی لاتن است که یک ایده نوین در ساخت جا کلیدی ها ارائه داده است. همراه داشتن یک جا کلیدی که اول نام خودتان یا کسانی که دوستشان دارید و یا حتی اول نام تجاری شرکتتان با حروف انگلیسی بر روی آن درج شده است؛ حس دلنشینی دارد و هر فردی را برای داشتن آن هیجان زده خواهد کرد. بر خلاف حلقه معمول جا کلیدی ها، پارتیکل لاتن یک رشته پیچیده شده از فلز دارد که با یک پیچ محکم می شود. جنس آن از نیکل است و دو پیچ اضافه در پکیج آن ارائه می شود.

با ما خریدی لذت بخش و آسان را تجربه کنید.